Jump to content
PirateClub.hu

Manchester United


Marcus Bent
 Share

Recommended Posts

Kapus kell????TESSÉK!!

 

 

 

Fatal kapus a célkeresztben

 

 

 

Manchester United a Valladolid kapusa iránt érdeklődik...

 

A visszavonuló Edwin van der Sar (képen) helyére igazoná le az angol élvonalbeli Manchester United Sergio Asenjot, a spanyol első osztályú Real Valladolid kapusát.

Bár még csak most indult a szezon, a Manchester máris a következő idény kapusát keresi.

 

A Marca spanyol lap szerint Sir Alex Ferguson a mindössze 19 éves valladolidi portást, Sergio Asenjót szúrta ki.

 

A fiatal tehetséget hazájában már-már Iker Casillashoz hasonlítják. A választás nem csak minőségi, de olcsó vétel is lenne, mivel Asenjo kivásárlási ára jelenleg hat millió euró.

 

Forrás:sporthirado

 

Oldal tetejére

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lol pont őt vettem meg Fifában van der Sar helyére :lol:

 

Fergusont két meccsre eltiltották

 

 

A Hull City elleni, 4-3-ra megnyert találkozón történtek miatt eltiltották Sir Alex Fergusont, a Manchester United menedzserét.

 

Az Angol Labdarúgó Szövetség (FA) nem volt túl kegyes a játékvezetőt megsértő skót mesterhez: kétszer kell a kispadtól távol lennie és tettért még 10 000 angol fontot kell fizetnie.

Fergusonnak még a Bolton ellen lejátszott korábbi meccs után mondottak miatt kell a szövetség felé utalnia 5000 fontot. Ugyanekkora összeget pedig a november 1-jén megvívott, Halmosi Pétert is soraiban tudó Hull Cityvel szemben megnyert meccs után - megsértette Mike Dean játékvezetőt – történtekért is köteles lesz fizetni a MU menedzsere.

 

A két találkozóra vonatkozó száműzetés december 2-ától lép hatályba, amely a Blackburn elleni Ligakupa – vagy ahogy Ferguson hívja, Mickey egér-kupa – és a Sunderlanddel – a skót menedzserzseni ekkor találkozhatott volna egykori játékosával, a "Fekete Macskákat" dirigáló Roy Keane-nel - vívandó összecsapásra érvényes.

 

 

A United megtalálta Solskjaer utódját?

 

 

A Manchester United a hírek szerint ajánlatot tett a rendkívül tehetséges norvég válogatott csatárért, Moa Abdellaouéért.

 

A 23 éves marokkói származású támadó idén mutatkozhatott be a norvég nagyválogatottban Írország ellen.

 

Az Ukrajna elleni meccsre ismét behívták, ami nem meglepő, hiszen nagy szerepe volt abban, hogy a Valerenga megnyerte a Norvég Kupát.

 

Több angol klub megfigyelői a helyszínen nézték végig a kupadöntőt, ahol Abdellaoue duplázni tudott.

 

Úgy tűnik, a United reagált a leggyorsabban és arra kérték a játékost, hogy eddzen velük, ami valóban lehetséges, hiszen a norvég bajnokság véget ért.

 

A Valerenga egyelőre nem kívánta sem megerősíteni, sem cáfolni, hogy az új Solskjaernek tartott játékos valóban az Old Traffordra költözik-e.

 

(angol-foci.hu)

Link to comment
Share on other sites

Kár érte. Ha most nyertünk volna, és tegyük fel, hogy a Fulham elleni bepótolt meccset megnyerjük, akkor már csak 3 pont lett volna a hátrány a Chelsea-vel és a Liverpool-lal szemben. Így legjobb esetben is 5 pont lesz a különbség...

 

Egyébként a Manchester indul a Klubvilágbajnokságon ugye? Csak mert semmit nem hallani erről, emlékszem, tavaly a Milannal mindig azt emlegették, hogy majd jön a KlubVB, pótolni kell majd az amiatt elmaradó meccseket stb. Szóval akkor indul az MU igaz?

Link to comment
Share on other sites

igen indul,de hogy milyen csapattal?!

 

10 Dec UEFA Champions League Aalborg BK

13 Dec Barclays Premier League Tottenham

26 Dec Barclays Premier League Stoke City

 

ez a programunk és klubvb elvileg 11-20 között van... valszeg ificsapat megy ki monnyuk Solskjaerral:]]

Link to comment
Share on other sites

Jaja, KlubVB ilyen tájban szokott lenni, amikor más bajnokságokban pl. Bundesligában téli szünet van. Hát nem lenne rossz megnyerni, főleg azután, hogy az Európai Szuperkupát elbuktuk, de fiatal játékosokkal nehéz lesz. Viszont ha meg az első csapatot, az alapembereket viszi, akkor nem tudnak pihenni, pedig nem jönne rosszul, főleg úgy, hogy a többi csapat játékosai ezalatt folyamatosan játszanak. De szerintem is a fiatal játékosokat viszi majd Ferguson...

