Jump to content
PirateClub.hu

Arsenal


Haino
 Share

Recommended Posts

A csodagyerek, Aaron Ramsey 5 millió fontért az Arsenalhoz szerződik - egyúttal visszautasítja a Manchester United ajánlatát.

 

A Cardiff City 17 éves középpályása előző éjszaka úgy döntött, hogy az Ágyúsokhoz igazol villámgyors tárgyalássorozat után, amelynek a két klub mellett az Everton is részese volt.

 

Ramsey-t lenyűgözte Arséne Wenger azon ígérete, hogy az első keret tagja lehet a következő szezonban, ez egy jobb ajánlat volt Sir Alex Fergusonénál.

 

Nah ez egy megfontolt és jó igazolásnak tűnik. Ismét fiatalodunk és talán nem fog minden meccsen játszani de fejlődni azt biztos tud majd. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Arsene Wenger így nyilatkozott a klub hivatalos honlapján: "Nagyon boldogok vagyunk, hogy aláírt Ramsey."

 

"Ő egy olyan játékos, aki félelmetes dolgokat képes csinálni a pályán, ezt tapasztalhattuk a Cardiff City-nél és a válogatottban (u17, u21) is. Még mindig csak 17 éves, de már megmutatta, hogy elég érett a játékhoz."

 

"Bár főleg a középpályán bevethető játékos, akár még a védelemben is használható. Majd a felkészülési szezonban szeretnénk üdvözölni a csapatban."

 

Ramsey felfedte, hogy Wenger nagyban hozzájárult, hogy nem a Manchester United-et választotta.

 

Ramsey: "Nagyon boldog vagyok, hogy csatlakoztam az Arsenalhoz. A világ egyik legnagyobb klubjához írtam alá, és már nagyon várom, hogy találkozhassak a csapattársaimmal."

 

"Beszéltem Wengerrel nemrégiben és ő fontos tényezője volt annak, hogy most aláírtam az Arsenalhoz."

 

"Beszélt velem a jövőbeli terveiről, ami nagy felkeltette az érdeklődésem."

 

 

Ramsey_signs2.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Clichy hamar reagálva az olasz pletykákra még ma aláírt egy újabb hosszútávú szerződést az Arsenal-al.

 

A 22 éves hátvéd annak ellenére, hogy nem került be a francia válogatottba egy nagyon jó szezont tudhat maga mögött, ezt mutatja, hogy bekerült Angliába, az év legjobb csapatába.

 

Az Arsenal egy nyár alatt már biztos elvesztette Flamini-t, lehetséges, hogy Hleb-et és Adebayor-t is elfogja, de Clichy tanúbizonyságot téve hűségéről marad még jó néhány évig.

 

A 22 éves francia honfitársával, Sagna-val, aki szintén nemrég írt alá egy hosszútávú szerződést, véghez akarják vinni azt, ami utoljára 2004ban sikerült, azaz megnyerni a Premier Leaguet.

 

Az AS Cannes csapatából érkezett még 2003-ban, kezdetben Ashley Cole árnyékában játszott, de részese volt a 2003-2004es veretlen szezonnak, így az egyik legfiatalabb Premier League győztesnek mondhatja magát.

 

2006 nyáron, amikor Cole eligazolt a Chelsea-be, Clichy-nek biztos helye lett a csapatban és máig 146-szer lépett pályára az Arsenal színeiben.

 

Ennek csak örülni lehet :)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Clichy hosszabbításának örülök :) tényleg alapember lett és jól szokott játszani,előre is sokat mozog.

 

Ramsey meg nem biztos hogy kezdő lesz sőt szerintem nem ,de biztos nem azért vette wenger hogy padon ücsörögjön.

 

Link to comment
Share on other sites

Samir £13.5m-ért vásárolta ki magát jelenlegi csapatából így megkötheti új szerződését az Arsenallal.

Máshol 20 millkót olvastam szóval pontos összeg nincs de az biztos hogy aláírt.

 

 

Állítólag Eto'o pedig orvosi vizsgálaton járt az Emirates-ben :D -->bár ezt tagadja az ügynöke.

 

Azt is olvastam hogy Wenger komolyan gondolkozik egy jó ajánlaton Arshavin-ért vagy Pavljucsenkoért.

 

 

A legjobb az lenne ha mindkettő érkezne. Talán még Eto'o is .Akkor nem lenne gyenge a csapat ,és a fiatalítás is nagyrészt megmaradna :D

Link to comment
Share on other sites

Arshavin nemhiszem h jönni fog, az már biztos h elhagyja a klubját, de a spanyol bajnokságba akar menni <_<

 

„Az ügylet még nem zárult le az Arsenal és a Marseille között. A játékos ügynöke tisztázni fogja a helyzetet” – mondta Paoli.

 

Nasri ügynöke megerősítette a francia klub álláspontját, miszerint még nem jött létre a megállapodás a két klub között.

 

„Még nem zártuk le az ügyletet, a tárgyalások még folyamatban vannak a klubok között. Még korai bármit bejelenteni” – jelentette ki a Nasrit képviselő Jean-Pierre Bernes.

 

A fentiek tudatában Nasri hivatalos honlapján korábban közzétett információk nem voltak helytállóak, habár a megállapodás közel van a két csapat között.

 

És itt vannak a hivatalos mezszámok a következő szezonra:

 

1. Manuel ALMUNIA

2. Abou DIABY

3. Bacary SAGNA

4. Francesc FABREGAS

5. Kolo TOURE

6. Philippe SENDEROS

7. Tomas ROSICKY

8.

9. EDUARDO

10. William GALLAS

11. Robin VAN PERSIE

12. Carlos VELA

13. Alexander HLEB

14.

