Jump to content
PirateClub.hu

találós kérdés


tom6
 Share

Recommended Posts

Hát az elefántot mindenképp visszavinném az állatkertbe szegénynek nem szabad kint kószálnia. Aztán szerintem elköszönnék ahaveromtól és hazamennék. De lehet hogy a rókát és a nyuszit betenném a csónakba, hogy együtt új életet kezdhessenek :)

Link to comment
Share on other sites

épp elképzelem a szereplőket meg a fólyót meg a csónakot 3 evezővel :D

ja meg bámulom a monitort :lol:

 

szóval komolyra fordítva a szót (komolyra??) fogom a haveromat meg anyulat, a nyúlból pörköltet csinálunk a többit meg belevágjuk a folyóba :D a csónakot háát azt meg szétverjük a 3 evezővel :D

Link to comment
Share on other sites

Hát szerintem én azt csinálnám, hogy a rókát az egyik evezővel agyoncsapnám, mielőtt megharapna. a csattanásra a nyúl elszalad, ugyhogy azzal nem foglakozok, a másik evezővel meg a haveromat hajtanám le az elefántról, hogy ne idétlenkedjen, mert amilyen hülye, biztos lovagolna rajta...aztán ha ez megvan, akkor hazamennénk,mivel tengeri beteg vagyok a vizen, ezért nem üllök be a csónakba!

Link to comment
Share on other sites

Kutyából nem lesz szalonna, így csinálnék nyúlpaprikást, a rókát beoltatnám veszettség ellen és beraknám házőrzőnek, az elefánttal pedig nyitnék a folyó partjánál egy mini szafarit vadvízi evezéssel karöltve :lol:;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

hát... fognám a nyulat, megsütném, egy éjszakát maradnánk, addig a róka prémjével takaróznánk. persze előtte róka lenyúzva... másnap odahívnám chuck norrist, hogy dobja bele az elefántot a folyóba, a fólyóban nem lenne több víz, átmennék haverral, chucky meg viheti nasinak a csónakot meg az evezőket... :D

Link to comment
Share on other sites

Szétvágnám a csónakot, megsütném rajta az elefántot, amit odaadnék a nyúlnak, hogy ne egye meg a rókát. Aztán asszem hazamennék, és leírnám ide, hogy mit csináltam, miközben a haverom sokkot kapva figyelte, ahogy a sült elefántot egy kézzel odadobom, a rókát kergető nyúl elé, aki élvezettel veti rá magát. ;)

Link to comment
Share on other sites

ööööööööööööööööööööö Gondolom megjelennének az Ufók elvinnék az állatokat kisérletezni a haveral együt engem meg királyuként tisztelnének és elfoglalnám az egész univerzumot világuralomra törnék a népemel és még a nyúlat is megsütném nehogymá tulélje nekem ha már az összes történetben meghalt szinte a rókat beoltatnám valami radioagtiv vegyszerel ammmi megnöveszti és naggyobb lesz az elefantnal ö lenne a kedvenc álatkam aztan pedig feltalalnam a halhatatlanság elikszirjét és öröké uralkodnak de öröké mégse mert minden kezdet után ugyis eljön a vég. tehát elvinne a SWAT a tulnagy képzelöeröm miatt és életem hátralévö részét egy börtönben tölteném az elefantal a nyúlal a rókaval és a haveral

meg még a csónakkal is.

 

 

Aki megérti a történetet annak gratulálok

Link to comment
Share on other sites

a haver megexi a nyulat, de rosszul lesz és elmegy rókázni, az elefánt felmászik a cseresznyefára és már nem találom mer úgy elbújt, és má a haver se jött vissza, ozt xarok rá megyek a csónakkal haza, mer a másik parton lakom...konyec

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...