Jump to content
PirateClub.hu

Manchester United


Marcus Bent
 Share

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

0-0 lett a Liverpool meccse, ez nekünk nagyon jól jött! Így csak 6 pont hátrányunk van ellenük és egyel kevesebb meccset játszottunk. Szerintem megérdemelte Ronaldo az aranylabdát, mert nagyon benne van az élsportban és még mindig csak 23 éves.

Link to comment
Share on other sites

Na ez jó hír ,de azért remélem ettől nem fog visszaesni a teljesítménye!

abel13: én nem kötözködöm senkivel ,na jó picit túloztam ,hogy semmi értelme nemvolt mert védekező középpályásként megállta a helyét a jobb oldali védő poszton is!

De az is igaz hogy nagyon sérülékeny játékos és az angol bajnokság durvaságával ez nem illik össze...

 

ui.:Nem kell a feszkó legalább mi MU drukker tartsunk össze és eggyütt szúrkoljunk a csapatunknak!

 

Peace

Link to comment
Share on other sites

UTD.gifx557.gif

Manchester United X Blackburn Rovers


5-3


1-0: C. Tévez
http://www.indavideo.hu/video/Manchester_United_-_Blackburn_Rovers_1-0


2-0: Nani

http://www.indavideo.hu/video/Manchester_United_-_Blackburn_Rovers_2-0


2-1: MacCarthy

http://www.indavideo.hu/video/Manchester_United_-_Blackburn_Rovers_2-1


3-1: C. Tévez

http://www.indavideo.hu/video/Manchester_United_-_Blackburn_Rovers_3-1


4-1: C. Tévez

http://www.indavideo.hu/video/Manchester_United_-_Blackburn_Rovers_4-1


4-2: Derbyshire

http://www.indavideo.hu/video/Manchester_United_-_Blackburn_Rovers_4-2


4-3: MacCarthy

http://www.indavideo.hu/video/Manchester_United_-_Blackburn_Rovers_4-3


5-3: C. Tévez

http://www.indavideo.hu/video/Manchester_United_-_Blackburn_Rovers_5-3

Link to comment
Share on other sites

jah végülis most nyerte meg nekünk a városi derbit, tényleg le kéne cseszni a lapok miatt

nagy jósnak kell lenni ahhoz, hogy tudjuk h több éve van egy állandó sérülése, és h a Bayernben is rengetegszer volt sérült, vagy hogy tudjuk azt, hogy Anderson, és Carrick is védekező középpályást játszik ráadásul tavaly Scholes is inkább azt játszott valóban kihagyhatatlan lehetőség volt!

te csak kötekedni akarsz megint

az igaz, hogy megnyerte a városi derbit, de előtte a lapok begyűjtésén túl nem mutatott sokat, ezt beláthatnád te is.. és nem azért mert kötekszem.

Carrick és Anderson legjobb tudomásom szerint támadóközéppályások, Scholes szintén. csak szükség esetén játszanak vkp-t. (szvsz lényegesen több hasznukat vesszük tkp-ként)

Hargreaves-t továbbra is jó vételnek tartom a sérülése ellenére, mert a tavalyi szezonban jóval többet volt bevethető, mint sérült és a játszott meccsei nagy részén nagyon is jó teljesítményt nyújtott..

nagyon elfogult vagyok a MU-val szemben, de azért megpróbálok a realitás talaján maradni..

Link to comment
Share on other sites

Carrick nem tkp, Anderson a Portoban és a Gremióban tkp-t játszott, csak a Unitedben ill a válogatottban játszik 1 kicsit hátrébb.

Hargreaves szerintem is jó vétel, arról ő nem tehet, hogy sokat sérült, ha formába lendül akkor nagy lesz a versengés a kezdőtizenegybe kerülésért!

Rooney meg akármilyen sz/rul játszik látszik rajta,hogy küzd és megdögöl a pályán.

Link to comment
Share on other sites

hát igen Rooney az Rooney:)

ha Roy Keanet vesszük alapul akkor tényleg egyik sem mondható védekező középpályásnak:) de szerintem az idekerülésük óta vmi hasonló poszton játszanak, Fletcherrel együtt.

