Jump to content
PirateClub.hu

Milyen telefont vegyek?


Thomas
 Share

Recommended Posts

nincs több fajta maximum több színben de az sem nagyon mivel walkman... :) Szerintem ha nem gond akkor T-Mobile-nál vedd,egyrészt most akciós vagy legalább is olcsóbb mint sok gsm-ben és biztos a garancia...bármikor visszaviheted,papírod van róla stb...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aham, a Tmobilnál vettem, zsír kis teló! Eléggé meglepődtem tegnap, hogy a bal alsó sarkában van 2 kis valami, olyan mint a lábnyom, és mellete számok! Aztán rájöttem, hogy a lépészámláló az! :D Zsír! Még az is van bene! :)

Link to comment
Share on other sites

hát nokiáknál szokott ien lenni pl az enyém nokia n73 music edition :D és van a sima n73

más a lejáccója meg adnak hozzá más cuccokat

de egyébként hogyha szolgáltatónál nézed akkor ott valószínűleg ugyanaz a készülék drágább mint pl 1 gsm boltban

kirakat.hu ide a keresőbe írd be a telefontipust és megdöbbentő árkülömbséget fogsz tapasztalni :D

jah és w580i sztem csak 1féle van

kirakat.hu-n nézzél szét mindenféleképpen ;) és biztosan találsz majd 1 elfogadható árban lévő készüléket is :D

remélem tudtam segíteni és hogyha van még kérdésed akkor írj nyugodtan

 

Link to comment
Share on other sites

hát szentem jó kis teló a dizájnja az nekem nagyon teccik :P pedig nokiás vagyok hehe :) a kijelző az tökéletes 240x320 ;) 2megapixeles kamera sztem jó autófókusz van benne. azt olvastam h nagyon szépen szólaltatja meg a hangokat ;) infra az nincs benne (sztem fölös is énnekem az újtelómban van kb 4 hónapos lehet :) azóta nem is használtam :P ) blútusz van benne de ennél azt olvastam h elég lassú :S

szal ennyi

remélem segítettem

jah és boldog születésnapot előre is ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja, igen, olvastam ezt a cikket, egy kicsit lehangolt, azt írja, hogy a videó funkció és a görgő nem az igazi.

Nos, én szerintem ezeket elnézhetem ennek a mobilnak, mert nagyon jól néz ki, és végül is belül se egy utolsó a hibákkal együtt!

Link to comment
Share on other sites

Üdv. Szeretnék vásárolni egy Nokia 6124-et. A mivel rég Vodafonos vagyok most 22ezerért oda adnák.

http://www.nokia.hu/A41065235

 

Ami nekem fontos:

-Jó MP3 lejátszója legyen (mint pl az 5200-ban)

-Symbian

-Jó kamera (ebben kettő is van, a hátsó 2Mp és van vaku is)

-Bővíthető (ez 8GB-ig)

 

Szerintem jó kis telefon, szerintetek is megér 22-őt?

 

 

 

Most egy Motorola W490-em van. A motorolákat nagyon útálom, valahogy nem áll kézre benne semmi és semmit se úgy csinál ahogy akarock és az MP3 lejátszójaa is elég gayi , ezért cserélném le.

Link to comment
Share on other sites

Hát igen zenében a SE a nyerő, de azokat még a motorolánál is jobban útálom.

Az 100% hogy Nokiát veszek, a régebbi 5200-som is jól szólt fülhalgatón és a hangszórója sem volt gyenge.

Én max 25-öt szánok rá. Annyiért meg amennyire néztem ez a legjobb.

 

 

Jah még egy kérdés.

Ilyen rendszere van: S60 szoftver, Symbian OS

Ez jó? :D Erre már lehet telepíteni az összes Symbian szoftvert?

Link to comment
Share on other sites

pontosan és ennél nem kell mindig hozzáférést engedélyezni mint a sony ericsonoknál :angry:

és bboss62 ennyiért szerintem csapj le rá :P (mondjuk nem tudom hogy mien árban volna xD de symbianos 2megapixeles kamera már jónak mondható a zenéről pedig annyit h ez lejáccó függő is szal teszel rá 1 másik lejáccót és máris más a hangzása :P )

Link to comment
Share on other sites

http://hu.wikipedia.org/wiki/Symbian

 

A Symbian egy operációs rendszer, ezt használják az úgynevezett "okos telefonok".

Úgy képzed el mint egy kis teljesítményű PDA-t.

Az Operációs rendszerre te úgy telepítesz dolgokat mint pl Windowsra, és ugyanúgy futtathatsz több programot.

És ezek a programok már kinőttek a JAVA-ból. Itt már c++ és egyéb komolyabb programozási nyelveket is használnak.

Az ilyen telefonra telepíthetsz pl: Normál web böngészőt, Vírusírtót, Jobb játékokat, Media Playert, Word, Exel, GPS-t...stb

 

A lényeg hogy ez már messze nem telefonálásra való hanem egy sokoldalú mini számítógép.

 

 

 

Persze azért csodákat nem kell várni mert pl amit én akarok venni abban 380Mhz-s Processor van és nincs semmi 3d gyorsító. De pl egy Gameboy emulátor elmegy rajta ha a játékokat nézzük.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nem tudom,hogy olvastál-e róluk tesztet ,ha esetleg nem akkor:

Nokia 6500 Classic teszt:

http://mobilarena.hu/teszt/nokia_6500_classic_vegre/bevezeto_csomagolas.html

Nokia 5310 teszt:

http://mobilarena.hu/teszt/nokia_5310_atment_rajta_az_expressz/bevezeto.html

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok

 

Én már egy jó ideje egy amerikai telefont használok, HTC Shadow.

Nekem nagyon bejött, tudás, kinézet és nem utolsó szempont az ára miatt.

OP rendszer Windows Mobile 6.0 Standard-ot használja. MicroSD-vel bővíthető. Wifi, Bluetooth, kábellel itthon is kényelmesen netezek vele... ill. ha találok wifi hálózatot arra is simán fellép...

 

Mostanában már nem igazán éri meg 40ezer forint felül készüléket itthon venni... mert nagyon nem érik meg az árukat.

 

Példának itt az új Apple iPhone... nálunk kb 200e-re jön ki a "legolcsóbb" megoldás... de a telót kintről már 100ért be lehet hozatni.

 

Nekem a köv telóm az lesz... csak megvárom még kicsit apad az ára. :)

 

Vagyis előbb még kipróbálok egy HTC Dash-t... hátha kellemesen csalódok. :P

 

Az én voksom...ha már teló legyen Apple iPhone! ;)

Link to comment
Share on other sites

Szasztok! Én nem tok dönteni a nokia e65 és a 5700-a között! Az e65 fain vékony teló,az 5700 zeneteló! A szivem a e65-höz húz de nemtom!

 

ha csak napi 1-2 óra zenét akarsz hallgatni viszont egy vékony és jobb telefonra vágysz akkor e65.Van benne wifi,zenelejátszót tölthetsz le hozzá (jobbat) a symbian miatt . Én a kettő közül egyértelműen az "üzleti " telefont venném. Szóval e65.

Link to comment
Share on other sites

Na szóval... Most éppen mobilcsere előtt állok.

 

Kinéztem magamnak egy szép kis Nokia N76-ost, de arról lebeszéltek, mert elvileg bajos teló.

Aztán most döntenem kéne, hogy Nokia 5310 vagy Samsung U600 vagy Samsung U700 között.

 

Ha van valami tapasztalatotok ezekkel a telókkal kapcsolatban szívesen fogadom (jót is, rosszat is...). :D

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...