Jump to content
PirateClub.hu

Real Madrid


jozsiku
 Share

Recommended Posts

Megbocsájtunk, mert nem értesz a futballhoz ha ezt így ki mered jelenteni :)

 

Ha meg ezt mondod akkor egyedül a Barcelonát minősíted, mivel akkor egyedül Robinho az, aki 56 pontot szerzett a Madridnak, míg a Barcelona 20 játékosa összesen 54-et. Hogy is van ez? :)

 

Ja... hamarosan visszatér, szal lehet izgulni :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Én is megbocsájtok neked mert azért van valami fogalmam a focihoz mivel magam is focizok meg minden héten nyomonkövetem a TOP bajnokságokat!Szerintem nagyobb szégyen a Realnak hogy 1 ember szerzett 56pontot mint a Barcának 20ember 54-et!Mivel ez azt tükrözi hogy ha Robinho nincs akkor Real sincs! :) Azt elismerem Robinho fantasztikus játékos de egyedül fantasztikus!

Link to comment
Share on other sites

Barátom milyen jövö csapata?több a 30 körüli és a fölötti mint az alatti!mondjál már legalább 2játékost aki még nem töltötte be a 20at!szerintem senkit nem tudnál mondani!Esetleg majd nyártól elkezdik épiteni a csapatot de most biztos nem épitenek semmit :) Amugy meg 2hónap mulva majd meglátjuk hogy melyik is az a bizonyos szupercsapat! :D

Link to comment
Share on other sites

robinhora épül a real? idén nem sok real meccset láttam, de tavaly azért láttam robinhot párszor játszani, és nyilván fejlődött azóta, de h rá épülne egy csapat az nekem valószinűtlen.

 

baad neewz: milyen sztárok? kb. 4 vagy 5 olyan játékos van, aki sztárként igazolt ide, ennyi sztem a realban is található..

 

Markeee: az a bizonyos fantasztikus négyes még egy meccset sem játszott le együtt... :)

Link to comment
Share on other sites

Barátom milyen jövö csapata?több a 30 körüli és a fölötti mint az alatti!mondjál már legalább 2játékost aki még nem töltötte be a 20at!szerintem senkit nem tudnál mondani!Esetleg majd nyártól elkezdik épiteni a csapatot de most biztos nem épitenek semmit :) Amugy meg 2hónap mulva majd meglátjuk hogy melyik is az a bizonyos szupercsapat! :D

 

 

Ne építsd le magad lécci...

 

Had' ne legyen már a világ legnagyobb és leggazdagabb klubjának a kezdő 11-ében 10, 20 év alatti játékos! hol élsz Te jóember? És MINEK????

Mintha az imádott csapatodnál így menne... de miért is menne így? :)

 

Egyébként ha időd engedi amondó vagyok hogy számolgassad már ki a két csapat kezdő tizenegyének átlagéletkorát. MEGLEPŐ eredménynek leszel tanuja... :lol: Bruhaha.... szegény szurkolótársaid sajnálom, hogy őket minősíted ezekkel az értelmetlen eszmefuttatásaiddal ... :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

az eszmefuttatásnak tényleg nincs sok értelme, de poénból én számolgattam, és a barca jött ki fiatalabbra :D

 

de bavallom a real alap kezdő 11-ét nem ismerem, szóval lehet, h ott kisebb az átlagéletkor, no nem mintha ennek lenne akérmiylen jelentősége is, h ki hány éves :)

casillas - ramos, pepe, cannavaro, heinze - diarra, guti, baptista, snejder - robinho, nistelrooy - legalábbis én így raknám össze. mennyit tévedtem? :D

Link to comment
Share on other sites

Igazából ezzel a kezdővel még nem lépett pályára a Madrid :D

 

A védelem papíron talán így a legerősebb, bár Marcelo sokkal többet játszott, mint Heinze és többet is tud hozzáadni főleg támadásban. Gago most jobb, mint Diarra, Raúl meg sajnos (?) Nistelrooy éktársa általában.