Scholes klsszaikus támadó középpályás mindig is az volt, én azt írtam h csak tavaly játszott vdk-t, tényleg kényszerből mert sok volt a sérült (ugye OH is sokszor jobbhátvédként kellett játszon) és azért valljuk be Scholes top100-as futbalista (nem jelenkori, hanem mindenidők) de a gyorsasága nem ugyanaz mint 3-4 éve, de ezzel nincs is semmi gond, mert már nem kell 90 perceket végigjátszani havonta 12szer és amikor a pályán van akkor általában remekel

Anderson nekem is az egyik kedvencemmé nőtte ki magát, iszonyatosan agresszív, és hatalmas kedvvel játszik mindig ráadásul a technikai tudása mellett nagyon nagy a játékintelligenciája is (lásd Blackburn ellen Teveznek a gólpassza) nemhiába számítanak rá a felnőtt válogatottnál is

am Ferguson imádja, hihetetlen lelkesedéssel nyilatkozott/ik róla

Link to comment
Share on other sites

Múltkor megvédtem Berbatovot, most látva Tévez játékát (MU 5-3 Blackburn, Tévez 4 gól - gondolom mindenki tudja), azt mondom, a következő bajnokin őt kellene Rooney mellé rakni. A Sunderland nem egy kemény csapat (sőt...) szerintem ellenük simán megmutathatja az argentin, hogy mit tud.

Link to comment
Share on other sites

pff...

 

PAtrice Evrat eltiltották négy meccsre mert tavaly megtámadta a Chelsea pályakarbantartóját annak rasszista beszólása miatt, mivel az FA állítólag nem tudta egyértelműen bebizonyítani hogy tényleg provokálták Evrat ezért jár az eltiltás (hozzá kell tenni hogy egy United segédedző tanúskodott!)

 

nekem ezzel csak egy bajom van: a FIFA nevű futballszervezet/maffiaszervezet lépten nyomon a Fair Play és a No Racism kampányokat tömi tel epénzzel és a Blatter féle szarcsoport másról sem beszél minthogsy a stadionokból ki akarják tiltani a rasszistákat, és a rasszista megmozdulásokat

ez mind szép dolog, és jogos, csak hogy a pályákon nem történik annyi rasszista megmozdulás hogy amiatt dollártízmilliókat kéne köloteni, a másik emg hogyha mégiscsak történik akkor pont leszarják.

Mert ha teszem azt egy fradista kiakaszt egy zászlót, hogy "Fico te büdösgeci szlovák" akkor az rasszista megmozdulás, de ha a Chelsea egyik alkalmazottja niggerez le egy United játékost akkor az "háááthááááááát...."

az FA meg hozta a szokásos patkány stílusát, ugye mindenki emlékszik mikor Rio kihagyott egy doppingtesztet amit utólag bepótolt negatív mintát adva, és példastatuálásként 9 hónapot kapott, míg 3 Seria A játékos két hétre rá pozitív tesztet produkált és NÉGY hónapot kaptak...

 

26 Dec Stoke City

29 Dec Middlesbrough

04 Jan Southampton

+ a Carling cup elődöntője

 

összegyűlt az öt sárgalapja a bajnokságban így a december 21.-i Tottenham nbajnokit is ki kell hagynia

 

 

mégegy: a Derby County-val játszunk a Carling Cup elődöntőjében

Link to comment
Share on other sites

abel ahogy mondom ez nevetséges..teljesen egyetértek veled

Nemsokára kezdődik a meccs remélem Tevez kezdő lesz mert most úgy gondolom van önbizalma és ha most nem rakja be Ferguson akk. annak komoly követezményei lehetnek...

GLORY GLORY MANCHESTER UNITED!

Link to comment
Share on other sites

abel ahogy mondom ez nevetséges..teljesen egyetértek veled

Nemsokára kezdődik a meccs remélem Tevez kezdő lesz mert most úgy gondolom van önbizalma és ha most nem rakja be Ferguson akk. annak komoly követezményei lehetnek...

GLORY GLORY MANCHESTER UNITED!

Link to comment
Share on other sites

Meglepett, hogy Berbatov kezdett, nem pedig Tévez, azért jó lenne, ha a második félidőben bejönne. A bolgár azért nagyon tud, csak sajnos a gólszerzés nem nagyon jön össze neki. Majd talán hétközben az Aalborg ellen...

Link to comment
Share on other sites

Megvan a 3 pont! Huh! Nem volt könnyú eset ez a meccs attól függetlenül végig izgultam. Carrick és Vidic közösen összehozott gólja után lehetett csak fellélegezni! :lol: A gól szerintem egyáltalán nem Fülöp Marcin múlt...

 

Link to comment
Share on other sites

hát örülök ,hogy nyertünk, de azért a "magyar szivem" fáj Fülöp miatt....

szegény Tevez biztos nem eshetett neki jól ,hogy nem kezdett..lehet elgondolkodott rajta hogy akk. hány gólt kellene lőnie hogy 1x megkapja a bizalmat!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...