Jump to content
PirateClub.hu

Manchester United


Marcus Bent
 Share

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ezen a héten kettő bajnoki meccs is vár a Manchester United-re: - Ma 9-kor a West Ham United ellen

- Szombaton (nov.1) a Hull ellen

A "Hull meccsen" többre lesz szükség mint az Everton elleni játék. A mai meccset nem adják le a TV-ben, de a neten meg lehet nézni.

 

Link to comment
Share on other sites

nyugi srácok, bőven jó azaz 1 pont, fölösleges kifárasztani a fiúkat azzal ami már megvan(a tovább jutás), emlékezzetek vissza a tavalyi évre, Fergi ott is végig pihentetett mindenkit és mi lett belölle? egy friss és nagyon jó játékosokbol álló keret a Chelsea ellen és egy megérdemelt Bajnoki győzelem. és aki esetleg attol tart, hogy mennyire levagyunk maradva a 'poolhoz és a chealseahez képpest akkor annak mondom, hogy 2(kettő) pont a hátrányunk, egy fulhamet táncsak elbirunk verni, nem beszélve a csodálatos formába lévő Arsenálrol(nemsértés ként mondom, félre ne értsétek, egyszerüen nem ugy jön össze nekik ahogy ők akarják) nem is beszélve akit a hétvégén megkéne verni :) Kéne újra egy triplázás... régen volt '99 és meg kéne mutatni, hogy ki uralkodik europába foci terén!

Link to comment
Share on other sites

Ezt az Arsenal-t illett volna megverni de sajnos egy Nasri-val többen voltak. <_< Sebaj! A Stoke-nak egy 3-ast azért jó lenne vágni a hétvégén.

Amúgy én is életem egyik legjobb pillanatának vélhetném ha találkoznék Chartlton-nal, szerencsés vagy Memphis! ;)

 

Link to comment
Share on other sites

sokan elfelejtika szakértők közül, hogy a MU úgy van 'lemaradva', hogy már játszott a másik három naggyal, és habár csak eg ypontot szereztünk ellenük, mindegyik meccset idegenben játszottuk, vagyis gyakorlatilag a sorsdöntő meccsek az Old Traffordon lesznek

 

kupába Blackburnt kaptuk:/, egalább ő ellenük is otthon játszunk,

Manuchonak több lehetőséget kellene adni mert szerintem rohadt jó játékos, és hogy a 17 éves Welbeck milyen gól rúgott...wow:]

 

memphis1985 hol készült ez a kép? am grat hozzá, egyszer én is találkoztam vele (Manchester-Lyon BL meccs) télleg igaz amit mondanak róla nagyon életteli, kedves ember

 

mindenjuót, one united:]

Link to comment
Share on other sites

Wellbeck gólja az valami eszméletlen volt :blink: sok "sztár" játékos megirigyelhetné, hogy milyen helyzetbe és milyen távolságbol rugta el azt a labdát(milyen távolságbol MERTE) és úgy, hogy még gól is lett. Reméllem Ferguson sokkal több lehetöséget fog adni a fiataloknak(pl Rafael da Silva tökéletes lenne Gary Neville helyére, ezt be is bizonyitotta) mert Evansröl, akkor most Wellbeckröl, Rafael da Silvaról ugyanazt mondhatjuk el: borzasztó fiatalok és borzasztó jó focisták! A Tevez-Berbatov csatársornak különösen örültem. Rooneynak le kell nyugodnia, ez a játékán is meglátszik, mással van elfoglalva, nem a játékkal.

 

És végül még valami, ami nem a meccsel kapcsolatos:

 

Szivesen látnék egy ilyen felállást valamelyik meccsen:

Van der Saar

Rafael da Silva/Evans/Vidic/Evra

Ronaldo/Wellbeck/Anderson(kicsit visszahuzodva)/Nani

Berbatov/Tevez

 

(úgy kell nézni, hogy Rafael, Ronaldo és Berbatov a jobb oldalon vannak)

 

Csak egyszer szeretném őket látni focizni igy együtt, de, hogy nem lenne ellenfelük az biztos:)

 

Valami ilyenre gondoltam:

http://kepfeltoltes.hu/081116/felallas_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Share on other sites

én Rooneyt nem hagynám ki, sajnos a Berbatov-Tevez páros kicsit kevés...

szerintem nem érdemes kezdő csapatokat összeállítgatni, mert jelenleg az a legnagyobb erősségünk, hogy iszonyú hosszú a padunk, és ez a rotáció egyenlőre jól működik, persze más egy BL-döntő kezdő csapat, de még nem tartunk ott:)

Welbeck meg télleg nagyon jó, nemhiába nem engedtük el, ésnem hiába volt az év ifijátékosa, de attól még 17 éves...

Campbellel kiegészülve tényleg nagyon erős fiatal csapatunk lesz jövőre

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...