 

A legerősebb Madrid szerintem ez JELENLEG:

 

-----------------------Casillas(26)-------------------------

------------Pepe(25)----------Cannavaro(34)------------

Sergio Ramos(22)----------------------------Marcelo(19)

-------------------------Gago(22)--------------------------

Robinho(24)-----------------------------------Robben(24)

-------------------------Guti(31)---------------------------

---------------Nistelrooy(31)---Raúl(31)------------------

 

 

~26,27

 

 

A legerősebb Barcelona szerintem JELENLEG:

 

-----------------------Valdes(26)------------------------

-------------Puyol(30)------Milito(28)-------------------

Zambrotta(31)-------------------------------Abidal(28)

------------------------Touré(25)------------------------

------------Xavi(28)---------------Deco(30)------------

Messi(20)-------------------------------------Henry(30)

------------------------Eto'o(27)-------------------------

 

~27,54

 

 

Nah. Csak ennyit akartam. És nem miattam. De a példa is mutatja VAN aki lát az ellenzőjétől :)

 

Üdviii :)

Link to comment
Share on other sites

De most igazából kit érdekel az átlagéletkor mert engem nem engem csak az eredmény . Fiatal játékosok annyi pénze van mindkét csapatnak hogy zsebből vesznek egy fiatal csapatot. Ott van a Milan mindenki azt mondja milyen öregek de BL-t nyertek ennyi. a Real nem a Robinhora épül csak hiányzik egy kicsit mert most két meccset vesztettünk nélküle attól még nem azért kaptunk ki mert nincs.

Link to comment
Share on other sites

robinhora épül a real? idén nem sok real meccset láttam, de tavaly azért láttam robinhot párszor játszani, és nyilván fejlődött azóta, de h rá épülne egy csapat az nekem valószinűtlen.

 

baad neewz: milyen sztárok? kb. 4 vagy 5 olyan játékos van, aki sztárként igazolt ide, ennyi sztem a realban is található..

 

Markeee: az a bizonyos fantasztikus négyes még egy meccset sem játszott le együtt... :)

 

Nem mert összevesznének :P Az átlagéletkor meg egyre csökkenni fog, a Castillatól is jöhetnek fel fiatalok.

Link to comment
Share on other sites

Én nem mondtam hogy kötelező hogy a Realba legyen egy pár 20alatti de akkor ne jelentsétek ki azt hogy a jövö csapatát épiti a Real!Jah és ne csak a kezdöcsapat átlagéletkorát számold!mondjuk egy 18as keretnek számold ki lécci az átlagéletkort! :) Erröl ennyit!

Link to comment
Share on other sites

Okéj...

 

Sneijder(23)

Heinze(30)

Diarra(27)

Drenthe(21)

Baptista(26)

Torres(22)

Dudek(34)

 

 

~26,22

 

 

Marquez(29)

Gudjohnsen(29)

Iniesta(24)

Ronaldinho(28)

Thuram(36)

Giovanni(19)

Bojan(17)

 

 

~26,94

 

Szal akkor miről mennyit...? És akkor még a 32 éves Pintot mint kapust nem is vettem nálatok.

Mit akarsz bizonygatni?

 

A "jövő csapata" annyit jelent (mert szerintem kisebbfajta fogalomzavar van), hogy fiatal játékosokat építünk be. Ez nem azt jelenti, hogy aki 30-on felül van az nem játszik... jóember.

Pff

 

Link to comment
Share on other sites

De most őszintén miért lett volna a biró a hibás?!egyértelmű les volt,ő csak lefujta és kész!most jöhettek azzal hogy igy fair play ugy fair play!nincs a világon egy olyan csapat sem aki megvárta volna hogy a realosok visszaáljanak védekezni!

Link to comment
Share on other sites

Hacccöcöcöcööö

 

A partjelző a bíróra várt, a bíró a partjelzőre! FÉL PERC múlva intett, mikor már 8 ember volt a szögletzászlónál ünnepelni. Talán-talán mégiscsak várni kellett volna egy pöppet nem gondolod?

Nem az ellenfél a hibás (ők egyszerűen görény módon viselkedtek), hanem a BÍRÓ, akinek egyértelműen vissza kellett volna fújni!

 

 

"Érdekesség, hogy egy éve az Atletico - Real találkozó 15. percében Perea gólt szerzett, ám a játékvezető les címén érvénytelenítette a találatot. Az Atletico játékosai reklamáltak a bírónál, ám közben Casillas gyorsan elvégezte a szabadrúgát. Csupán két érdekesség: ugyanezt a helyzetet a hétvégén a játékvezető továbbengedte a Getafének, egy éve a Madridnak nem, mert "közel voltak a labdához az ellenfél játékosai". A másik érdekesség, hogy a sípmester mindkét esetben Daudén Ibanez volt. Predrag Mijatovic ezt az összehasonlítást, és a fair play nem betartását kérte számon Ibanezen."

 

 

Szevasz.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...