Jump to content
PirateClub.hu

Real Madrid


jozsiku
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kaká 2013-ig hosszabbított, szerintem róla ennyit. Ronaldo meg ha formában van köröz mindenkit, nagyon nagy klasszis.

Örülnék neki, mint majom a farkának, bár ehhez valóban mindennek össze kell állnia... a MU-nak hajlandóságot kellene mutatnia, szerintem Ronaldot még nem is lenne olyan nehéz meggyőzni. Mint már volt róla szó, édesanyja is a Madridban akarja látni fiát :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Végre kijött a lépés :)

Nagyon örülök ennek a győzelemnek, értéke többszöröződik azzal, hogy a Barca kikapott az Atleticotól... :) :) :)

Ismét 5 pont, az AS szummázza a legtökéletesebben a történteket:

"Az Atleti szétfoszlatta a Barca álmát"

 

Köszi kistesó.... :D

 

 

Egyébként Robinho meg egy zseni, de ezt eddig is tudtuk. Bejön vág kettőt. Szevvvaaa.... :)

Pepe is visszatért... nagyon örülök :)

Link to comment
Share on other sites

Hát ja az nem volt semmi,hogy bejött és bevágta mindkét helyzetét.Ha jól rémlik nem is volt sokkal több helyzete :D

Robinho játszik akkor szinte biztos nyerünk :D Egy kérdés igaz teljesen mindegy,de szerintetek Raúl lesen volt a gólnál? (Szerintem igen-szerencsére nem fújták be :P )

Link to comment
Share on other sites

Nem kell parasztozni. EZt tudják a Bernabeuban. Van ilyen...

 

VISZONT

 

A bíró annál nagyobb nyomorék... hisz szétfújja a meccset, nem tudunk egy támadást felépíteni normálisan mert befúj midnen sart. Ami nálunk sárga másik oldalon semmi. Kíváncsi leszek én erre.........

 

Kelleni fog Drenthe jobb oldalra, Binho meg CSAK balon maradhatna... Baptista meg lefelé. Ha 0-0 marad akkor meg behozni Gago/Diarra helyett behozni vmi épkézláb támadót.

 

Nah jön is Drenthe mire leírom :D

Link to comment
Share on other sites

EZ a bíró vá... csak a görögök rosszabbaka spanyol bíróknál le merem fogadni. Nem tudom elhinni... miért nem 11-gyel játszottak így mint 10-zel? Ettől a gyenge Romától kikapni otthon... hát vagy röhögök vagy öngyilkos leszek... hihetetlen Gagoé minden tiszteletem, egyedül futballozott ma kis csapatunkból...............

Szánalomhegyek...

 

Pepe? Aha... szal szerintetek jogos volt a sárga azért. Aha. Akkor a másik oldalon feltartásért miért nem adott??????? NO????

Egyébként való igaz, feltartás-> sárga. Csak az ne az egyik csapatnál legyen már kéremszépen. Ez egy kis **********

 

A Roma meg.... mint említettem: ezt játszák, mert ezt tudják. És? Ettől még a bírónak kellett volna megálljt mondania nekik... a Roma nem hibás.

Egyedül a bíró és a csapat.

ps.: és felasz az ideg, mert a barca BIZTOS hogy a fenert fogja kapni, a Roma meg a Portot/Schalkét......

 

Még annyi világosodott ki előttem, hogy hiába a szájrágás Mijatovictól, hogy nem igazolnak nyáron.... ha nem igazolnak, nem lesz eredmény a BL-ben. (Sérüléshullám ide vagy oda, ez akkoris kevés)

Vagy a kispad rövid?

 

Én úgy fogalmaznék, hogy a mostani kezdőből pár játékosnak a padon kellene ülnie. -Raúl, Guti, Diarra, Salgado(bár neki ott se), Torres-

Számomra egy ütős Real Madrid, mely tudom hogy csak álom marad biztosan, így nézne ki:

 

-------------------------Casillas--------------------------

-----------------Pepe--------MÉG Cannavaro-----------

Ramos--------------------------------------------Marcelo

--------------------------Essien--------------------------

-------------Xabi Alonso--------Diego-------------------

CR(Quaresma)----------------------------------Robinho

------------------------Benzema--------------------------

 

De ez nagyon durca volna, így mondom... álom marad. A jelenlegi kerettel BIZTOS hogy ezt a kezdőt szerepeltetném:

