Jump to content
PirateClub.hu

A.C. Milan


etooo
 Share

Recommended Posts

Ezzazz...Kaptunk egy újabb esélyt, hogy beérjük a Juventust( egyenlőre csak a Juvét :S ) ugyanis a zebrákat megtréfálta a Cagliari és idegenben begyűjtötte a 3 pontot :D Juventus 2-3 Cagliari

Így holnap kötelező begyűjteni a 3 pontot!!!!! Forza Rossoneri!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeee....Nyertünk!!!!!!! Szép játékkal és nagy gólkülünbséggel nyert a Milan a Lazio otthonában!

Ahol tényleg az egész csapat jól játszott, és nem utolsó sorban Beckham 2 gólpasszal járult hozzá a Milan győzelméhez :P

 

Lazio 0-3 Ac Milan

Gsz: Pato, Ambrosini, Kaká

 

Ui: Ezzel a győzelemmel megelőztük a Juventust!! :D :D

1.Inter 50p, 2.Ac Milan 44p, 3.Juventus 43p

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hát mint minden barátságos meccsen! A meccs nem volt életem legjobb meccse, az első félidőben mind a két csapat ellötyögött. A második félidő valóban jobb volt de ezt bizonyítja az is hogy a 4gól ott született. Beckham egyre jobban beleillik a csapatba és ami fontos hogy alakul a maradása is. Darmian, Cardacio - őket kisebb csapatok ellen kéne néha játszatni tétmeccsen is. Senderos vagy nincs formában még mindig vagy ilyen és ha igen akkor nemtom miért kellett - sérült játékost leigazolni (hozzáteszem az Arsenálban nem figyeltem hogy játszik). Viszont Thiago Silva az az egy állat a 2 meccs alapján kb ennyit tudok megállapítani, és még fiatal. A többiekről semmi új nincs... vagyis Sheva játéka alakul(gat)! Mindenesetre elment a meccs bár nem döntetlent vártam.

Link to comment
Share on other sites

Lehet, hogy egy kicsit még korai, de szerintem a vasárnap esti Inter elleni rangadó fog dönteni arról, hogy marad-e még esélyünk a bajnoki címre. Ha nyerünk, 5 pontra csökken az Inter előnye, viszont ha kikapunk, 11 pont lesz a hátrányunk, és bármennyire is imádom a Milant, azt kell hogy mondjam, egy ilyen csapattal, amelyik képes bárki ellen egy nem várt döntetlenre (még az utolsó csapat ellen is, mint ahogy tette ezt legutóbb a Reggina ellen), nem sok esélyünk lesz a hátrány ledolgozására. Bár bizakodjunk, reméljük, hogy vasárnap megverjük az Intert.

 

Internazionale - AC Milan 2008. február 15.,vasárnap, 20:30 (Élő közvetítés: Sport1)

Link to comment
Share on other sites

" Sajnos " egyet kell értsek vassadi-val!! Pedig én akkor is bíztam a Milanban, mikor jó pár ismerősöm azt mondta hogy itt a vége!De ez tényleg így van :S Ha most nem nyerünk akkor 11 pontot ez ellen az Inter ellen (nah meg a meccseiken lévő "bírói tévedések" ellen) szinte lehetetlen behozni egy ekkora hátrányt!! De az biztos, hogy mindent beleadnak majd a fiúk, (Kaká nélkül is) mivel ez lesz Maldini utolsó Derby della Madonnina-ja!!Ezért még jobban fognak hajtani, hogy egy szép emléke maradjon Paolonak az utolsó Derbyjéről!!

 

Forza Ac Milan!!!!

Link to comment
Share on other sites

Az AC Milan szurkolói számára nem indult jól a szerelmesek napjaként számon tartott Bálint-nap (akinek így jobban tetszik: Valentin-nap), a klub ugyanis nem tudott megegyezni David Beckham átigazolásáról a Los Angeles Galaxyval. A középpáylásnak március 9-én vissza kell térnie az Egyesült Államokba, ugyanakkor Alessandro Nestáról kiderült, hogy újra megsérült, és a pályafutása is veszélybe került.

 

Az angol játékos jelenleg kölcsönben van a milánói alakulatnál, a felek azonban nem voltak képesek megegyezni a folytatásról a pénteki határidőig, amelyet az MLS vezetője, Don Garber szabott meg.

 

„A tárgyalások végeredményeként David a Galaxy játékos marad, várjuk vissza a március 9-i klubrajtja” – nyilatkozta Bruce Arena, a Los Angeles-i klub főigazgatója.

