Jump to content
PirateClub.hu

Real Madrid


jozsiku
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

OFF:

Markee: fent van a moviesban a Ronaldo-videó, sajna egyenlőre csak rapidon, mert nem volt időm másra is feltolni. :$

 

 

ON: Dudek 34 évesen tökéletes cserekapusunk lenne, nem kellene elmennie... de megértem a döntését. Sok sikert neki.

Link to comment
Share on other sites

AZért 10 év múlva már nem olyan biztos.... Casillasnak iszonyat jó rugói vannak.. mit iszonyat jók... a világon a legjobbak és elképesztő reflexei. Ez 10 múlva nagyon meg fog kopni... ha 15 centivel magasabb lenne azt mondanám simán lehetne ő még 12 év múlva is a kapusunk, de jelenleg a viszonylag alacsony termetét a reflexeivel és rugóival pótolja... nah ezek fognak kopni.

SZal majd meglátjuk, de egy igazi Madridista, tudni fogja mikor kell azt mondani eddig és nem tovább.

Azért addig még nagyon remélem, hogy megnyeri az Aranylabdát, mert bár kapusoknak nem osztják ki szívesen, ő kimagasló világklasszis... szal reménykedjünk :) Megérdemli.

Link to comment
Share on other sites

...ezért nem Dudek a Real Madrid első számú kapusa.... Dudek kllasszis, de Casillas közelébe sem érhet, ezt pl. tuti hogy ha nem is megfogta volna, de kiütötte volna Iker...

 

nem baj, meg van az idegenben lőtt nagyon fontos találat... sokat érhet :) ADELANTE!!!

Link to comment
Share on other sites

Bernd Schuster, a spanyol bajnoki címvédő Real Madrid vezetőedzője megpróbált pozitívan hozzáállni csapata szerda esti kudarcához, miután a királyi gárda kettős vereséggel búcsúzott a spanyol Király Kupa (Copa del Rey) nyolcaddöntőjében a Real Mallorca ellen.

 

Nem tudom, hogy ebből mi lehet pozitív... a Mallorca ellen még gyenge játékkal is tovább kellett volna jutnia a Madridnak

Link to comment
Share on other sites

hat lahet hogy meg a haszara valik a REalnak hogy kiestek a kupabol.... pihentebbek lesznek a BL es a bajnoki meccsekre....

azet eleg tartalakosan allt fel a REal a Malorka ellen... de ez nem mentseg Nyerniuk kellett volna...

hetvegen pedig nyerniuk kell..... a varosi rangadon...

Link to comment
Share on other sites

Az nem lesz gond szerintem... Madridban semmi kétség, jönnek a Madridisták. :) A kiesés az meg olyan dolog, hogy jó pár éve mindig kiesünk a kupából, de bajnokságot vagy BL-t tudunk nyerni ettől, Madridnál a kupa mindig is 3-adlagos szerepet játszott, a BEK/BL és a bajnokság az elsőszámú volt és az is. Drenthet meg eladni hülyeség lenne... olyan cselt csinálni, még Ronaldo se tud, el is esne szerintem...

Link to comment
Share on other sites

de poén, végre egy téma, ahol sok magamfajta madrid-szurkolóval találkozhatok!! :D barátaim, ismerőseim közt olyan kevés van...

 

olvastam igy az utóbbi 1 oldalt, és sztem dudeknek igy tényleg kicsit holtponton van a pályafutása, pedig nem rossz, sztem. bár azzal is egyetértek, hogy casillas a mallorca elleni hazai meccset lehet h kihozta volna döntetlenre.... nem tudom. szal ő menjen, ha menni akar.

 

drenthe viszont egyre jobb, ő még az év elején volt gyengébb, szal őt meg nehogymár eladják. inkább a védelmet keverjék meg egy kicsit, mert azzal van csak baj.

Link to comment
Share on other sites

Kell is a győzelem a Mallorca elleni vereség miatt.

 

Na már 2:0 van Nistelrooy góljával. Casillas a mccs legjobbja eddig szerintem. Az Atleticonak meg nem jön be semmi több kapufát is lőttek.

Módosította Gabi89
Dupla post
Link to comment
Share on other sites

A BL-re kell nagyon ráfókuszálni.

 

Cristiano Ronaldo és édesanyja is szeretné, ha Madridba költözne... de csak normális áron jöhet létre az üzlet. Egyébként Quaresma lesz a vége...

 

A tranzakcióban meg egy BL-ben elért siker nagyon nagyot ütne... szal irány a BL, a bajnokság lefutni látszik. Nincs ellenfelünk. Nagyon szép lenne 90 pont fölött összegyűjteni egyébként... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...