Jump to content
PirateClub.hu

Formula 1


Gabi89
 Share

Recommended Posts

no mármost .kezdjük.kanadában lewis 10 ponttól taszította el, franciában 4 pontot veszített massaval szemben, silverstoneban minimum 8 pontot veszítet,szóval nemtudom ki veszített többet.

és hogy nem tudott előzni,egyszer már elmondtam hogy massa tavaly egy superagurit nemtudott megelőzni,és 13. lett.és hogy mit keres az f1-ben?azt sztem kimise tudja ;) , lehet kitölti a szerződését, mjad meglátjuk

Link to comment
Share on other sites

massa tavaly egy superagurit nemtudott megelőzni

Erre a ti felfogásotokkal azt lehetne mondani hogy "motiválatlan volt" de én meg erre azt mondom hogy igen, elbénázta, mindenkinek vannak rossz futamai.

 

Aki motiválatlan volt és unta az f1et az visszavonult, aki nem unja az még mindig itt van, Coulthard, Barichello a példa kedvéért.

Link to comment
Share on other sites

ALAP már bocs, de én le is írtam, hogy HAKKINENT szerettem mint embert... Úgyhogy k*rvára kemény vagy , hogy leírtad :D De nem gond, az sem hogy már leírtam... Véletlenül nem olvasol kicsit gyakran Népszabadságot? A tájékozatlanság magabiztossá tesz alapon... Az a lol, hogy kb két oldallal ezelőtt írtam le, hogy bírtam Mikát :D :D Nyehhhhhehhehhehehhe mekkora szánalmasak ezek a kimi szurkolók mind egy szálig :D

 

 

Amúgy Gospel ezt észrevetted:

 

"amúgymeg megint kiforgatod a szavaimat sebaj már megszoktuk tőled,egyszerúen nemtod felfogni hogy nekem van igazam, de már annyi hsz-t írtál hogy ilyenkor beismerni hogy hibázott az ember eléggé bátornak kell lennie és tökösnek az illetőnek,de te egyikse vagy, csakazértis azért írod a hsz-eidet hogy engem bosszants ,de ez nem nagyon sikerül,a vicceid meg eléggé szánalmasak,rajtad és gospelen kívűl szerintem senkisem nevet a favicceiden,nembaj kell lennie ilyen embernek is a fórumon" :D :D :D

 

Ráadásul a Tiédre reagált :D :D :D

 

Tehát : Gospelen és gospelen (mert ugye nagybetűi nincsenek :D) kívül senkisem (szigorúan egybe :D) nevet a favicceiden :D :D :D Ez is egybe.

 

És az milyen: "egyszerúen" Éljen Fekete Pákó :D

 

ÁÁÁÁÁÁÁÁ :D

 

FÁJ!

 

De a legdurvább, hogy nem is próbál javítani rajta...

 

 

Ja kimice: ha véletlenül nekem szántad a hszt, én nem látom be, hogy hibáztam :D Mert nem mondtam semmi olyat, ami a valósággal ellentétes :D Mint ezek: hát igen, motiválatlan, és nem akar versenyezni... Ez olyan, mint hogy alonso tavaly nem akart vb lenni :D :D :D

 

Link to comment
Share on other sites

inább triplázásért,nembaj megszoktuk tőled hogy megint bénázol.anúgymeg én egy szóval nem mondtam hogy kimi nem akar versenyezni,de sebaj,már megint kiforgatod a szavaimat.az hogy vkinek nincs motivációja az nem egyenlő azzal hogy nem akar versenyezni

Link to comment
Share on other sites

Te mekkora paraszt vagy :o:D :D :D Mikor történt ilyen? :D Asszem még soha.

 

kisbetű, helytelen írás... Te beszélsz? :D :D :D :D

"anúgymeg", "inább"

 

Az a csoda, hogy nem kell grafológus ahhoz, amit "írsz" ...

 

LOL...