15. DENILSON

16. Aaron RAMSEY

17. Alexandre SONG

18.

19. GILBERTO

20. Johan DJOUROU

21. Lukasz FABIANSKI

22. Gael CLICHY

23.

24. Vito MANNONE

25. Emmanuel ADEBAYOR

26. Nicklas BENDTNER

27. Emmanuel EBOUE

28.

29.

30. Armand TRAORE

31. Justin HOYTE

32. Theo WALCOTT

 

Van még hely, lehet jönni :D

Link to comment
Share on other sites

Négyezer forint a legolcsóbb belépõ a Haladás-Arsenal meccsre, 25 ezer a legdrágább - igaz utóbbi a VIP-páholyba szól. A kapu mögötti két állólelátóra 4000,- Ft a jegy, a korzó állólelátóra 5000,- Ft, a tribünre 12.000,- Ft-ot kóstál egy biléta. Van úgynevezett VIP-jegy is, ez 25.000,- Ft-ba kerül és a tribün középsõ és felsõ részére szól. Ez a tikett a mérkõzés után a sátorban felállított állófogadásra, étel-ital fogyasztásra jogosítja tulajdonosát. 500 darabot dobnak ebbõl a jegybõl piacra.

 

Azért kicsit elszálltak szerintem. 12.000 az ülőhely :angry::o

Link to comment
Share on other sites

Azért ez durva hogy jövőre az éves tribün-bérlet ára 25.000, Ft, az állóbérleté 12.000,-Ft, míg a VIP-páholyba 35.000, Ft-ért lehet bejutni.És Egy éves bérlet árába kerül az Arsenal elleni mérkőzésre egy jobb jegy :angry: Nem hinném hogy 12 vagy 25 ezret rá tudnék most költeni, + még 7 ezer a vonatjegy :(

14.-e után meglátom ,meg még a keretre is kíváncsi vagyok.

Link to comment
Share on other sites

Hleb elment 15 millió fontért. Fabregas 100% hogy marad és minimum kitölti a szerződését.Hleb ha ilyeket nyilatkozik akkor elég szemét. Ki vette meg ,és csinált belőle valakit ? Nem Wenger? Nem az Arsenalba lett nagy játékos(szerintem még most sem az,kb pont 15-öt ér...)?

 

 

Wenger megtette 19 millió fontos ajánlatát a Zenitnek Andrej Arsavinért, amire válaszul az oroszok közölték, szép az a 19, de 24 még szebb lenne.

Csak jöjjön már. Az oroszoknak meg legyen elég 19 :angry::D

Link to comment
Share on other sites

előző hleb-es cikkhez:

 

Hleb értetlenül áll a sajtó előtt

 

Alexander Hleb kijelentette, sokkolták a mai hírek, miszerint Ő tiszteletlenül beszélt volna menedzseréről, Arséne Wengerről és csapattársáról, Cesc Fabregasról.

 

A keddi napilapok közül kettő is közölte a fehérorosz interjúját, aki abban Wenger taktikáját és Cesc önzőségét kritizálta.

 

De Hleb, aki egyébként elképzelhető, hogy közel áll a távozáshoz, a saját honlapján azt közölte, változatlanul mindkét embert nagy mértékben tiszteli.

 

"Meg vagyok döbbenve a sajtó szavain.- mondta.- Bizonyos újságokban említették, hogy Cescre és Arséne Wengerre támadtam. Hadd mondjam meg: Ez nem igaz! Azokban az újságokban levő mondatokhoz még hasonlók sem hagyták el a szám."

 

"Sosem mondanék semmi rosszat rájuk. Ennek egyszerű oka van: Cesc nagyon jó barátom, Arséne pedig azok az emberek közé tartozik, akiket a leginkább tisztelek."

 

A fehérorosz játékosért a Barca, az Inter, a Bayern és a Real áll sorba, noha Hleb még nem döntötte el, elmegy-e.

 

Noha mindig tisztelettel és kedvesen beszél az ágyúsokkal töltött idejéről, azon kijelentése, hogy "az élet mindig változik", a távozására utalhat.

 

"Nagyon sokkal tartozom Arséne Wengernek. Pályafutásom legjobb edzője. És Ő nem csak edző. Nagyon jó ember és ért a lelki rugókhoz. Nagyon értékelem a segítségét."

 

"Kétszer beszéltem vele ezen a nyáron a jövőmről. Nehéz lenne elhagyni ezt a klubbot, hiszen az otthonommá vált. Azt hiszem, szomorú miattam, de talán jobb lenne Őt megkérdezni, lehet, hogy örül neki."

 

Hozzátette még: "Az élet mindig változik. Azt hiszem, van a világban kb. 10 legmagasabb futball klub és amikor sokan érdeklődnek és jobb szerződéseket ajánlanak, azt hiszem, mások is ugyanígy cselekednének."

 

"De az Arsenal a kedvesem, és Wengert nagyon sokra tartom azért, amit értem tett."

 

"Mint az Arsenal játékosa, azt kell mondanom, Anglia legjobb csapatában játszom."

 

A 27 éves Hleb bővebben kitért nem csak Wengerre, de Fabregasra is, hiszen reggel még azt olvashattuk, "önzőnek" tartja.

 

"Cesc és én nagyon jól megértjük egymást a pályán. Nagyon, nagyon jól esik vele játszani."

 

"Nagyon kedves srác focistaként és a való életben is. Ugyan "egoistább" a gólhelyzeteknél, ha neki lehetősége nyílik rá, mindig bevágja a gólt, ellentétben - sajnos - velem."

 

forrás: sport.setanta.com, eurosport.co.uk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...