Jump to content
PirateClub.hu

Manchester United


Marcus Bent
 Share

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

huhh... meleg volt:D

szerintem lényegtelen, az a fontos, hogy egy BL-elődöntő visszavágón kikezd, nem az hogy egy Sunderland ellen:)

egyrészt jó hogy nyertünk és h megvan a három pont nem maradtunk le stb, másrészt viszont annak is örültem, h egy olyna meccsen ahol a labdabirtoklás kb 85-15% a kapuralövés 20-1 és a szögletek aránya 15-0 kikapott az a csapat amelyik gyakorlatilag azért lépte át a felezővonalat a meccsen, hogy mégiscsak...

lássa a többi kis/középcsapat, hogy a United (vagy bármelyik nagycsapat) ellen nem megoldás az hogyha 11 emberrel megpróbálják kivédekezni a 90 percet

 

Link to comment
Share on other sites

71.9% Possession 28.1%

31 Shots 3

8 Shots on target 0

0 Saves 4

10 Corners 1

592 Accurate passes 159

 

...

amelyik csapat ilyen statisztikákat produkál azt nem sajnálni kell, amúgy igazad, van, egy 4-5 gólos vereséget érdemeltek volna, de sajnos ez nem jött össze

Link to comment
Share on other sites

Manchester United - Aalborg: 2-2 :angry:

Hát ez nem bajnokhoz és BL győzteshez méltó szereplés volt. Az elején azt hittem, hogy lövünk nekik vagy hatot, Tévez korai gólja miatt.De az első félidőben kaptunk eleve kettőt. Kuszcsak szerintem meg nem ér semmit, főként őrá vagyok mérges. Mind a 2 gólnál benézte a lövést.Epekedve várom hogy leigazoljunk egy kapust, ráfér a csapatra. Kevesebb helyzetből is megszórtak minket. Rooney legalább megmentette a becsületünket a végén és elsőként jutunk tovább..

Link to comment
Share on other sites

Továbbjutottunk, ez a lényeg. A Manchester maradt az egyetlen veretlen csapat, ráadásul ezzel a 2-2-vel beállította az Ajax és a Bayer rekordját.

 

A Manchester lehetséges ellenfelei a nyolcaddöntőben: Atlético Madrid, Inter, Lyon, Real Madrid, Sporting, Villareal. (A csapat csak csoportmásodikok közül kaphat ellenfelet, azonos nemzetiségű csapatokkal (ezesetben Chelsea és Arsenal) nem játszhat.)

 

A nyolcaddöntők párosításainak sorsolása: December 19. (Élő közvetítés: Eurosport)

Link to comment
Share on other sites

Én egyáltalán nem tartok a Real-tól, sőt, nagyon remélem, hogy őt kapja a Manchester a nyolcaddöntőben, már csak C. Ronaldo és az ő nyári ügye miatt is. Csak meg kell nézni például azt, hogy hova jutott a Real az előző három idényben: a nyolcaddöntőben mindig otthagyta a fogát. Nekem az Inter se lenen rossz, mivel a Manchester mellett a másik kedvencem a Milan, szóval számomra nem kis meccs lenne (igaz amúgy sem az :lol: ): az egyik kedvencem a másik kedvencem nagy riválisa ellen...

Link to comment
Share on other sites

2003 - BL negyeddöntő :) Rémlik? :) Azért a Real - MU meccsek mindig rangadók, nem sokat számít a forma. Idén szerintem megkapja az MU az Intert. Szerintem lesz egy olyan nagyobb csata.

Link to comment
Share on other sites

A Manchester am beállította az Ajax és a Bayer München rekordját: 19 meccs óta veretlenek vagyunk a Bajnokok Ligájában

 

jövőhét péntek (dec19) 12:00 BL sorsolás!