 

Kiminek nincs motivációja, tehát NAGYON AKAR VERSENYEZNI! Igaz? :D :D

 

Ha rajkó ugyanilyen lúzer lenne mint a szurkolói szerintem már 3 évesen gokartozás közben meghalt volna :D :D :D

 

Szerintem szégyellné, ha tudná, hogy ilyen "emberek" szorítanak neki... De ezt akárki szégyellené, még a legutolsó, legbénább amatőr raliversenyző is.

 

Még szerencse, hogy nem mindenki ilyen, aki szereti a Forma-1-et... Csak a hozzáértők. Illetve akik "f1es tudnak" :D

 

 

ui: Jövő heti kérdésünk a következő: Milyen köze van a Firefox 3 bugjához az adott felhasználónak? :D

helyes megfejtőink között egy kimice által alá... hát alá... na szóval úgy gondoltuk, hogy aláírja, de aztán megláttuk, hogy mit "tesz" a pólóval, és inkább nem kommentálnánk... Szóval egy kimice által alákarmolt pólót sorsolunk ki, XXXXXXL-es arcú mérethez :D

Link to comment
Share on other sites

attól még hogy sok mosolyt ragasztasz az írásodhoz ,attól még egyáltalán nem vicces amit írsz,ettől lesz inkább szánalmas hogy azt hiszed te vicces vagy közben nem.és a kisbetű nagy betűhöz annyit ,senkit se szoktam nagy betűvel írni,mert szerintem nem azon múlik,de te biztos jobban tudod.amúgymeg még mindig ott tartunk hogy,kimi a jobb és massa sehol,vagy várjunk csak 2 és fél hét alatt sikerült elérnem hogy belássátok hogy kiminek nem fexik a kocsi.valójában te azért fikázod kimit mert,irigyeled hogy ő többre vitte mint a kis massa,megértem a csalódottságodat,de nem a fórumozókon kell leveztni azt a düht vagy hatalmas irigységet vagy csalódottságot,azért mert a kedvencedet veri a csapattársa

Link to comment
Share on other sites

Düht :D :D :D :D

 

Amúgy nem a kedvencem Massa ;):D De jobban szeretem mint kimicskét :D Az utolsó szerethető pilóta számomra egy bizonyos Michael Schumacher volt, azóta pedig a normálisabbat szeretem a két FERRARI pilóta közül:) :D

 

Ha Kubica átjönne a Ferrarihoz, akkor ő lenne úgymond kedvenc... De így csak jobban kedvelem Massát. Nem kedvencke :D

 

Mit értél te el ? :D Még tán a wc kilincset se :D Maradjál már :D Amúgy gratulálunk, nem értél el vele semmit, sőt még jobban lenézem Kimit, hogy bebizonyítottad, hogy még az autóhoz sem ért :o:);):D

 

Azt hittem, azt írod, hogy többre vitte mint én :D Mert akkor lőttem volna tarkón magam :D

 

Amúgy mikor vitte többre? Egyre jobban érdekel, hogy ezt honnan veszitek!!!

 

A Viccességről meg annyit, hogy én legalább nem sértegetek hangulatjelek nélkül.

 

De ezentúl egyet sem szabad írnia SENKINEK! kimice parancsolja, aki ugye mint tudjuk a legtöbbet f1tud...

