Jump to content
PirateClub.hu

Arsenal


Haino
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ennyi volt sajnos, szerintem azért nem volt egy csúnya szezon ez az idei, de még nincs vége, a BL-ből kiestünk(az a lerántás nem kelett volna), de a bajnokságban a 2. hely szerintem elérhető, ha odateszi magát a csapat, az első hely nemhiszem h meglehet.

A következő nehéz meccs lesz, a Manchester Utd ellen idegenben...Harcolni kell a szezon végéig, bár sztem már elfáradtak, sokat hibáztak ezen a meccsen is.

GO GUNNERS!!

Link to comment
Share on other sites

De azt nem értem, hogy egy majdnem csúcs formában lévő a csapat egyik legveszélyesebb játékosát mért az utolsó 21 percre kell beküldeni? Walcott multkor is 2 helyzetet hozott össze (5 perc alatt). Gilberto pedig már régen nem tudja felvenni ezt a ritmust.

 

Mindenesetre jo meccs volt szar finishel.

Link to comment
Share on other sites

köszi meglessük a zenéket :D

 

Flamini 3 hétre kidőlt a sorból ! :( Állítólag Gerrard taposta meg az akhilleszét a bl-meccsen <_<

Hétvégén nyerni kell Utd ellen ! Muszáj megmutattni mire vagyunk képesek !

 

Szerk:

krs1 nálam csak két számot csomagol ki a cucc és kér valami 01-es részt is vagy mi . Pedig látom több szám is lenne benne :blink:

Link to comment
Share on other sites

Hát de akkoris, a Manchester-nél jobban játszottunk, úgy még elviselhető lenne a vereség hogy sz.arul játszunk és kikapunk, de ez így kicsit idegesítő... Egyébként valaki nem tudja h miért Lehmann védett?

 

Ja és C.Ronaldo-t észre se lehetett venni, ha nincs az a büntető, akkor fel se tűnik h a pályán van...

Link to comment
Share on other sites

Almunia megsérült!de szerintem Lehmann jol védett!

Köszi az infot, remélem nem súlyos a sérülése, egyébként Lehmann tényleg nem védett rosszul. A szabadrúgásgólt a sorfalnak köszönhetjük, ha jól láttam az 5-6 játékosból 1 ugrott fel a lövésnél, inkább csak úgy mondom h megemelkedett, mert nem volt nagy ugrás...

Link to comment
Share on other sites

és nem is az az oka. Szerintem sokszor a balszerencse miatt vesztettünk pontokat vagy estünk ki . Na meg Adebayort elküldhetnék a francba és legalább egy jó csatár kéne a helyére <_< De ez a fiatal csapat remek idényt teljesít így is . :)

Link to comment
Share on other sites

na ebben viszont tényleg közrejátszott eduardo sérülése, adebayorral jól megértették egymást, adebayor sokáig c. ronival is tartotta a lépést a góllövőlistán, aztán megtorpant. van persie is sokáig sérült volt, így nem volt igazi csatár mellette, egyedül pedig úgylátszik nem olyan hatékony mint kéne

Link to comment
Share on other sites

Azért Adebayort nem kellene elküldeni mert igencsak gólerős csatár :) most az egy dolog hogy a szezon második felétől megtorpant ebbe lehet közrejátszik eduardo sérülése is vagy csak egy rossz periódus!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...