 

bármennyire nem megy az Internek a BLben és a madridnak úgy összeségében azért így is nagyon veszélyes ellenfelek, bár szerintem jelenleg teljes kerettel mi vagyunk a legerősebbek

 

holnapután Eurosport2 fél hét Tottenham ellen idegenben, nehéz meccs lesz! Evra, és Rooney is el van tiltva

 

van der Sar aláírta a szerződéshosszabítást, szóval következő szezon végéig nálunk marad, a nagyonhülyeésnagyonköcsög UEFA meg vizsgálja Rooney szabálytalanságait az Aalborg ellen, és lehet, hogy az egyeneskiesési szakasz első két meccséről el is tiltják!

Link to comment
Share on other sites

Ha jól tudom C. Ronaldo a Tottenham elleni meccsen tölti le az egymeccses eltiltását (amiért a Manchester City ellen kiállították), szóval ha ez igaz, akkor elég szép kis gondban vagyunk: a két legjobb formában lévő játékosunk nélkül kell kiállnunk az ellen a Tottenham ellen, amelyik -legalábbis szerintem- már kezd nagyon úgy játszani, ahogy ilyen kerettel illik = pl. győzelmi eséllyel lép pályára a négy nagy ellen (ebben a szezonban meg egyébként is jól megy nekik ellenük, a Chelsea-vel és az Arsenal-lal döntetlen a bajnokságban, a Liverpool-t a bajnokságban és a Ligakupában is megverték). Azért a Middlesbrough-nak van esélye megverni az Arsenalt, és a Liverpool is ledöntetlenezhet a Hull-al még akkor is, ha az Anfield Road-on lesz a meccs (a Chelsea-nek valószínűleg nem fog túl sok gondot okozni a West Ham) Mindenesetre továbbra is nagy szükség van a három pontra.

 

Tottenham Hotspur - Manchester United - December 13., 18:30 (Élő közvetítés: Eurosport2)

Link to comment
Share on other sites

chab6.png

UTD.gifXLogoDenmarkAabAalborg.jpg


2-2


1-0: Tévez
http://www.indavideo.hu/video/Manchester_United_-_Aalborg_1-0



1-1: Jakobsen

http://www.indavideo.hu/video/Manchester_United_-_Aalborg_1-1



1-2: Cruth

http://www.indavideo.hu/video/Manchester_United_-_Aalborg_1-2



2-2: Rooney

http://www.indavideo.hu/video/Manchester_United_-_Aalborg_2-2



Jó tipp: Szerintem vedd halkabbra a hangfaladat, mert kicsit elmebeteg a kommentátor, ráadásul valami iszlám vagy arab.. :happy:

Link to comment
Share on other sites

A Spurs ellen Berbatov-Tevez-Rooney-Ronaldo 4-est játszatnám, kicsit kockázatos,de hát ennyi remek játékosból vajon kit lehetne kihagyni? hát most Tevez szenvedi ezt... Az a lényeg nyerjünk a kemény Spurs meccsen és tapadjunk a többiekre! Glory Man United!!!!

 

 

1228747148_13_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Share on other sites

az Arsenal és a 'Pool is döntetlenezett, eddig jól alakul ez a forduló

 

Rooneyt és Evrat eltiltották erről a meccsről, az Eurosport szerint ez lesz a kezdő

 

van der Sar

Rafael - Ferdinand - Vidic - O'Shea

Ronaldo - Fletcher - Giggs - Anderson - Park

Tevez

 

Link to comment
Share on other sites

Kár érte, főleg most, hogy az Arsenal és a Liverpool is csak döntetlent játszott, de azért a Tottenham ellen idegenben csak-csak belefér. Rooney és Evra tényleg hiányzott ebből a csapatból (főleg előbbi), velük szerintem megnyertük volna a meccset.

Link to comment
Share on other sites

úgy néz ki a Cheslea is döntetlenezik, szóval mind a négy nagy csapat döntetlent játszott, úgy hogy senki sem játszott a másikkal, nem is tudom mikor volt ilyen utoljára...

am sokat érünk, mert klub vb, ligakupa, és akkor vagy FAkupa/bajnokság/BL még mellé, és akkor "megint triplázik a ManUnited":D

am azonkívűl h kifárasszuk a játékosainkat tényleg semmire sem jó

 

közbe lefújták a Chelsea meccset, nem történt semmi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...