Jump to content
PirateClub.hu

Elolvastad teljesen a fórum szabályzatot?


szape
 Share

Elolvastad teljesen a fórum szabályzatot?  

269 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Elolvastad teljesen a fórum szabályzatot?

    • igen
      83
    • nem
      147
    • az meg mi?
      39


Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mikor regeltem (jó rég volt) csak belekukkantottam, aztán kaptam 1warn-t szabálytalan aláírás miatt és akkor asszem elolvastam :P a lényeg megmaradt bennem, de ha most megkérdezitek, hogy pontosan mi is áll benne, hát igencsak nagy vonalakba tudnék válaszolni... asszem a lényeg az hogy magyar warezről nem lopunk... + hozzászólásokról van vmi, +aláírás és ilyenek... :) :S egy kicsit szégyenlem magam :P --> meek és elolvasom :D (nehogy már bűntudatom legyen emiatt :P:lol:)

Link to comment
Share on other sites

mikor regeltem (jó rég volt) csak belekukkantottam, aztán kaptam 1warn-t szabálytalan aláírás miatt és akkor asszem elolvastam :P a lényeg megmaradt bennem, de ha most megkérdezitek, hogy pontosan mi is áll benne, hát igencsak nagy vonalakba tudnék válaszolni... asszem a lényeg az hogy magyar warezről nem lopunk... + hozzászólásokról van vmi, +aláírás és ilyenek... :) :S egy kicsit szégyenlem magam :P --> meek és elolvasom :D (nehogy már bűntudatom legyen emiatt :P:lol:)

Hu hallod, én régen tolyogó koromban nem ismertem nagyon a működést...akko kaptam PM-et admintol h többször ne nyissak 4x témát :D arra vissza is irtam^^

Aztán nemrég hűű 1cm-el függőlegesen hosszabb volt az aláírásom akko megin PM-et kaptam de sose kaptam WARN-t, te meg egyből hogyhogy..? Ja és a második Pm-emre is visszaírtam botsanat stb :D tök yol el ímélezgettem az adminokkal :lol:

Módosította DreaM14
Link to comment
Share on other sites

Nemrég Kaptam warn-t mert 100pixel helyett 147 pixel magasságú volt az avatarom.

(400 x 100) a megengedett. De azt a betűs mizéríát nem értem. Pedig elolvastam.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Egy dolog elolvasni a szabályzatot, és másik dolog be is tartani azt! Amíg a fórumozók egy része elolvassa (bár már ez sem sok), de ezekből még kisebb része tartja be a szabályzatot. És a moderálások után meglepődnek, h warn-t kapnak, és még ők vannak felháborodva...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Én is teljesen,mert mi is csinálunk fórumot cimborámmal,én is szeretem ha elolvassák a szabályzatomat.Ennyivel meg kell tisztelni az admint , ha munkát fektetett az elkészítésébe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...