Jump to content
PirateClub.hu

Hány Százalékos Jelenleg A Figyelmeztetésed?


jozsiku
 Share


Recommended Posts

  • Replies 752
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

0% ez így is fog maradni. HA töltögetsz fel 100MB-onként csökkenti a moderátor. DE!! Csak az a moderátor veheti le a ki rádrakta. Talán még a Senior moderátor és az adminok. Bár én emlékszem ilyen topicra úgy hogy sztem egybe lesznek olvasztva asszem. talán Power-ben volt.

Link to comment
Share on other sites

Ez nem így van. Miután feltöltöttél jelezni kell az adott fórumrész házigazdájának, majd ő ellenőrzi a feltöltést, ha szabályzatnak megfelel, akkor csökkenti a figyelmezetésed számát.

 

Kösszi ezzel én sem voltam tisztában csak régebben felületesen elolvastam.

Link to comment
Share on other sites

Ez nem így van. Miután feltöltöttél jelezni kell az adott fórumrész házigazdájának, majd ő ellenőrzi a feltöltést, ha szabályzatnak megfelel, akkor csökkenti a figyelmezetésed számát.

én meg neked írtam,h csökkenteni kéne,majd akkor írok dj-Z Projectnak,bocsesz

 

hé kleinklein én is szécsényi vok,nekedmi a teljes neved?

Link to comment
Share on other sites

guru A figyelmeztetés dátuma: 2007 Jan 23, 06:30 PM

Figyelmeztetés Duplikált témanyitás

szaszanagy A figyelmeztetés dátuma: 2006 Nov 4, 01:10 PM

Figyelmeztetés floodolás

eXile A figyelmeztetés dátuma: 2006 Nov 3, 09:15 AM

Figyelmeztetés Szabálytalan aláírás!

 

 

Akkor sűrgősen kezd el javítani :))

 

azért is vonhatnak le eégybként ha sokat segít valaki a Segítség ill. a RequestZ-nél, s mint írtátok 100 MB-s feltéseknél is javítanak rajta :) tanácsos vagy Pirateclub, v. a saját nevedet jelszónak berakni (vagy ha a feltöltött file-ok nevében szerepel az is jó) ... ezzel is tanusítható h. élsz hal a pirateclubbért, s hogy tényleg te töltötted fel ;)

 

egyébként friss büntetést (ha pl 0%-ról kapsz 25-öt) minimum két hétig marad, de aztán leveszik, ha valaki úgy tevékenykedett :) én eddig 2 alkalommal kaptam asszem, de azonnal le is lobbiztam :P

Link to comment
Share on other sites

Nem hinném,hogy elveszítjük valamikor is Pulait :D

 

 

Ne légy ebben olyan biztos :) asszem VIn is volt már kizárva, pedig akkor ha jól emlékszem ő moderátor volt xD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...