 

A Milan első, 5 millió euróról szóló ajánlatát egy hete utasította vissza a Galaxy. Az olaszok azóta emelték a tétet, de a Los Angeles által tárgyalási alapként meghatározott 20 millió dolláros összeget így sem érték el, így nem jött létre a megállapodás. Beckhamnek márciusig szóló kölcsönszerződése lejártával vissza kell térnie az Egyesült Államokba, ahová 2012-ig szóló szerződés köti.

 

Persze a Milan elnökét, Adriano Gallianit ismerve lehet, hogy igaza lesz Apollón nevű kedves olvasónknak, aki a hír kapcsán megjegyezte: nincs ez még lejátszva…

 

Sajnos azonban úgy tűnik, Alessandro Nesta pályafutása nagyon is le van játszva.

 

A hét elején még arról számoltunk be, hogy Nesta, aki ebben a szezonban hosszú sérülése miatt még nem lépett pályára, már az első csapattal edz, és az sem kizárt, hogy pályára lép az Inter elleni vasárnapi városi derbin.

 

Erre az egyik edzésen a játékos rásérült a korábban műtött lábára, így újabb egy hónapot biztosan ki kell hagynia, de az orvosok szerint ezt követően is elég nagy lesz a kockázata az ismételt sérülésnek, így olasz lapok szerint nem kizárt, hogy a világbajnok és kétszeres BL-győztes védőnek 32 évesen vissza kell vonulnia.

 

Forrás: nemzetisport.hu

 

Beckham visszatérése Los Angeles-be ugyan még nem biztos, de szerintem már nem sok remény maradt (bár ha Kakát sikerült megtartaniuk, akkor a Milan vezetői számára semmi sem lehetetlen :) ) Kár lenne érte, mert az előzetes várakozásokkal és számításokkal ellentétben Becks nagyon is sokat tett hozzá a csapat játékához, szerintem az ittléte alatt ő volt a Milan egyik legjobbja. Nesta visszavonulását pedig méginkább sajnálnám, bár nyártól Thiago Silva is itt játszik, meg biztos hoznak még valaki(ke)t, de ez a belső védő poszt nincs rendben, főleg úgy, hogy a szezon végeztével Maldini is visszavonul. Nesta a sérüléséig azért mégiscsak a világ egyik legjobb belső védője volt...

Link to comment
Share on other sites

Már nincs sok hátra és elkezdődik! Ez a meccs -ahogy azt már korábban is írtam- véleményem szerint eldönti, hogy marad-e még sélyünk a bajnoki címre. Forza Milan!

Link to comment
Share on other sites

Eddig nem szerettem az olyan hangoztatásokat, hogy csak a játékvezető nyeri meg ennek meg annak a meccseket, csak bírói támogatással tartanak ott, ahol, ... de most ezzel egyet kell értenem. Az előbb néztem meg Sport1-en az olasz összefoglalót, és az Inter - Milan összefoglalójában Adriano egyértelműen szabálytalan gólja mellett egyéb más dolgokat is meg lehetett figyelni, pl. azt, hogy amikor a végén Pato kapura lőtt és Julio César fogta a lövést, közben miként rántotta le Chivu (de lehet hogy Samuel volt, lényegtelen) Inzaghit a tizenhatoson belül. Ezt a rangadót tényleg Rossetti-nek köszönheti az Inter, és ez nagyban befolyásolja a bajnokság végkimenetelét. Lehet, hogy egy ilyen miatt veszítettük el a bajnoki reményeinket?... :angry::angry2:

 

Már 2-0 az Inter javára. Ehhez mit fűznek hozzá a kedves ACM rajongók? :D

 

Kezdjük ott hogy nektek még egy normális Interes topikotok sincs, és ide, a Milan-osokhoz irogatsz. Szánalmas... Jól tetted, Mr.T hogy jelentetted...

 

Ez a Pato pár éven belül aranylabdát fog a kezében! Hihetetlen gyerek, lazán szét fogja alázni a top védőket is!

 

Végre valami, amiben egyetértünk. Bár elvesztettük a rangadót, de Pato játéka most sem hagyott túl sok kívánnivalót maga után. Sőt... Robinho11 szavainál jobbakat nem is nagyon találhatnék Pato mostani formájára.

Link to comment
Share on other sites

Adrianót eltilthatják - de miért nem lehet a meccs eredményét megváltoztatni?

http://www.topfoci.hu/index.php?heading_id=4&article_id=32556&title=Adrian%F3t%20eltilthatj%E1k%20-%20de%20mi%E9rt%20nem%20lehet%20a%20meccs%20eredm%E9ny%E9t%20megv%E1ltoztatni?

 

Ha Rossettin múlik akkor tuti hogy "véletlennek" titulálja :angry: :angry: A pénz...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...