Jump to content
PirateClub.hu

A.C. Milan


etooo
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hát zakó.... Ronaldinho teljesítménye a nullával volt egyenlő, szerintem Kaká jobban illik a Milanba. :)

Félévkor érkezik egy Thiago Silva nevezetű Brazil focista, bár csak a jövő szezonba játszhat..

Link to comment
Share on other sites

vannak jókis középhátvédei a Milannak: Senderos és Favalli a 2 klasszis :lol:

 

Ancelotti dobja be a mélyvízbe Darmiant meg még 1-2 primaverást, mert nem hiszem hogy nem lenne 1-2 olyan tehetség, aki Maldini nyomdokaiba léphetne

+ nem tökmindegy , hogy a Favalli-Senderos párossal kapnak ki vagy a COLOMBO-Darmian védőpárossal?

Link to comment
Share on other sites

Beckham már a Milánnál

 

Szombaton, az Udinese elleni bajnoki előtt mutatják be hivatalosan a szurkolóknak David Beckhamet, aki március végéig kölcsönben szerepel majd az AC Milan labdarúgócsapatában.

 

A 33 éves, angol válogatott középpályás a Los Angeles Galaxytól érkezik Olaszországba, aztán a tengerentúli bajnokság tavaszi kezdetére visszavárják Kaliforniába.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem a Werder ideális ellenfél az UEFA-kupában; nem lesz egy egyszerű menet, de kaphattunk volna nehezebbet is. Ha a brémaiak tartják a jelenlegi formájukat, és Diego, Frings, stb., akik tipikusan olyanok, hogy könnyen kidőlnek, sokszor sérültek a meccs idején is sérültek lesznek, nem lesz túlságosan nehéz dolgunk. Azért akkor is illik továbbjutni, ha a Werder a legerősebb összeállításában lép pályára.

Link to comment
Share on other sites

A hsz javítva, de amúgy lehetne szebb stílusban is tudtomra adni.

Nem akartam kötekedni, ha durvának tűnt a hsz-em akkor bocs érte.

 

Amúgy Örülök, hogy pl a Zenitet elkerültük, de a Werder sem lesz egyszerű... bár igazság szerint itt nem lehetne ellenfelünk senki, de eddig nem is vette véresen komolyan az UEFA-kupát a csapat

Link to comment
Share on other sites

EzAzzzz...Így kell ezt csinálni srácok!!! Végre jól játszott a csapat, és meg is lett az eredménye!!! :D

Nem tom ti hogy vagytok vele de én most egy darabig EZEN a mostani csapaton nem változtatnék, hanem megnézném hogy teljesítenének a következő meccsen ugyanebben a felállásban!!

 

Ui: Ha valaki netalán felvette a meccset, és fel is töltené akkor azt nagyon megköszönném!!

Ui_2: Kellemes Ünnepeket mindenkinek!!

Link to comment
Share on other sites

Jaja Favalli és Antonini is nagyon megbízhatóan játszott!! Pato meg lassan de biztosan megint formában lesz!! :P

Hááát... igen Sheva nem igazán találja a formáját, bár a Wolfsburg elleni meccsen látszott rajta hogy nagyon akart, de az sem volt még az igazi!De ami a LÉNYEG, hogy Kaká újra játszott és nagyon is jól ment neki :D , sőt ha a bíró befújja a 11-est mikor feldöntötték, akkor meglehetett volna neki a visszatérés utáni első meccsén egy mesterhármas :D :D

 

Ui: a meccsről felvétel tényleg jó lenne :P:P

Link to comment
Share on other sites

Na végre! Így kell ezt csinálni, a Palermo és a Juventus elleni vereség után már kellett egy ilyen meccs! Szép kis karácsonyi ajándék. :) (Plusz nekem a másik kedvencem ugye a Manchester United, amelyik meg most nyerte meg a KlubVB-t B) ) Jó volt látni, hogy Favalli és Antonini is milyen jól játszik, nem is szólva Patóról és Kakáról, akik meg dupláztak (plusz előbbi még egy gólpasszt is adott). És úgy összességében a játékunk is nagyon szép volt, mindenki a maximumot nyújtotta. Engem kicsit a tavalyi, Napoli elleni 5-2-es meccsre emlékeztet, ott is valahogy így játszottunk, egyszerűen minden összejött. Beckham is elégedett lehet. :);)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Na végre megint beindul (talán) itt az élet, hosszú ideje nem írt már senki ide hsz.-t... Jó hír, hogy a csapat hivatalos oldala szerint már csak Bonera és Borriello a sérült, ők azonban közel sem pótolhatatlanok: Bonera alapesetben nem is kezdő, Borriello pedig most amúgy se férne be Pato miatt. ;)

Link to comment
Share on other sites

Beckham szerintem túl sokat nem fog hozzátenni a csapat játékához az ottléte alatt, főleg így, hogy a középpályán nincsenek sérültjei a Milannak. Persze felsőbb nyomásra Ancelotti biztosan helyet ad majd neki néha a kezdőben is (a Roma elleni meccs szerintem speciel nem ilyen lesz)... Nincs ellenemre, hogy itt van, sőt... de szerintem a következő meccseken ugyanannyit érnénk vele, mint nélküle.

 

A Milan nagyjából a legerősebb összeállításban lép pályára (Beckham nem kezd), míg a Romából hiányzik Aquilani és Totti is.

 

AS Roma - AC Milan (Élő közvetítés: Sport1, 20:00)

Módosította vassadi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...