Jump to content
PirateClub.hu

Real Madrid


jozsiku
 Share

Recommended Posts

Ha ezen nagy volt a mulatság, akkor tegyük már helyre a dolgokat jó? :D

 

Az elmúlt napokban az egyik spanyol bulvárlap képpel próbálta bizonyítani, hogy a Real Madrid középpályása, Guti, szexuális értelemben a saját neméhez vonzódik. Mindez természetesen egyike a legújabb rágalom és lejárató hadjáratnak, hiszen a személy, akivel a képen Guti szerepel, a valóságban egy neves madridi énekesnő, 27 éves, művésznevén Bimba Bose, s nem férfi, ahogy azt beállította az orgánum. (www.gutih.com).

 

20815205cs6.jpg

49463058sn2.jpg

 

 

Ennyi :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Várható kezdőnk ma este a Roma ellen:

 

------------------Casillas-----------------

----------Cannvaro----Heinze-----------

S. Ramos--------------------------Torres

-------------Diarra---Gago--------------

Guti-------------------------------Robben

----------Nistelrooy---Raúl---------------

 

 

Kicsit talán túlságosan védekező felfogású a csapat, de Schuster jobban ért hozzá, mint én :)

 

A védelem szerintem tökéletes így, Marcelot én sem kockáztatnám meg a kezdőben... Pepe viszont nagyon hiányzik.

 

Remélem, hogy egy gólgazdag és látványos meccset fogunk látni a két csapattól, természetesen a mi győzelmünkkel :)

 

ADELANTE MADRID!!!

 

ps.: még annyit tennék hozzá, hogy Diarrát rá kell állítani Tottira aztán annyi. Tőle félek legjobban, egyedül Mancini okozhat még gondot, de szerintem őt megoldja Ramos a szélen...

Link to comment
Share on other sites

Most épp 2-1 romanak ... :mellow:

 

Olasz sajtóértesülések szerint megkéseltek egy Real Madrid-szurkolót Rómában, az AS Roma–Real Madrid labdarúgó Bajnokok Ligája-mérkőzés előtt.

 

A fiatal spanyol drukkert a hátán szúrták meg a római főváros egyik közterén. Azonnal kórházba szállították, a bűntényről a mentők adtak ki hivatalos tájékoztatást.

 

Olaszországban hosszú idő óta komoly problémákat okoz a futball-huliganizmus, csak hasonló késeléses esetekről több alkalommal is hallhattunk az utóbbi hónapokban.

Link to comment
Share on other sites

Idegesítő eredmény ez a 2-1. Főleg azért, mert mi irányítottuk a meccset, oda kellett volna figyelni. Meg mondjuk Fabionak sprintelni a kapu felé mikor látta h Casillasszal áll szemben.. nem ténferegni.... aztán lehet h ki is rúghatta volna...

Nistelrooy kapufájáról meg annyit, ha visszavágón majd befelé pattan :)

 

Szerintem a Bernabeuban 3 góllal nyerünk, nem egy olyan hűdejó ez a Roma. Viszont az gáz, h Ramos en játszhat majd, Salgado nyomul majd a jobbunkon. Vagy ez a lökedék Torres... ezen is felsztam az agyam. Szerencsétlenje. Viszont Heinzét megtapsolom, tanári volt.

Guti meg első félidőben Isten, másodikban nulla.. Robben nagyon kemény :D Tartsa is a formáját...

 

Majd otthon... Robinhoval a kezdőben... 4-1! :D

Link to comment
Share on other sites

Na ez vicces lenne :D Fogadni nem mernék rá,de legyen úgy ahogy mondod.

Amúgy Robben nagyon jó volt a meccsen kezd belejönni újra a játékba :)

Torres amikor felkerült a nagycsapathoz nagyon jól teljesített,de manapság hát nem tudom néha azt se tudja hol van :D Gago aki még szerintem nem nyújt jó játékot.Volt egy szép becsúszása amúgy vagy elkésett vagy sehol nem volt.Támadásban meg hát mindenfelé lőtt csak a kaput nem találta el...