 

-------------------------Casillas---------------------------

-----------------Pepe------------Cannavaro-------------

Ramos---------------------------------------------Marcelo

--------------------------Gago-----------------------------

-----------------Sneijder------Guti------------------------

Robben-------------------------------------------Robinho

------------------------Nistelrooy--------------------------

 

 

Még annyit, hogy aki Schustert akarja okolni ezért a meccsért, annak annyit súgnék, hogy az a 10(11) léhűtő a pályán miért nem bírt 90 percig úgy játszani, ahogy az utolsó negyedórában? Nem Schuster mondta nekik hogy lécci NE.......

 

Kiakadtam, elegem van. A Real Madrid nevét a helyére kell emelni rövid időn belül Európában is és ez egyértelmű hogy a BL megnyerése. Muszáj. Mindaddig míg ez nem sikerül, KUDARC. Nekünk, Madridistáknak ez KUDARC.

Módosította Gabi89
Link to comment
Share on other sites

Hát ez az. A játékvezető nagyon Roma pártinak tűnt. De ha én lettem volna ott akkor azt a vigyorgó fejű kis Cicinhot úgy fejbe rúgtam volna, hogy leszáll a feje :angry: Ez nem foci volt. Első félidőt átaludtam, minden 10. másodperc egy szabálytalanság? Simán le lehetett volna küldeni pár embert időhúzásért :angry:

Link to comment
Share on other sites

Creoque: Amit a bíróról mondtál avval egyetértek lehet elfogultak vagyunk,de elég érdekes ítéleteket hozott szerintem is. Az meg,hogy kinek kellene a kispadon ülni hát Raulnak semmiképpen sem szerintem. Tudom nem fiatal már,de ennek ellenére mindig hozzátesz ebben az évben valamit a játékhoz. Tegnap is kilőtte a gólt? Hát ő

Szóval maga az,hogy ott van a pályán szerintem egy plusz lendületet ad a csapatnak na nem mindig...Gutinak meg olyan passza és meglátásai vannak mint annak idején Zidane-nak :) Igaz Guti nem Zidane képességű,de jó játékos. Salgado és Torres kispadra ültetésével egyetértek. Salgado már öreg simán lefutják minden meccsen :( Torres meg amilyen jól teljesített mikor felhozták a nagy csapatba most legalább olyan béna....Ezeket nem a tegnapi meccsre értettem csak hanem úgy összességébe az idénybeli meccsekre.

 

Link to comment
Share on other sites

Gutival az a baj, hogy nem olyan technikás mint Zizou és nem gyors... az ütempasszai valóban világklasszis szintűek, ez vitathatatlan. Ezért mondom... pad.

 

Sokan mondják hogy de ez is meg az is milyen JÓ játékos. Oké... lehet jó. De a Real Madridban a legjobbaknak van csak helye. EZt el kéne fogadni és ennek megfelelően igazolni...

 

 

Még annyit Raúlhoz... valóban ő lőtte a gólt. (Ami les volt) Viszont mást nem is csinált.

Én abban látom Raúl legnagyobb baját, hogy a játéka olyan statikus mintha egy csocsóasztalon lenne egy bábu. Semmi üresbe mozgás vagy valami. Improvizatív készsége nulla.

 

A spanyol csatárok közül is vannak nála jóval jobbak... <_<

Link to comment
Share on other sites

Vannak, de nála tapasztaltabbak nem igen. Raúl lelassult, ez tény, de az, hogy ő a legrosszabb a csapatba az nem igaz. Ha helyzetbe kerül akkor hihetetlenül megoldja a dolgát. Tegnap is megoldotta. Tegnap ő volt egyedül elől. Baptistanak kellett volna előre törni, de ő maradt a középpályán, talán a vereség egyik kulcsa ez volt.

Link to comment
Share on other sites

Hát igen sajna ez igaz.Zizou jól mozgatta a csapatot :) Amúgy azért nem fontos megvenni a világ legnagyobb sztárjait tudom Madridba kellenek a sztárok mert mégis csak Madrid :D Ez igaz is,de a sok sztár semmit nem ér ha nincs csapatmunka és csapategység.

Chelsea is összevásárolt mindenkit és mégse megy nekik idén meg a Bl-t se nyertek még mióta Abramovics megvette a klubbot...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...