Link to comment
Share on other sites

hát többet tudok f1-ről mint te, met én nem a szokásos sablonszöveget nyomom amit ti itt a formulán meg f1hirek-en olvastok hanem én logikailag próbálom felépíteni az egész mondani valómat és olyan felvetéseim vannak amit egy magadfajta meg sem érhet,ugyanis az olyan ember számára mint te , az már nem is mondhat igazat aki kiminek szurkol ez jön le rólad de nagyon,ezt nem is tagadhataod mert végigolvashatja ezt egy kívülálló is és neki ez fog lejönni. t,és mindig te kötöttél belém még akkoris amikor semmi okod nem volt,és tudod az a különbség kettőnk között hogy én leszarom hogy mit gondolsz kimiről ,meglehet a véleményed ,én nem idegeskedem miatta, csak azért ne állíts olyanokat amik nagyon távol állnak az igazságtól ,te viszont attól a ténytől fekapod a vizet hogy vki vmi csúnyát mondott a pöszére,közben mindenki látja hogy massa nem egy nagy tehetség, érdekes hogy volt egy olyan szavazás az f1racingben,hogy kit tartanak a legjobbnak, asszem massa be sem került az 50-be pedig ott nem akárkik szavaztak,csapatfőnökök,vb-k,és még mindig ott tartunk hogy massa szarabb mint kimi csak neked ez fáj, tudom nehéz feldolgonzi de ez van

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D :D

 

LOL! :D :D :D :D

 

ROTFL :D :D :D :D

 

OMG :D :D :D :D

 

:D :D :D :D

 

Köszönjük Emese :D

 

Erre mást nem tudok mondani :D Asszem itt befejezhetjük a beszélgetést :D

 

Tehát: nem idegeskedsz, de anyázni azt tudsz miatta :D

Én marhára le tudom sz*rni rajkócskát, meg a szurkolóit is, csak talán ez egy FÓRUM, ahol el lehet mondani a véleményt. De nem.

Kb annyira érdekel az a lúzer, mint montoya magánélete :D ( azaz semennyire :D) Ettől kezdve asszem ne írj róla semmit, mert felesleges :D

 

Mint tudjuk a forma egyben nem, hogy 50, hanem 150 pilóta versenyez :D :D :D

 

ÁÁÁÁÁÁÁÁ, egy régi barátom mondta volt: " A hülyeség nem erény..."

 

És mennyire igaza volt :o :o :D

 

Na részemről ez az igényes beszélgetés befejezve, anyámat is szidhatod (valszleg fogod is, kinézem ...), nem fogok rá reagálni.

Ahogy más kimis hozzászólására sem, egykutya az összes...

Link to comment
Share on other sites

ne legyél már elszállva egy futam után.nah most te semmi mást nem csináltál csak belémköttötél,nekem legalább elképzeléseim voltak,vannak az f1-el kapcsolatban te meg állandóan csak a teóriámba kötsz bele jó lenne elgondolkozni hogy miért is.

amúgymeg,mnár nem tudsz mit felhozni aztán felhozod ezt a kimi videót na és,legalább van humora nem úgy mint neked.

amúgymeg massa rajtjához most nagyon elvagy szállva mi?életében elöször rajtolt jól,szép volt a rajt, de annyira elvagytok szállva ettől

Link to comment
Share on other sites

Gazetta dello Sport: „Micsoda pech, Felipe! A Ferrari ismét K.O. vereséget szenvedett, Kovalainen nyert. Massa lenyűgöző teljesítményt nyújtott, de a finálé szomorú volt. Fehér füst szállt fel Massa autójából 13 kilométerrel a cél előtt. De mit kívánhat még a Ferrari egy versenyzőtől? Massa tökéletes versenyt futott, senki sem vehette volna el tőle a győzelmet, ha nem ment volna tönkre a motorja. A Ferrari azonban tudja, hogy Massa egy igazi sztárversenyző."

 

Corriere dello Sport: „Lenyűgöző Massa: az autója három körrel a Magyar Nagydíj vége előtt árulta el. A kieséséből Kovalainen profitált, de Massa az igazi győztes. A Ferrari jövője bizonytalan. A motorok megbízhatósága kérdéses. Ennek ellenére a VB továbbra is nyílt, de a Ferrari túl nagyvonalú a riválisaival, akik túl sokat tudnak profitálni a csapat problémáiból."

