Jump to content
PirateClub.hu

Arsenal


Haino
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hát eléggé ,de ki tudja ? :D

 

Cesc Fabregas vehette át a PFA Legjobb Fiatal játékosának járó díjat.

 

A PFA Legjobb játékosának Cristiano Ronaldot választották.

 

Mindezek mellett az év csapatába négy Arsenal játékos kapott helyet, Bakary Sagna, Gael Clichy, Cesc Fabregas, valamint Emmanuel Adebayor.

 

Az év Premier League csapata a PFA szerint:

David James (Portsmouth), Bacary Sagna (Arsenal), Rio Ferdinand (Man Utd), Nemanja Vidic (Man Utd), Gael Clichy (Arsenal), Steven Gerrard (Liverpool), Cesc Fabregas (Arsenal), Cristiano Ronaldo (Man Utd), Ashley Young (Aston Villa), Emmanuel Adebayor (Arsenal), Fernando Torres (Liverpool).

Link to comment
Share on other sites

az arsenal már biztos 3. a pool biztos 4. és szerintem az élen sem változik a helyzet :)

 

pár pletyka és flamini...

 

Flamini távozásával lehetőség nyílik arra, hogy Makoun az Arsenalhoz igazoljon. A jelenleg a Lille-ben futbalozó kameruni szeretne a nyáron klubbot váltani. Szerintem beférne a csapatba :)

 

Angol lapértesülések szerint az Arsenal menedzsere, Arséne Wenger 15 millió fontos ajánlatot tesz a Newcastle United 23 esztendős labdarúgójáért, Obafemi Martinsért. Hát nme ártana egy csatár ...

 

Flamini hivatalosan is távozott!

Az AC Milan csapatához 4 esztendőre írt alá. :angry::(

Link to comment
Share on other sites

én nagyon is .... <_< wenger karolta fel, itt lett belőle nagy játékos és amikor már kezd beérni a csapat és szoknak össze a fiatalok és találják meg a helyüket ő elmegy egy jobban fizető ám nem valami jó formában lévő csapathoz <_< ráadásul szerintem egy angol bajnokságnál gyengébb bajnokságba is ment ezálltal <_<

Link to comment
Share on other sites

remélem hogy tényleg nem mennek el már többen <_<:) és hogy most végre sikerül 2-3 olyan játékost igazolni akit nem nekünk kell nevelni hogy majd beérjen hanem már készen áll és fel tudja venni a csapat játékát :)

Link to comment
Share on other sites

Az angol People magazin értesülései szerint az Arsenal 10 millió fontért leigazolja a Barcelona játékosát, Yaya Tourét. Kolo Touré testvére egy éve került a katalánokhoz, de senmmi nem utal arra, hogy el akarná hagyni a Nou Campot.

Mint ismeretes, az "Ágyúsoktól" távozik Matthieu Flamini, és erre készül Gilberto Silva is, ami azt jelenti, hogy a csapatnak nem marad egyetlen védekező felfogású középpályása sem.

Egy másik átigazolási hír az a londoniakkal kapcsolatban: a Lyon szélsője, Hatem Ben Arfa állítólag hamarosan aláír Arsene Wenger alakulatához.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
A The Daily Telegraph gyakorlatilag tényként közli, hogy az angol labdarúgó-bajnokság (Premier League) élvonalában szereplő Arsenal leigazolta Samir Nasrit, a francia Olympique Marseille támadó középpályását. Az „új Zidane”-nak tartott játékos 12,5 millió fontért váltott klubot.

 

Ez egy minőségi igazolás.

Link to comment
Share on other sites

igen nekem is ez a legfőbb bajom. Idehozták flaminival együtt egy gyengébb csapatból ,azóta folyamatosan bl indulók és a világ legerősebb bajnokságában edződhettek erre flamini már elment és Hleb is lehet elmegy.

 

Amúgy Wenger aztmondta hogy Nasri az Eb elött nem jön.

 

 

Video Eduardo-ról.

 

http://video.globo.com/Videos/Player/Esportes/
0,,GIM834024-7824-ASSISTA+COMO+ESTA+SENDO+A+RECUPERACAO+DO+ATACANTE+DO+ARSENAL+
EDUARDO+DA+SILVA,00.html

Link to comment
Share on other sites

állítólag a képen látható mezeket viselik majd a fiúk:

 

arsenal%20new%200809%20nike%20football%20kits%20www-footballshirtculture-com.jpg

a hazai még csak-csak de az idegenbeli elé gagyi szerintem.Remélem nem ezek lesznek. Egy küldölfi fórumon láttam egy nagyon szép arany-fehér kialakítású mezet de azt csak fanok csináltak azthiszem.Pedig vehetnének példát a klubnál :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...