Jump to content
PirateClub.hu

És az ötöslottó sorsoláson 2 és fél millárd forintot nyertél!


hamary
 Share

Recommended Posts

2 milliárdot bankba tennék, fél milkóval eljátszadoznék... először is vennék egy nem kicsi házat és egy kissé űberbrutál számítógépet, aztán, mivel hobbim a filmkészítés, egy stúdiót, űberjó kamerákat meg ilyesmiket, aztán hajrá :D Így kicsit egyszerűbb lenne...

Aztánb szerintem egy milliárd alá sosem csökkene a bankszámlám... :o Igen óvatos lennék

Link to comment
Share on other sites

Hát vennék egy telket, ahova saját elképzelésemel építtetnék egy Party házat, Ahol lenne pc, konzol, csocso szoba. Mindig lenne a bárpultnál egy tonna pia és egy kiló cuccos... Majd az udvarra. Megcsináltatom márványból azt a lépcső pontos mását ahol lógni szoktunk haverokkal. És vennék egy profi zennekar cumót a haverjaim zenekarának, anyámékat elköltöztetném egy bazinyugis hejre egy bazi nagy telekkel

lovakkal

baromfikkal had örüljenek. És nem is tudom...egyszerűen boldog lennék a haverokkal és nemkéne soha a pénzre gondolni. Anyáméknak se lenne baja....

 

ENNYI

Link to comment
Share on other sites

2,5 mrd?!

Lehetne vele mit kezdeni...

0,5 mrd: egy normális házikó, felszerelve minden földi jóval, egy anyáméknak, 1-1 kocsi (semmi flanc, márkahű vagyok :) )

0,8 mrd: tőzsde

1,2 mrd: fix hozamú állami értékpapírokba fektetve

Az állami papír kamataiból aztán gond nélkül éldegélhetnék, hogy a tőzsdén elért nyereségről már ne is beszéljünk... :)

Link to comment
Share on other sites

Ha nyernék egy ilyen összegete akkor , vennnék két rózsaszín nyalókát aminek rágó van a közepén mert én azt nagyon szeretem

és a maradékból szpnzorálnám az oldalt, mert szerintem megérdemli!

Mindenkinek köttetnék be korlátlan netet a legjobb sebességekkel és a macskámnak vennék egy macskafüvet, hogy tudja majd szagolgatni.

Vennék egy luxort is, talán nyerek rajta.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

eladnám O_o

 

vennék belőle 1 szigetet, 100 cajt, pár berendezést, és ágyőő :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Most abba gondoljatok bele, hogy a Demjánnak ennek az összegnek a több, mint százszorosa van... asszem 260 milliárd HUF. Az a lol.

 

Hogy mit kezdenék 2500 millió forinttal...? Építenék egy nagy-nagy villát a spanyol tengerparton, vennék egy lakást Madridban, itthon pedig biztosan Győrben maradnék és itt is építtetnék egy házikót, minden földi jóval :) A jelenleg legbiztonságosabb autót szüleimnek, magamnak pedig egy Hummert :D

 

Az biztos, hogy több százmilliós lenne az az összeg, amit adományozásra költenék.

 

Aztán a többi mehet a bank(ok)ba.

 

Minden Madrid meccsen ott lennék, a maradék időmben pedig levelezőn befejezném az egyetemet :D

Utána meg passz.... csak a baj, hogy már előre elköltjük és ezért nem fogunk nyerni :(:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na hát akkor gyüvök én. Már filóztam a dolgon magamban párszor, de nem vagyok egy nyerő típus.

 

Először is vennék egy bazinagy luxushajót, és arra költöznék ki, és bejárnám vele a világot. Vennék egy házimozi rendszert, szuperszámítógépet, egy rakat filmet meg PC játékot, jó sok könyvet... sőt talán inkább egy könyvesboltot vennék :D Aztán vennék egy kutyát is magamnak... igaz a tengert nem élvezné, de kikötnénk naponta. Aztán még elosztogatnám a család közt, a maradékot pedig ketté osztanám. Egyik részét betenném egy bankba, a másik részét pedig befektetném valamilyen sikeres vállalkozásba...

 

Na hát az álodozás megvolt, már csak nyerni kéne...

Link to comment
Share on other sites

-1,5 milliárd repülne a bankaba

-Vennék egy szuper DSLR fényképezőgépet midenféle obijektívvel, stúdiófelszereléssel...

-Vennék egy kocsit

-Vennék házat

-Vennék egy hiperszuper csúcs hightech PC-t

-ÉS nem feledkeznék el a családról és barátokról sem :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...