 

Tuttosport: „Massa szuper, de a Ferrari lerobbant. Massát nem lehetett megfékezni a rajtnál, aztán mesésen védte az előnyét. De a sors ellene dolgozott. Räikkönen csalódott, de egy kis életjelet mutatott a végén. Csak gyenge másolata már annak a ragyogó pilótának, aki az elmúlt hónapokban volt. Ez a Räikkönen nem az a pilóta, akire a Ferrarinak szüksége van. Végre el kellene mondania saját magának és a Ferrarinak, hogy tényleg van-e még kedve versenyezni."

 

Corriere della Sera: „Elfüstölt győzelem. Három körrel a verseny vége előtt Massa autója megadja magát. Pedig a brazil élete legszebb versenyét futotta. Egy ilyen verseny után semmi sem vigasztalhat meg egy versenyzőt. Nehéz elfogadni az autóból felszálló füstöt. Massa nagyszerű volt, egy kiváló rajt után mesés tempót diktált. Azonban a világbajnokságban semmi sem változott: a csata nyitottabb, mint valaha."

 

Hümm.

Link to comment
Share on other sites

A költségek csökkentése lassan a minőség rovására megy a Formula-1-ben. Két héttel ezelőtt Timo Glock autójában a nyomtávrúd tört el, míg Felipe Massa Ferrarijában egy hibás dugattyúrúd a motor meghibásodását okozta a Hungaroringen.

 

Az első vizsgálatok szerint mindkét kár minőségi hiányosságokra vezethető vissza.

 

Míg Kimi Räikkönen új, Felipe Massa a Hockenheimben használt motorral versenyzett a Magyar Nagydíjon, így az egyes elemek különböző sorozatból származnak. A technikai szakemberek emiatt biztosak abban, hogy hasonló probléma nem fordulhat elő a címvédő autójával.

 

A Ferrari ugyanakkor nagy gondot fordít arra, hogy javítson a megbízhatóságon. Luca di Montezemolo és Stefano Domenicali is kijelentette, hogy újabb hibákat nem engedhetnek meg maguknak.

 

 

 

 

 

EZ viszont nem sportszerű:

 

A Renault-nál nem értik, hogy a Magyar Nagydíjon a Ferrari hogyan tudta olyan gyorsan megtankolni a második bokszkiálláson Kimi Räikkönen autóját, hogy a finn végül Fernando Alonso elé jöhetett vissza. Spanyol újságok szerint a francia csapat ezért megvizsgálja, hogy használhattak-e maranellóiak valamit, aminek révén gyorsabban végeztek.

 

Az f1-live.com a Diario AS és a Marca értesüléseire hivatkozva számolt be a Renault értetlenségéről, előbbi pedig azt állította, a francia alakulat már vizsgálódik is az ügyben. Az enstone-i csapat ugyanis elképzelhetetlennek tartja, hogy a szabvány tankoló-berendezés segítségével a Ferrari az átlagosnál gyorsabban tudta volna elvégezni az üzemanyag-feltöltést.

 

"Nem tudom, hogyan csinálták. Alaposan át fogjuk tanulmányozni az adatokat, meglátjuk, van-e valamijük, ami révén gyorsabb volt a tankolásuk"- mondta állítólag Alonso, akit Räikkönen csak a második bokszkiállása után tudott megelőzni.

 

A finn a rajttól kezdve üldözte renault-s riválisát, majd a második szerviz előtt hibázott Alonso mögött, és egy kissé szélesen fordult el a kanyarban, aminek köszönhetően a spanyol el tudott húzni a ferraris elől. A Renault rögtön kihasználta Räikkönen hibáját, és be is hívták Alonsót a bokszba, ám a két körrel később szervizelő finn végül mégis megelőzte a kétszeres világbajnokot a második gumicserét követően. A 2007-es világbajnok a harmadik, míg Alonso a negyedik helyen ért célba a Hungaroringen.

Link to comment
Share on other sites

ez egy FÓRUM, ahol el lehet mondani a véleményt.

 

Igen ,csak nem mindegy milyen formában ... Te folyamatosan oltod a Raikkönen szurkolókat , én kiváncsi lennék Kimice ,én vagy a többi Kimi drukker mikor szólt be neked ,vagy Gospelnek vagy más Massa drukkereknek ...

