Jump to content
PirateClub.hu

Moderátor ajánló


tibiole
 Share

Recommended Posts

  • 2 months later...

Gyorfypeti admin a madeunder-en,de mégis szinte mindig online it is! :) A taglista nézegetése közben én is felfigyeltem rá,szerintem érdemes lenne rákérdezni tőle.

 

itt van a hivatkozás a profiljához :

 

http://www.pirateclub.hu/index.php?showuser=88053

Link to comment
Share on other sites

Mivel a Music letöltés elég pörgős rész, nekem eszembe jutott egy forma aki 5 nap leforgása alatt 93 reportot küldött nekem a Gamesban. Úgy volt hogy offolásért kapott egy warnt, majd elkezdte küldözgetni a reportokat, nem győztem kattintgatni a privát üziket :) Igaz nincs túl sok hozzászólása, de csak egy ötlet.

http://www.pirateclub.hu/index.php?showuser=47629

 

Mondjuk én még Dj SouD is jónak látnám rá

 

Vagy pedig bak

http://www.pirateclub.hu/index.php?showuser=19268

 

Mondjuk az adatlapja szerint csak 14 éves, de jók a feltöltései és bűntetlen előéletű, pedig 1000 hozzászólás felett van :)

 

Így ahogy mászkáltam mást nem igazán találtam eddig...

 

 

szerk: ja meg Flóri Bá az erotikába talán, igaz néha alig értem hogy mit ír, de azért normális ember és ő is tett már az asztalra egyet-smást :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok ! Köszi a felkérést , igyekszem megfelelni , már csak elegendő időm legyen :) A korommal kapcsolatban van egy kis eltérés felfelé , de mindenki annyi amennyinek érzi magát , nemigaz ? :D:P

 

Üdv : Bak

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ha újabb moderátorra lenne szükség, akkor Bakfan -nal mindenképp számolni kell! Nézelődtem a múltkoriban a Fairlight-on, s ott olvastam, h. kezdetben csak egy kisebb témának volt a moderátora (csak ott rendelkezett moderátori joggal), de látva azt, h. moderálások számába a régi modokat/admint is felülüberelte általános moderátor lett belőle...

 

Vagyis neki gyakorlata is van és moderátorként valószínűleg aktív is lenne... mindezek mellett természetesen még normális is a tag és sokat online...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Én is Dation-t támogatnám a három fórumozó közül! Vansnak elvétve vannak meredek kérdései, bár rendes tag.. :D múltkoriban is elmagyaráztam neki, h. mi a piramislink és hogy miért tiltott, erre olyan linket dob be nem sokkal később "a hogyan kereshetek neten pénzt" elnevezésű témába, amii ezzel foglalkozik, s amiben több tucat ilyet találhat az ember :D és aztán hosszasan, fájdalmasan el kellett magyaráznom, hogy miért tilos még úgy is :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Figyelj, Crunker barátom (itt lakik 50 méterre) többször is szólt nektek is meg a topikokban is hogy csinálni kéne valamit, erre kap tőled egy ilyet hogy:

Az ötletek a fórumhoz elnevezésű témába írt hsz-edet töröltem, nem akarom, h. elszabaduljanak az élősködők

Na ne nevettess már.....

Link to comment
Share on other sites

Igen, amikor beszéltem vele, akkor írtam is, h. a jópár napra visszamenően rendet raktam, majd írtam a Staff csevegőbe (vissza is keresheted...), h. kérném a többi moderátort is h. nézzenek rá, mert nekem semmi időm nem lesz mostanában... eredmény nélkül :S

 

 

A hozzászólást meg tényleg azért töröltem, mert nem akartam, h. a helyzettel még jobban visszaéljenek azok akik olvassák

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...