Jump to content
PirateClub.hu
Sign in to follow this  
Szipi

Pár igazság a csókról

Recommended Posts

Na hát igen...nekem már nagyon-nagyon-nagyon-nagyon hiányzik egy jó kiadós csókólózás, ami nem olyan, hogy 0,1 másottpercig tart...meg ami nem olyan, hogy csak arcra.....

19. Az ismerkedés napján ne csókolózz.

ezzel én sem értek egyet, mert tényleg van úgy, hogy vkivel elsőre nem oldódsz fel, vagy nem vagy olyan hangulatban, vagy nem kívánod, vagy még alapból távolságtartó vagy. :rolleyes: a lényeg az, hogy úgy is észreveszitek magatokon, hogy akarjátok, és akkor nem az fog a szemetek előtt lebegni, hogy hányadik nap van. ha kívánjátok, és akarjátok, tegyétek meg, ne vonjátok meg magatoktól ezt a szép érzést. szipi

33. Ha a fiú nyalja a száját, csókra vágyik.

Szerintem meg, ha a fiú nyalja a száját, akkor már felkészíti azt a csókra :) De le merném fogadni, hogy a lányok is :D

Szerintem meg, ha a fiú nyalja a száját akkor valószínűleg szomjas. Ezt tiszteletben tartván a nő meghívja a alanyunkat egy sörre mert nagyon szereti azt a bizonyos szájnyalogató pasit. Miután a férfi szája már nem cserepes a nő is elnyeri méltó jutalmát... a puha és forró Csókot. ^^ :D :D :D :D

Nah jó csak vickeltem. :rolleyes: Mielött még megköveznének itt a csajok. :P

Lehet filmek alapján készítették a listát :D abban szokott olyan lenni, hogy amikor a csákó kezd gyanakodni hogy az asszony csalja, akkor nem a megszokott helyre hanem a homlokára ad egy puszit, átöleli és olyan fapofát vág :D ez minden filmben így van xD

szerintem frankó szöveg mostantól gyufa a zsebbe csak egy kicsit érdekes

hogy beállsz a lány elé meggyújtasz egy gyufát és azt mondod neki hogy fújja el :D

amúgy nekem teccik jók ezek a tanácsok meg ijen pontok amiket adsz Szipi ;)

látom van kreativitás.. nem is rossz ötlet :P:lol:

ha mást nem a humorod értékelik :D

Homlokcsók akkor is hűség és kész! ;D legalábbis én ilyen töltettel osztom

56. Az ígért csókot 24 órán belül teljesíteni kell.

hát igen nekem 7dikben megígérte 1 lány azóta is teljesíti

pedig annyira megbabonázott hogy 2és fél évig csak az olyan lányokat kerestem

Hát erre a homlokos csókra visszatérve, nekem barátnőm azt mondta mikor oda adtam neki csókot h ez a hűséget jelenti. Rem. nem bántok meg vele senkit ha inkább a drága egyetlen kicsimnek hiszek :wub:

Vannak nagyon igaz dolgok a listán, de van ami nekem is szemet szúrt. A homlokra adott csók a kötődés jele. Számomra nincs is szebb annál amikor kézen csókolom a páromat és látom ahogy csillognak a szemei. Az első találkozáskor való csókot azért tiltja gondolom, mert a lista írója is hasonló módon vélekedik mint én. A csók a szerelem egy része. Az a legszebb csók, ami mögött mély érzelmek vannak. Ha nincs mögötte érzelem, akkor nem ér semmit. Tudtommal a kurtizánok számára is tilos a csók, mert kötődést jelent - ez csak egy kis kitérő.