Ráadásul ilyen alpári stílusban sosem szoktunk írni a másik kedvencéről...

 

Folyamatos személyeskedést ,meg offolást meg kerüljük már , mégha rakat szmájlit szórsz is utána ...

 

UI.: Videóra visszatérve én is szartam rá ,h elmegy Schumi :D

Link to comment
Share on other sites

A korábbi Formula-1-es versenyző, Jackie Stewart úgy véli, hogy a Magyar Nagydíjon elszenvedett motorhiba az évad végén még fájdalmasabb lehet Felipe Massának, mint gondolná. Az elajándékozott tíz pont a végelszámolásnál döntő lehet.

 

"A futam kulcsmomentuma Felipe Massa kiesése volt. Ez nemcsak pech volt, hanem vélhetően döntő jelent a bajnoki küzdelemben. Hogy fel tudja-e dolgozni? Azt gondolom, hogy igen. Az élversenyzők többször kerülnek ilyen helyzetbe, én is. 1966-ban 192 kör után én vezettem az indianapolisi 500 mérföldes versenyen, amikor a motor felmondta a szolgálatot. Nagyon ritkán van lehetőséged arra, hogy megnyerd ezt a versenyt, így padlóra kerültem." – idézi a Motorsport Aktuell a szakembert.

 

"Később filozofálni kezdesz róla. Massa biztos, hogy még hétfőn is csalódott volt, de tudja, hogy egy versenyautó ötezer alkotóelemből áll, amelyből olykor egy tönkremehet. De felül kell kerekednie rajta. Nem segít az ordibálás sem."

 

Míg Massa csalódottan a háttérbe vonult Heikki Kovalainen és Timo Glock boldogan ünnepelt. "Glock megérdemelten állt a dobogón."

Link to comment
Share on other sites

Nos ALAPka, kommentár nélkül:

 

 

feltennék egy kérdést?

milyen érzés folytonos hazugságokat írni?

 

attól még egyáltalán nem vicces amit írsz,ettől lesz inkább szánalmas hogy azt hiszed te vicces vagy közben nem.

 

 

inább triplázásért,nembaj megszoktuk tőled hogy megint bénázol.

 

Na az utolsó 4 kimicés hszből háromban tudtam ilyeneket találni. Nem baj imi megszoktuk hogy kemény vagy.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kimi Räikkönen április vége óta nem tudott futamot nyerni a Forma-1-ben, pedig azóta a hétvégi Magyar Nagydíjjal együtt már hétszer is lett volna lehetősége erre. A finn a háromhetes szünet előtt így is a második helyen áll a bajnokságban, és bizakodva várja a folytatást.

 

A Ferrari vb-címvédője a Spanyol Nagydíjon állt utoljára a dobogó legfelső fokán, azóta csak három alkalommal végzett a legjobb háromban, de egyszer sem ő haladt át elsőként a célvonalon.

 

Összetettben legutóbb a májusi Monacói Nagydíj előtt szerepelt az ő neve az élen, bár jelenlegi hátránya most sem nevezhető tetemesnek, hiszen "mindössze" 5 ponttal gyűjtött kevesebbet, mint Lewis Hamilton.

 

Ha ehhez a visszafogottabb szériához még hozzávesszük, hogy az elmúlt hetekben számtalan elméletet gyártottak a jövőjével kapcsolatban, akkor elhihetjük, hogy ha valakinek, akkor neki aztán valóban nagy szüksége van erre a háromhetes szünetre.

 

"A lehető legjobb időpontban van ez a szünet! Az elmúlt hat hónapban nagyon kimerültünk, fel kell töltenünk az aksijainkat, hogy felkészüljünk a szezon fináléjára. Finnországban fogok egy kicsit pihenni, még ha az időjárás-előrejelzések nem is a legjobbak"- vázolta a következő napra vonatkozó terveit Kimi Räikkönen saját honlapján.

