Jump to content
PirateClub.hu

Ti hisztek az alakformáló krémekbe és egyéb csodaszerekbe?


Jaffry
 Share

Ti hisztek az alakformáló krémekbe és egyéb csodaszerekbe?  

57 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Ti hisztek az alakformáló krémekbe és egyéb csodaszerekbe?

    • Nem, szerintem nem ér semmit
      32
    • Igen, én folyamatosan használom ?ket, de még nem vettem észre változást
      1
    • Igen, használom és nekem bevált
      1
    • Nem próbáltam, de szeretném
      2
    • Nem próbáltam, de nem is érdekel
      18
    • Attól függ melyik cég gyártja, egyébként nem hiszek bennük
      2
    • Csak akkor vált be nálam mikor fogyóztam és mozogtam mindig, egyébként nem
      1


Recommended Posts

Biztos nagyon sok olyan kence-fice van, amiben csak az ára ér valamit, de van olyan drágaság is, amelyik tényleg használ. Persze nem arra kell gondolni, hogy magadrakened és 1 hét múlva csúcs alakod lesz, 1 deka felesleg nélkül. Ez csak hozzásegít, hogy a zsírréteg "olvadjon" a bőr alatt. Egyébként szerintem nem sokat ér, ha mellette nem fogyózik az illető. Illetve hát én a fogyózásnak sem vagyok híve abban az értelemben, hogy ha nem eszik egy ember szinte semmit. Inkább tartóztassa magát a sok evéstől és a zsíros ételektől, és szépen módjával egyen.

Egyébként házilag is lehet ilyen "fogyasztó olajat" készíteni! De igazából ezek nem érdekelnek.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

sziasztok! én nem hiszek ilyesmiben, és sajnálom azokat a hölgyeket akik bedőlnek ezeknek, mert ahelyett, hogy mozognának egy kicsit, vagy tornáznának, vagy kevesebbet ennének, átalakítanák az étkezési szokásukat, inkább a könyebbik útvonalat választják, és mikor kiderül az, hogy semmit sem ér a kence még ők vannak elszomorodva. pedig ezek a gyártók csak a kiszolgáltatott helyzetükkel élnek vissza. amíg erre igény van, addig ez az üzletág is virágozni fog. hál istennek nekem ilyesmire nincs szükségem. :) szipi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

hmm ja egy gyönyörú lány rúzsa, azóta lettem békából ember :D egyébként van egy ilyen biotech nevű energy drink amibe a van koffein meg taurin, meg még v.mi csodaszer, ezzel meg egy kis hasazással csodálatosan lehet fogyni, de minden csak akkor működik ha hisztek is benne!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...