Jump to content
PirateClub.hu

Egerek multihoz


warass
 Share

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Asszem az fps multiknál sokkal inkább számít a reflex mint az egér. Azt nem merném állítani h valamit nem javít, de nem az a dönt?, abban biztos vagyok. Azt észrevettem, ha fáradtabb vagyok, akkor nem is megy annyira mint egyébként. Nah, olyankor hagyom is a fenébe, mert nincs értelme. Egyébként egy ?srégi Samsung optikai egerem van(van vagy 3 éves), alátét nuku, és azért ha jó formában vok (no és kevesen wh-znak :lol: ), elég jól tolom.

Link to comment
Share on other sites

Asszem az fps multiknál sokkal inkább számít a reflex mint az egér. Azt nem merném állítani h valamit nem javít, de nem az a dönt?, abban biztos vagyok. Azt észrevettem, ha fáradtabb vagyok, akkor nem is megy annyira mint egyébként. Nah, olyankor hagyom is a fenébe, mert nincs értelme. Egyébként egy ?srégi Samsung optikai egerem van(van vagy 3 éves), alátét nuku, és azért ha jó formában vok (no és kevesen wh-znak :lol: ), elég jól tolom.

 

Hát ja, a reflex az nem árt... :lol: Csak tudod azt is hallom, hogy van olyan rizzo aki nem mer váltani a

görg?s egérr?l, mert így aláz CS-ben( :) ), míg mások nem tudnak meglenni a G7 Laser nélkül :lol:

Egyébként ha fáradt vagy, nem m?ködnek a reflexek, inkább pihend ki magad :)

Mondja ezt 1 olyan ember, aki soxor még hajnali 2-kor is le-föl rohangál a de_duston... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kár ismételned engem, magamtól is tudom mit kell tennem amikor nem vagyok már fitt. Amúgy meg ha annyira vágod h kell-e a jó min?ség? egér az fps-ekhez, akkor kár volt ezt a topikot nyitnod. Ha meg kíváncsi vagy más véleményére is, akkor miért torkolod le? ;)

Link to comment
Share on other sites

Amit írtam azt teljesen jóindulatból tettem, bocs, ha félreérthet? voltam.

 

én nemrég vettem egy Azona op2000 et...

1600dpi,az átlagpsnál kicsit könnyebb...

vettem még alá egy zselés egérpadot csuklótámasszal(noname)

sztem így már elég jó ;)

codba szép nagyokat rántok...

 

Egy ilyen zselés egérpadot érdemes beszerezni? Mennyivel jobb? Mennyibe került?

Link to comment
Share on other sites

Nekem Logitech MX700-as egerem van és tökéletesen megfelel bármilyen célra, bár sokan azt mondják, hogy a rádió miatt lassabban reagál, meg ilyenek, de nem vagyok egy HC gamer, szóval bőven jó. A legjobb benne, hogy éjszaka felteszem tölteni, semmi macera nincs vele. Nameg nekem fontos volt, hogy ne legyen vezeték, mert sok-sok papír meg ilyesmi szokott előttem lenni meló közben és a vezeték macerás lenne. CS Source-t szoktam egyébként nyomni, meg COD-ot és szerintem én vagyok a szűk keresztmetszet. :D

Link to comment
Share on other sites

 

Nekem Logitech MX510-em van, (ahogy megvettem, két hónap múlva megjelent az 518 <_< ).

 

Volt vagy egy hét mire megszoktam, ugyanis jóval nehezebb mint egy normál egér ...

 

De bőven megérte az árát, egyszerűen tökéletes.

A razor is tuti (technikailag), csak nekem túl csicsás. De izlések, és ...

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

nálam is mx518 van, lassan két éves (hehe Psion, én meg akkor vettem amikor kijött :P ), és semmi baja nem volt eddig. nmetom ki írta, hogy a reflex fontosabb mint az egér. nos, ha noname egered van, akkor ha rángatod, nem fogja érzékelni a mozgást mert nem bírja a nagy gyorsulást. és akkor cseszheted a reflexeidet :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...