 

"Ami a világbajnokságot illeti, a helyzet annyira nem rossz. Persze mindig lehetne jobb. Magyarországon csalódás volt számomra az egész hétvége, az egyetlen pozitívum az eredmény volt, hiszen csökkentettem a hátrányomat összetettben. Több pontot szereztem, mint a közvetlen riválisaim, a szünet előtt ez pedig különösen fontos volt"- folytatta a finn pilóta.

 

Ha a technika nem vicceli meg csapattársát, Felipe Massát és Lewis Hamilton sem kap defektet, akkor Räikkönen szénája most lényegesen rosszabbul állna. Ez az 5 pontos lemaradás nem rossz a finn szempontjából, főleg a tavaly ugyanebben a fázisban felhalmozott 20 pontos hátrányhoz képest.

 

"Az elmúlt futamokon mindig közbejött valami, és nem találtuk a helyes beállításokat. Minden megpróbáltunk, de többnyire semmi nem használt. A valenciai futamig meg kell oldanunk a problémáinkat."

 

Azt már a csapat is többször elismerte, hogy a kvalifikációkon különösen szenvednek, főleg Räikkönen, aki a legutóbbi két futamon mindkétszer a 6. helyről rajtolhatott. Ennek különösen a Hungaroringen itta meg a levét: "Nem lehetsz úgy világbajnok, ha mindig a 6. helyről rajtolsz. Hiába vagy gyorsabb egy másodperccel is az előtted haladónál, ha nem tudod megelőzni, nem használhatod ki a gyorsaságodat"- utalt a finn a magyar versenyre, ahol a második bokszkiállásig Fernando Alonso mögött autózott, pedig gyorsabb volt a spanyolnál.

 

A hungaroringi hétvége egyébként nem volt problémamentes az olaszok számára, ugyanis Massa motorja elfüstölt, de a finn autójában is mechanikai probléma lépett fel, így spórolnia kellett az autóval az utolsó körökben, és már nem támadhatta az előtte haladó Timo Glockot.

 

A Ferrarira tehát rengeteg munka vár a következő három hétben, Räikkönennek viszont tényleg nem lesz más dolga, minthogy a lehető legjobban feltöltődjön a szezon hátralévő részére, amely Valenciában, a vadonatúj utcai pályán kezdődik.

Link to comment
Share on other sites

persze ,miután olyan hangnemben írsz neki folyamatosan ami még nálam is le****a a biztosítékot ...

 

Na az utolsó 4 kimicés hszből háromban tudtam ilyeneket találni. Nem baj imi megszoktuk hogy kemény vagy.

 

Én viszont semmit nem szóltam be neked viktor ,szóval lehetne kerülni a személyeskedést ...

Link to comment
Share on other sites

én logikailag próbálom felépíteni az egész mondani valómat

Hát ez kész :lol: :lol: Ettől padlót fogtam :lol::D :D Győztél kimice, ennyi balfaszság és gyökérség ellen nem lehet felvenni a kesztyűt :D :D Ha neked nem fáj akkor élj a kis világodban, majd egyszer kinövöd és akkor tárgyilagosan tudsz majd gondolkodni. Vagy nem. Az a baj hogy Raikkönen nyilatkozatai is néha rádcáfolnak, de te biztos jobban tudod.

Ennyi idiótaság engem kikészít, próbáltam magamba szívni az f1es tudást de ez már sok :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

sztem te meg egyáltalán nem értesz az f1-hez mert csak olvasgatod és folyton írod hogy mennyi hülyeséget írok,ugyanazt csinálod mint vikking, írok vmit és leírod az ellentetjét.kiváncsi vagyok hogy neked mikor jutott eszedbe ilyen:én vmit észrevettem.emlékeztek az évelejére.ott magasan kimi volt a legjobb massát is verte a teszteken de nagyon.aztán eltelt pár futam és massa egész jól belejött .na most szerintem massa nem azért jött bele mert ennyire összekapta magát,hanem azért mert menetközben a ferrári megkerülte a a tc hiányát és vmi olyasmi lehet a kocsijukban mint a mekinél.továbbá az is fura hogy idén nem lehet látni olyat hogy a kigyorsításoknál megcsúszik az autó fara,egyiknál sem kivéve alonsot.sztem itt az összes csapat vmit nagyon sumákol.

