Jump to content
PirateClub.hu

Újonnan vásárolt konfig MSI P6N,Core 2 Duo E6750


 Share

Recommended Posts

Sziasztok ezt a gépet most vettem és véleményeket kérek :)

 

MSI P6N SLI V2 alaplap

Core 2 Duo E6750 proci

3x Gb Kigmax élettartam DDR2 800Mhz ramok

Galaxy 8600GTS OC 256Mb DDR3 vidikari

LG lighscribe dvd író

 

 

 

Eddíg nem nagyon tudtam neki olyan játékot mutatni ami kiakasztotta volna :D

Link to comment
Share on other sites

Ezt az alaplapot csak abban az esetben vettem volna, ha SLI kell (közepes VGA-hoz nem kell, sőt nem is szabad). Egy P35-tel jobb lett volna az Intel proci.

A processzor jó.

Memóriából 2 giga márkásabb jobb lett volna (a Kingmax nem egy nagy szám, meg nem is mennek dualban).

Videokártya se a legjobb. A 8600GTS-nek mint tudjuk igen pocsék ár/teljesítmény aránya van. Apropó ez mennyi volt?

Író meg ha működik, akkor tökéletes, ha nem működik, akkor nem jó :)

 

Röviden ennyi (játéknak ajánlhatom a Crysist fullon, abban úgy besz*rik ez a gép, hogy csak na :D)

Link to comment
Share on other sites

SLi-s lap feles (az msi meg általában sok mindennel inkompatibilis..., nc), és a VGA is rossz választás, egy HD3850-es olcsóbb és jobb is, a 3GB ram mehet dualban, de csak 2x1 és 2x512 formában ha nem igy van, akkor vagy vegyél bele még 1-et vagy vegyél inkább ki 1-et, és add el..., a kingmax tényleg nem nagy szám, ilyen kategóriában a geil jobb, felette a corsair és csx van amit még bele lehett volna tenni egy c2 mellé...

Link to comment
Share on other sites

Na ezen a gépen a Crysis max baállításal megy mint az álom :)

Itt Pécsen meg azt mondták erre a vidi karira mivel gyárilag húzott ezért tökéletes lesz játékra és ez eddíg így is van nem nagyon van eddíg olyan játék ami ne ment volna :)

Nesze nektek szakértők

Módosította Silverr
Kerüld a nagybetűk használatát és ne kiabálj!
Link to comment
Share on other sites

Ez a 30fps ez nem tom mit jelent és hogy hol lehet megnézni!

Szeretném ezzel a karival a 2008-as esztendőt kihúzni de majd úgy is adja magát egyenlőre nincs ellenfele persze lehet 200 ért meg drágáért kihozni de egyenlőre meg vok elégedve :)

Link to comment
Share on other sites

Szerintem jobban jártál volna, ha gép megvétele előtt kérsz tanácsot, véleményeket. Jobban is össze lehetett volna állítani a konfigodat, hogy mit lehetett volna máshogy, azt már előttem leírták.

 

Azt meg hogy a crysis megy mint az álom inkább hagyjuk...

Link to comment
Share on other sites

nincs ellenfele, persze ha 15k lenne, de 35ért bőven jobb választás a 3850-es radeon, mert majdnem kétszer olyan gyors, és a pontot az i-re a full hd support teszi fel..., szóval a 8600-ost kerülni...

 

Ez a 30fps ez nem tom mit jelent és hogy hol lehet megnézni!

Szeretném ezzel a karival a 2008-as esztendőt kihúzni de majd úgy is adja magát egyenlőre nincs ellenfele persze lehet 200 ért meg drágáért kihozni de egyenlőre meg vok elégedve :)

Link to comment
Share on other sites

Egyetértek az előttem szólókkal, tényleg lett volna még mit "finomítani" ezen a gépen. Én is most vettem magamnak egy újat.

