Jump to content
PirateClub.hu

Moderátor ajánló


tibiole
 Share

Recommended Posts

Kedved moderátorok, és admin társaim!

 

Úgy gondolom, hogy az oldal tovább bővült, és könnyebb lenne ellátni a feladatokat, ha újabb modikat "helyeznénk forgalomba", mit gondoltok? Mert szerintem szükség van rá, esetleg lenne konkrét felhasználó akit beajánlanátok? :)

Link to comment
Share on other sites

köszönöm Nektek! Újabb mérföldkő, néhány hete még power user voltam :D igyekszem megfelelni a követelményeknek, és persze betar(t)tatni a szabályokat :) Köszönöm a bizalmat ;)

 

és! már nem zölddel van írva a nevem :lol:

Link to comment
Share on other sites

Üdv guru :)

 

Én leszek az, aki megpróbálja rendben tartani a GameZ-t. Szerintem egy hónap sem lesz elég rá, de, amikor időm engedi akkor csinálgatom.

Várom a javaslatokat (PM-ben), hogy mit hogyan csináljak, mert még sosem próbáltam ki magam ott. Köszi.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

tső :D nem naon néztem erre :unsure:

 

ha még mindig aktuális a téma, akkor javasolnám MetalGun-t moderátornak, rendszeresen látogatja az oldalt, sokat segít mindenkinek, és ami nagyon lényeges, szerintem megbízható, valamint sokszor jelenti a szabálysértéseket, fölösleges témákat :)

Link to comment
Share on other sites

Amúgy is kell egy helyettesítő, mert én a bizonytalan internet-kapcsolatom miatt lemondtam. Nem is igazán tudtam sokat segíteni, de azért jól esik, hogy tibiole másodjára is a bizalmát adta.

 

Remélem találtok egy megfelelő tagot!

 

 

szerk.: biohazard-ot is érdemes legalább próbaidőre felvenni!

Módosította Loky
Link to comment
Share on other sites

nekem mindegy, de tényleg nem ártana még mod, mer nekem ez a mennyiség RENGETEG!!! games, játékok, csevegés... a három legpörgőbb alfórum és én meg hiába igyekszem, nem tudok végezni se a linkellenőrzéssel mer mindig inkább elkezdem csinálni a rendbetételt, néha tök feleslegesen... meg időm sincs minden fórumomra! szal, legszívesebben leadnám a gamest meg a játékokat mer ez k*rva sok tényleg! valaki nem akarja legalább az egyiket bevállalni?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nincs kifejezett kedvenc fórumom amit szeretnék moderálni. A Segítségben gyakran megfordulok, de szívesen átveszem bármelyik Általános vagy Technikai fórumot is ha valaki nem bírja. Vagy akár Locutus fórumait is, de nem emlékszem, melyikek voltak azok.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Jöhetnek az újabb ajánlatok, Power Userek közül főleg, mert VIP-ban nem találtam egyetlen alkalmas személyt sem.

 

Nem a hiperaktív felhasználókat kell ajánlani, lehet egy csendesebb is, csak segítőkész, hozzáértő (legjobb lenne ha lenne kis programozói tudása, vagy csak weben tapasztalt) legyen.

Link to comment
Share on other sites

Jaeger-t most akartam vipnek jelölni, de modnak mégjobb :) sok időt tölt itt, sokat segít, szinte már nélkülözhetetlen a rapidos témában, nem szeg szabályt, kerüli az összetűzéseket, szal rosszat nem tudok róla mondani.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

etooo-t már ajánlottam ViP-nek is, de szerintem a hírek moderátoraként is megállná a helyét! :) (és sokszor szokott is a témában 'mozogni'... :) )

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...