Jump to content
PirateClub.hu

Van olyan ember, akiért az életedet áldoznád?


Jaffry
 Share

Van olyan ember, akiért az életedet áldoznád?  

245 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Van olyan ember, akiért az életedet áldoznád?

    • Egy valaki van,akiért igen.
      64
    • Több ilyen ember van.
      123
    • Nem,nincs.
      31
    • Ezen még nem gondolkoztam...
      27


Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Olyan válaszokat látunk a topicban, amelyeket a józan ész diktál, persze hogy a családért áldoznánk az életünket, de valóban így lenne a döntés pillanatában? Nem inognánk-e meg és nem futna-e rajtunk végig a kétség döntésünk megalapozottságát illetően? Azt kívánom soha, senki közületek ne kerüljön olyan helyzetbe, hogy az életét kelljen áldoznia valakiért, mert a döntés súlya alatt különböző módon alakulnak az emberek és mostani szavaink nem biztos, hogy összhangban lennének cselekedeteinkkel. Csak emberek vagyunk...

 

"Monda néki Péter: Ha meg kell is veled halnom, meg nem tagadlak téged"

"Monda néki Jézus: Bizony mondom néked, ezen az éjszakán, mielőtt megszólal a kakas, háromszor megtagadsz engem"

 

 

Link to comment
Share on other sites

van 1-2 ilyen ember :)

ezt így könyü mondni mert azt gondolod hogy nem fog ilyen előfordulni de PL anukád 50 éves te 15 mit választasz 5 perc alat max ez nagyon nehéz helyzett lenne mert ha azt mondod hogy inkább haljon meg az anyám abba az évek során beleörülnél szerintem viszont aban a percben ha nem vagy elég erős előjön a haláltol való félelem ami borzalmas (godolj csak bele az emberek menyi rosz dolgott tetek hogy mentsék a bőrüket ) én személyes szempontból bele se merek gondolni ilyen helyzetbe PL ki haljom eg a hugod vagy a nővéred

Link to comment
Share on other sites

A családért elsősorban ;) a barátokért nem mondanám...mivel még sosem volt oan barátom...aki "ha bajba jutnék a Himaláján...nem azt nézné mennyibe kerül, hanem rögtön a segítségemre sietne" inkább csak felszínes barátaim voltak eddig :huh: barátnőm megint csak nincs, szal őérte megint nem dobnám el...

 

Bár ha jobban belegondolok...ha egy gombnyomásba kerülne életem befejezése...megnyomnám azt a gombot!!! :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Én rengeteg emberért áldoznám az életem, sokat gondolkodtam már erről, a családom bármelyik tagjáért, akár osztálytársaimért és barátaimért, és sztem kockáztatnám az életem egy ismeretlenért is, mondjuk egy kis gyerek egy égő házban avgy ijesmi, szal értitek

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Sokáig úgy gondoltam, hogy a szüleimért, testvéreimért, nagyszüleimért az életemet adnám, de nagymamám halála után rájöttem, hogy nem tudnék nekik olyan fájdalmat okozni, amilyen azzal jár ha elveszítünk valakit. Inkább én szenvedjek a hiányuk miatt egy életen át, mint ők az én hiányom miatt...Persze ez csak az én elméletem, gyakorlatban remélem nem kerül rá sor...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...