Link to comment
Share on other sites

örömteli, hogy az utolsó eurómilliókat és a játékosainkat is kifacsarják a tökfelesleges hétközi barátságos meccseken, köszönjük blatter.

két 0-0 egymás után, egyértelműen qaz aston villa ellenit kellett volna hoznunk, egyértelmű hog ymiértnem sikerült...

továbjutottunk a csoportból, ez a lényeg, az aalborgot csak megverjük 1,2-0ra, és az elsőség is megvan (nem mintha számítana)

sajnos egy fernando torres szerű játékos hiányzik ebből a csapatból (mondjuk Huntelaar), de így is baromi erősek vagyunk

Link to comment
Share on other sites

Jó ez a csapat úgy ahogy van. Csatárnak ott van Berba meg Rooney,és a többiek is lövöldözik a gólokat,ha kell van olyan ember aki fontos gólokat tud szerezni. Talán a fáradtság talán nem most nem jött ki annyira a lépés de majd a következő meccseken.

Link to comment
Share on other sites

Már csak fél óra és kezdődik... A Chelsea-Arsenalra is kiváncsi vagyok, bár szerintem az Arsenal nem fogja idegenben legyőzni a Chelsea-t. Ha pontot tudnának ott szerezni, az jól jönni a Manchesternek.

Link to comment
Share on other sites

hát nehezen is hoztuk:D

huhh...

azért kemény meccs volt, Rooney rohadt jó volt, meg úgy a komplett védelmóünk is, Ronaldo nagy hülyeséget csinált, a bíró egy fasz, és hogy Berbatov egy 30 millás játékos pff... kritikán aluli

de megvan a meccs, és ez a fontos:]

Link to comment
Share on other sites

Megvan a 3 pont, ha csak egy góllal is, de szerintem egy rangadón ez azért elég. Rooney megint zseniális volt!

 

Azzal viszont, hogy Berbatov nem ér semmit, egyáltalán nem értek egyet... A BL-ben is lőtt már 4 gólt, a bajnokságban nem nagyon megy neki, de majd előbb-utóbb belejön. Addig Rooney is elég.

Link to comment
Share on other sites

wohooo kikapott a cselszi :lol:

sajnos a MU-MC meccset nem láttam ,de azért jó hallani ,hogy nyertünk...

én sztem Berbatov is remek játékos!

Rooneyt ettől az 1 góltól nem kell isteníteni mert a múltkori pár meccsen télleg semmit se csinált!

Link to comment
Share on other sites

egy csatárt nem csak a góljai határoznak meg (csak h anagyon magas:D), nézd meg van Nistelrooyt, nagyon jól ment neki, és egy halomnyi gólt lőtt, még sem ment a csapatnak úgy ahogy kellett volna, Berbatov idegesítően motiválatlan, rohadtul lassú, cselezni egyáltáán nem tud -tény volt egy nagyszerű megmozdulása amit gólpassz i skövetett vmelyik bajnokin- és mindezért 30 millió fontot fizettünk!

érdemes megnézni, hogy Rooney 80-85. percben milyen erővel sprintelt, vagy h egy egészséges 35 éves Ryan Giggs mennyit fut 90 perc alatt

 

Berbatov és Hargreaves összesen 55 millió font volt, én imádom a Unitedet, és nagyon tisztelem Fergusont és a játékosokat, de nekem ne mondja senki hogy jó igazolások voltak

Link to comment
Share on other sites

Legalább a városi derbit megnyertük! Nagyon jó hír az is hogy kikapott a Chelsea. Az elmaradt mérkőzést, ha megnyerjük és ha azt hozzáadjuk a pontjainkhoz, akkor csak 2 pont a hátrányunk a kékekkel szemben. Berbatov jó csatár, de a bajnokságban nem megy neki igazán. Én nem láttam 90 percet sprintelni Rooney-t, és azt is tudom hogy nem lőtt gólt a bajnokságban eddig legalább 4-5 forduló óta, de azért nem jött rosszul a gólja. :P Szerintem is kéne egy jó csatár.

Link to comment
Share on other sites

Hargreaves-nak télleg semmi értelme se volt mert állandóan sérült!

mivel jósokat nem alkalmaznak a csapatnál, ezért nem lehetett tudni előre ezt.. bl döntőben ott volt és hozta a tőle elvártakat, a büntetőjét is érvényesítette. és már ezért megérte az árát..

 

Berbatov igenis jó csatár és fogja hozni az elvártakat előbb-utóbb! inkább Rooney-t kéne kicsit rúgdosni, hogy ne csak a sárga lapok begyűjtésén járjon az esze..

Link to comment
Share on other sites

mivel jósokat nem alkalmaznak a csapatnál, ezért nem lehetett tudni előre ezt.. bl döntőben ott volt és hozta a tőle elvártakat, a büntetőjét is érvényesítette. és már ezért megérte az árát..

 

Berbatov igenis jó csatár és fogja hozni az elvártakat előbb-utóbb! inkább Rooney-t kéne kicsit rúgdosni, hogy ne csak a sárga lapok begyűjtésén járjon az esze..

 

jah végülis most nyerte meg nekünk a városi derbit, tényleg le kéne cseszni a lapok miatt

nagy jósnak kell lenni ahhoz, hogy tudjuk h több éve van egy állandó sérülése, és h a Bayernben is rengetegszer volt sérült, vagy hogy tudjuk azt, hogy Anderson, és Carrick is védekező középpályást játszik ráadásul tavaly Scholes is inkább azt játszott valóban kihagyhatatlan lehetőség volt!

te csak kötekedni akarsz megint

 

Pool is pontokat veszített, am Ferguson azt niylatkozta a United insideba, hogy nem érti a fogadó irodáknál mértnem mi vezetünk, mert a végső top8ra esélyes csapatok közül majdnem mindenkivel otthon játszunk ( a nagy hármas ellen tuti)

asszem (a mostani forduló eredményei után főleg...) teljesen igaza van

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...