vagy vmi ehez hasonló ahol az ember elkezd gondolkodni,és nem azt csinálja hogy elolvassa kimice hsz-ét és leírja az ellenkezőjét beleköt leköpi.

mert idáig semmi olyat nem olvastam tőletek amikor az f1-ről filozofáltatok volna, csak folyton a hülyeséget szapuljátok kiforgatjátok szavaimat,egyszóval nincs a háttérben tudás,nehéz is így olyan vmit írni ami nem az én hsz-emnek az ellenkezőjét írja,nembaj srácok majd eccer felnőtök ,és meglátjátok hogy nem mindig nektek van igazatok.

tudjátok egy vmit utálok a hazug embernél jobban és az az antidrukker,mert ti ketten nagyon azok vagytok

Link to comment
Share on other sites

Összeesküvés elméleteket gyártasz azért.

Ausztrália, az évad első futama, új technika, semmi sincs rendeződve. Massa technikai hiba miatt kiesett. Malajziában elhibázta, túl nagy gázt nyomott. Utána viszont azért talált magára, mert koncentrált! A Hungaroringen lehetett látni az arcán, a nyilatkozataiban, a hozzállásán hogy nagyon elszánt. Nem pedig azért javult fel mert a Ferrari valamit sumákol.

Egyszerűen hozzászoktak a kipörgésgátló nélküli vezetéshez.

Amikor a gyerek kap egy biciklit az első 2 órában biztosan elesik vele néhányszor, utána viszont már jól tud vele tekerni, és az nem azért van mert az apja megbütyköli a biciklit, hanem azért mert a gyerek megtanulja kezelni. Az emberi agy elraktározza a mozdulatokat, ezért van az hogy a gyakorlás egyre jobb teljesítményt eredményez, mert az agy jobban tud mindent kontrollálni, ugyanis a természet mindig a tökéletességre törekedik.

 

Különben is, ha sumákolásról van szó akkor a McLarennél kéne nézelődni ;)

 

Ja és nem csak az hogy hozzászoktak, hanem a nyomaték szabályozására nincsen korlátozás, elektronika is szabályozhatja, így nehezebb elpörgetni a kereket. Valamint ha egyel nagyobb fokozatba vált a pilóta akkor szintén csökken a nyomaték és nem pörög el a kerék.

 

sztem te meg egyáltalán nem értesz az f1-hez

Ebben a topikban senki nem ért hozzá megsúgom neked ;) Egyikünk sem dolgozik az F1ben hogy értsen hozzá.

Link to comment
Share on other sites

Gospel, igen, igazad van... De... Na jó nem mondok semmit, úgyis tudod, mit akartam írni...

 

 

Valencia jön következő futamnak most? Az egy elég technikás pálya, nagyon sok a hibalehetőség, dimbes-dombos is mellé, szóval lehet, hogy meglepetések érik a pilótákat...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nagyon pöpec ez a vita ja "forumozás"!

 

Csak annyit szeretnék hozzáfüzni hogy Kimi a Ferrárihoz bekerült és azt csinálja mint Montoya a Mclarenél ló...szt! Montoya a Bmwnél nagyon jól nyomta, mercinél meg bepunyadt, azt csinálja Kimi is most a Ferrárinál. Nem tekintem öt Vb bajnoknak mert az öllébe hullot, mint a magyar nagydijon Kovalejnenek a gyözelem, csak mákja volt!

Massa sokkal jobb nála, mert ö a Mestertöl tanulta a dolgokat, vagyis Sumitól!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...