Link to comment
Share on other sites

Gago maradjon a középpályás védekezésnél meg szervezgetésnél egyelőre. De azt észrevettem, hogy sokkal jobban indul meg előre. De ő nem csatár... nem gyakorolja nyílván annyit a lövéseket sem, meg is látszik. Azt nem kéne erőltetnie :)

Diarra meg miért húzna el? tavaly az egyik legjobb emberünk volt! Idén kisebb hullámvölgyben van. Majd kilábal belőle és megeszi Tourét a Bernabeuban :)

Link to comment
Share on other sites

Nulla volt a játék.

 

Egyetlen idézetet tennék hozzá a meccshez az elpais.es-ről, azon kívül hogy nagyon gyorsan szemléletváltás kell itt néhány emberkénél.... Raúl, Nistelrooy, Baptista.... Guti...

 

...ami így hangzik:

 

"35 éve nézek meccset, de ilyet még nem láttam"

 

Ennyit a Getafe nevű cirkuszbandának a góljáról. Fair-playben sem ők viszik majd a pálmát. Valszeg pár szimpatikusabb emberke majd meglapogatja a buszukat. Megérdemlik.

 

 

Még annyit, hogy a Barca még mindig a farunkat szemléli, szóval psssz :)

Link to comment
Share on other sites

így van, még mindig a real az első, és még mindig a real az esélyesebb a bajnokságra, viszont érdekes, h január végén már többen is írtátok, h 9 pont, behozhatatlan előny, a real a bajnok. majd jött a február ahol 5 meccs, 4 vereség, és a 9 pontból 2 maradt, amit én nem neveznék behozhatatlannak. örök igazság, h ne igyunk előre a medve bőrére.. :)

Link to comment
Share on other sites

na itt egy érdekes hír:

 

Bankot robbantana a Real a Liverpool középpályásáért!

 

 

A hírek szerint "bankot robbantana" a spanyol Real Madrid az angol Liverpool angol válogatott középpályásáért, Steven Gerrardért! A királyi gárda ugyanis elképesztő, 50 millió fontos összeget ajánlott a játékosért a Poolnak! A Real vezetői egészen biztosak benne, hogy a nyáron sikerül megszerezniük a gárda kapitányát! Abban reménykednek a vezetők, hogy, ha a Liverpool nem nyeri meg a BL-t, akkor egész biztosan távozni fog és Madridba fog igazolni a kiváló játékos.

Link to comment
Share on other sites

Oroszországból erősíthet a Real Madrid

Van Nistelrooy és Raúl is már 30 fölött jár, így ráfér a frissítés a madridi csatársorra.

 

A spanyol szuperklub nemzetközi megfigyelői októberben Oroszországban jártak az orosz-angol EB-selejtezőn, ahol a hazaiak 2-1 arányban legyőzték Angliát. Az oroszok mindkét gólját Roman Pavljucsenko szerezte, aki Julen Lopetegui és Rafa Monfort játékosmegfigyelők szerint Ruud Van Nistelrooy ideális utóda lehetne a királyi csapatnál a nyártól. A 26 esztendős válogatott csatár jelenleg a Szpartak Moszkva alkalmazásában rúgja a gólokat, és 188 cm-es magassága ellenére rendkívül technikás, az előkészítésekben is jeleskedő, robbanékony futballista. Pavljucsenko a tavalyi orosz bajnokságban gólkirályi címet ünnepelhetett, és 2003-as érkezése óta, kivétel nélkül minden évben a Szpartak házigólkirálya lett. Az orosz játékos leigazolás mellett szól még az is, hogy "madridi mércével" nézve az ára sem olyan egetrengetően magas, mintha valamely nyugat-európai klubnál néznének körül csatárokra vadászva.

Link to comment
Share on other sites

A Real ugy gyenge ahogy van(Robinho nélkül)!elnézést a Real drukkerektöl :) de én igy látom!Amig Robinho játszott addig ment a csapatnak amint lesérült zakó,zakó hátán!Az egész Real Robinho játékára épül!Az ö egyéni megoldásaibol,passzaibol rugdosta elöl Raul meg Nistelroy a gólokat!Amugy meg Gerard nem a spanyol ligába való!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...