Jump to content
PirateClub.hu

Sony Ericsson VS Nokia


dani
 Share

Sony Ericsson vagy Nokia?  

738 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Sony Ericsson vagy Nokia?

    • Sony Ericsson
      439
    • Nokia
      299


Recommended Posts

  • Replies 357
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Szerintem a nokia az a megveszed és villogsz vele kategória...

Míg az SE a megveszed és tuningolod...

 

Eddigi tapasztalataim alapján minden se telóból lehet jobbat csinálni kis frimwarezésel vagy valami patchal vagy ha nem még akkor is nagyon testre lehet szabni nokiáknál ilyenel még nem találkoztam.

 

amm tuning alatt pl a flash menüket értem amit alapból nem nagyon szeretnek az se telók persze van még számtalan módja a tuningnak

http://www.youtube.com/watch?v=JesIKFP52zs&feature=related

 

Ami miatt még az se mellet szavaztam az az hogy könnyen lehet elvégezni otthon a software frissítést ez azért jó mert ha nincs már gari a telódon és tod hogy software hibája van akkor kb 20 perc alatt felvarázsolhatsz rá egy gyári softot ami nem t mobilos vagy vodás pannonos.

 

szal szerintem SE powa persze a nokiának is biztos megvannak az előnyei

 

 

Link to comment
Share on other sites

copyxyz, szvsz inkább az SE a villogósabb: cybershot mobil, walkman mobil, egy egy hangzatos név, felirat a telón, közben ugyan az mint a többi.. :) a szoftvert frissíteni a nokiakon is lehet ugyan úgy házilag (a gari lejártát sem kell megvárni), a testreszabhatóságra pedig csak annyit mondok, h symbian... :)

Link to comment
Share on other sites

copyxyz, szvsz inkább az SE a villogósabb: cybershot mobil, walkman mobil, egy egy hangzatos név, felirat a telón, közben ugyan az mint a többi.. :) a szoftvert frissíteni a nokiakon is lehet ugyan úgy házilag (a gari lejártát sem kell megvárni), a testreszabhatóságra pedig csak annyit mondok, h symbian... :)

 

egyrészt nem parasztvakításnak van a Cyber-Shot és a Walkman, télleg többet tudnak mint a nem brandolt SE-k másrészt Nokiának is vannak brandolt telói (Xperess Music). copyxyz nem azt mondta h nem lehet Nokiákat frissíteni házilag hanem azt hogy bonyolultabb, nem ugyanaz. (nem mellesleg ezt már mástól is hallottam, hogy bonyolultabb szal valószínüleg van is igazságalapja.) az megin hülyeség h Nokiákon van Symbian így meg úgy, mert SE-ken is van és am meg itt is félreértetted copyxyz-t mert ő tunningolásról beszélt nem testreszabhatóságról. Flash menü, VKP patchek, ELF fájlok, Ikon és menücsere, Driverek kicserélése, stb... ilyeneket te nem csinálsz se Symbiannal se Nokiával, ehez SE kell :)

Link to comment
Share on other sites

fajtája válogatja. pl. a p1 nem walkman mobil, a zenelejátszója, hangzása mégis tök ugyan az. a nokiánál is van, csak h mennyi az a nem mindegy SE-nél lassan már minden harmadik teló "walkman mobil", mert így jobban eladható

az SE szoftverfrissítési rendszerét bevallom nem ismerem, a nokianál abból áll, h a szoftverfrissítő progiban 3x vagy 4x rá kell nyomni a továbbra, nem tudom ebben mi a bonyolult :)

tuning, testreszabhatóság, attól függ ki hogy értelmezi. a lényeg ugyan az: a symbiannal nem kell semmit hackelni patchelni a telón, egyszerűen letölti az ember a programot amire szüksége van, feltelepíti és kész :)

Link to comment
Share on other sites

SE F500i-m most lesz 5 éves , csak az aksija sz@r , amugy tökéletes ... de most vettem egy SE W300i-t , én megvagyok vele elégedve ....

Szal a SE-ra szavaztam ... :)

Szoftverekhez meg ilyenekhez nem értek ... Nem is szoktam cserélgetni rajta.... Ugy használom/használtam mindig , ahogy megvettem ... :)

Link to comment
Share on other sites

mctanker:

Nem kell ahhoz N95, hogy érveljünk az mellett, hogy a Nokia a jó telo.

Pl én csomó üzlet embernél + fontos embereknél láttam Nokia 6310-t, ha olyan jó az SE akkor miért nem azt választják, mert a Nokia, a 6310(i)-zel megalkotta a legmegbízhatóbb telot :)

 

Sztem meg ne veszekedjük azon, hogy melyik jobb, mert mindenki olyan telot vesz amilyet akar, tellik rá + attól is függ mire használja.

Nekem 6 éve csak Nokiam vannak, nekem be vállt és nem is veszek más telot Nokian kivül :happy:

B)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

sony.... pfffff főleg a poros joystick :D egy kis tűvel kell majd idővel jobbra vinni :D

nokia sem a legjobb , mert azok olyan hamar tacccsra megy az akis hogy csak na :D

most szerintem a menő a samsung és a motorola :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nekem eddig csak Sony Ericssonom volt, és az is lesz mindig! Nekem most a piac egyik legjobb op rendszeres mobilom van, a K850i! 5 megapixeles kamera, nagyon jó kis gép! Azis érdekes h az osztályomban akinek Nokiája volt, az lecserélte Sony Ericssonra! ;)

Link to comment
Share on other sites

Nokia

soha nem volt, és nem is lesz SE-m!

Árban kár is összehasonlítani őket, mert a Nokia lényegesen drágább, de még mindig ott van a szekrény aljában a 3310 MŰKÖDŐKÉPESEN!!!!

Mutassatok már egy 8-9 éves sony-t vagy ericcsont, vagy akár egy SE-t ami kifogástalanul működik?????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...