Core 2 Duo E6550, Gigabyte P35-DS3, Corsair Twin2X 2*1GB 800Mhz 4-4-4-12, Gainward 8800GT Golden Sample, WD 320GB, Pioneer DVR-212D, Chieftec 450W-os táp.

Ha a VGA-t leszámítjuk egész jó áron ki lehet hozni egy ilyen gépet, és nagyon jól megy... a Crysis tényleg high-on meg sem akad (igaz DX9-ben, WinXP van a gépen, Vistát talán később)

Link to comment
Share on other sites

Igen, ez fizikai képtelenség. És az nem mindegy, hogy játszhatatlan, szaggat, alig szaggat vagy éppen tökéletesen fut.

Ebből következik -> az se mindegy, hogy 10fps, 20, vagy esetleg 60.

(Ezt ebből a mondatodból következtettem:)

A másik meg hogy hány fps meg hasonlók az érdekejen titeket engem az érdekel mén e a game rajta vagy nem mén

!

 

De még mindig meg tudod nézni, hogy mennyi, letöltöd a Fraps nevezetű progit és az megmutatja.

Link to comment
Share on other sites

nekem is még 8600gts-em van én még mindig megvagyok vele elégedve,ha most vennék gépet igaz 55000-ért /mikor a 8600gts-t vettem/ most már a 8800gt-t venném meg.valaki a kingmaxra esküszik és azt mondja hogy azzal jobban lehet a procit húzni.nemtudom.nekem még nem volt.az alaplap szerintem jó /msi párti vagyok/ de tényleg csak akkor tudnád kihasználni ha sli-t használsz.de akkor már a 2 db 8800gt-t kösd össze ha lesz egyszer.

Link to comment
Share on other sites

nekem még a régi 3000-es amd 754-es procihoz volt msi lap k8t neo fsr.az égadta egy világon semmi gondja nem volt.kiválóan működött.sőt egy tápelfingást is kibírt.nem adta meg magát.nálam inkább msi mint asus.na jó az asus a 2. helyen van nálam.

Link to comment
Share on other sites

Én erre a konfigra kérnék véleményt: Asus p5k pro alaplap, E6750-es proci, asus 8600gts, 2X 1 giga geil ultra 800 MHz kit. Még nem vettem meg ezért kérnék véleményt. Sajna a videókarin nem tudok változtatni, mert szeretnék mindent egy helyen megvenni és hasonló árban nincs más, és ennél többet nem tudnék rákölteni.

Link to comment
Share on other sites

Hi Kane !

 

Én azért az Asus 8600GTS helyett inkább egy gyárilag húzott 8600GT-t vennék, így lehetne nyerni kb. 10 000Ft-t, ugyanis az Asus nem a legolcsóbb márka. Teljesítmény terén pedig nem lenne akkora különbség, ami megéri azt a kb. 10eFt-t.

 

Hi kita100 !

 

Én az MSI-t nem komálom, de ha feltétlen az kell hát nosza rajta. Az 1x2Gb RAM helyett inkább 2x1Gb RAM-ot vennék /Corsair, Geil, A-Data/ . Sima DDR-ben jók voltak a KingMax memóriák, nekem is az volt, mentek DDR 471-en, csak azért nem többel, mert az alaplap nem bírta a nagyobb FSB-t. DDR2-ben nem tudom, bár többen panaszkodtak rá. HDD terén én Samsung ill. WD párti vagyok.

 

Üdv.: Dadus

Link to comment
Share on other sites

Hi kita100 !

 

Amennyiben nem akarsz komolyabban tuningolni, akkor jó lesz az alaplap. Megnéztem az MSI P35 Platinum /gondolom BIOS terén ugyanaz mint a combo/ BIOS-át, és annyi a hozzáfűznivalóm, hogy manuálisan nem tudsz CPU, memóri,stb, feszültséget emelni, egyébként korrekt a lap.

 

Üdv.: Dadus

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...