Jump to content
PirateClub.hu

Milyen telefont vegyek?


Thomas
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ha egy jó középkategóriás teló kell akkor nem rossz választás. Multimédiában nem erős kivétel persze a zenei rész mivel arra van kihegyezve ,de a kamera nem valami jó(nincs vaku és 2megapixel),wifi nincs.Cserébe viszont szép,jó anyagból van és könnyen kezelhető.Ha kb 55-öt kéne költenem akkor nokiae51 vagy n73. Mindkettővel tudnék zenéthallgatni de wifizni is ha úgy adódna kedvem , sőt n73-ban a kamera is egész jó a symbian rendszerről nem is beszélve.Meg kell nézni hogy mire kell a teló és hogy neked melyik jön be. Szeretnél különbőző progikat használni ,internetezni wifin keresztűl és sokat fotózni vagy inkább csak nézzen ki szépen és jól szóljon a zene .

Link to comment
Share on other sites

Iphone-al az a bajom hogy túl van árazva. 100 ezer Ft-t nem ér .Kamera nem nagy szám ,sok hiányosság.Persze mellette szól a szép képernyő,remek oprendszer,wifi. De akkor inkább 80 ért veszek egy n82-őt amiben wifi van ,kamerája az egyik legjobb ha nem a legjobb és symbian-ra olyan progit rakok amit akarok. Olyan kéne ami mp3 lejátszóként is funkcionál és az n82 ebben sem utolsó.SE-t meg már csak azért sem veszek mert SE :D

Link to comment
Share on other sites

Nah azthiszem telóvásárlás elmarad :D vettem pár dolgot és most nincs rá elég zsém. Meg állítólag őszre itt lesz a 3G Iphone és akkor egy olyanra beruházok majd. A kamerán nem javítottak de 2megapixel nekem bőven elég arra hogy ha valami van akkor ottlegyen :)

 

Sony Ericsson W610i-ről meg annyit hogy igazából sokat nem lehet róla beszélni.A kamerája átlagos,kezelhetősége kb olyan mint a többi se bár a gombok elég furák.Walkman funkciókban elég jól áll és ugye most az ára sem rosz. Ha csak egy jó zeneteló kell ami egyszerű és kb ennyi pénzed van rá akkor vedd meg. :)

 

Egy teszt:

http://mobilarena.hu/teszt/sony_ericsson_w610i_uj_lemezborito/bevezeto.html

Link to comment
Share on other sites

szerintem lesz az mondjuk 1 éves előfizetéssel 50-70 és 2 évessel meg 80-100 körül .Nem hinném hogy 50 alatt lenne az ára .Amerikában lehet hogy 200 meg 300 dollár (ha jól emlékszem) az ára de itt biztos másfél-kétszer annyi lesz. De ne úgy legyen :D

Link to comment
Share on other sites

az 5800-ról olvasgattam már rövid cikkeket de nem lehet tudni hogy mikor jön ki,pontosan milyen lesz,a kezelhetőségét is meg kell majd nézni meg ilyenek.Igazából már 1 éve várom hogy valami jó telót vegyek de mindig inkább még még várok és közben elköltöm másra a teló árát :D

Link to comment
Share on other sites

hát jah de régebben nem is érdekelt annyira a telefon ,de mostmár egy jó telefon kis tulzással már madjnem egy multifunkciós kütyü :blink: pl a net,video,fotó,játék és persze a kapcsolattartás.Nah mindegy majd lesz valami ősszel vagy télen :P majd úgyis beszámolok róla :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hello szeretnék egy új telót venni mert már a K750-m egy éves. És kicsit elavult (de azért szeretem :happy: ) . Most kinéztem magamnak egy Sony Ericsson W580i-t

T-mobile-nál most 34E nem tud sokkal többet és a kamerája is gyengébb ,DE újabb és modernebb nem tom hogy lecseréljem-e vagy várjak ;vagy esetleg másik telefont tudnátok-e ajánlani ilyesmi árkategóriában (max. 40 HUF).

Előre is Köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

az SE-k cseréje szerintem sem a legjobb ötlet :) 40 körül etooo egy jó kis telót ajánlott neked,bár nem fotós meg multimédiás de jó kis teló. Amúgy ha jól működik a k750 akkor nem érdemes egy középkategóriás telóra lecserélni,annyival nem kapsz jobbat 40ért.

 

6120c teszt:

 

http://mobilarena.hu/teszt/nokia_6120_classic_megelolegezett_bizalom/bevezeto.html

Link to comment
Share on other sites

T-Mobilenál őszel vagy télen lesz az új iphone kb. de én akkor is függetlenül veszem pl. amit most akarok/akartam:

SE w910i - T-Mobilenál kártyássan 70e függetlenül 50e (sajna nem vehetek előfizetéssel meg nem is akarok nagyon :D)

Szóval függetlenül sokkal olcsóbb minden teló a hátránya annyi h alapból fél, 1 éves gari van.

Link to comment
Share on other sites

Hello szeretnék egy új telót venni mert már a K750-m egy éves.........

Egy ideig én is gondolkodtam a W580-on, és végülis inkább a Nokia 5310 mellett döntöttem.

Zeneileg nyújt annyit, mint a W580 (ha nem többet), és hát 3,5-es jack, szóval sony fülest is használhatsz hozzá. Már fogtam mindkettőt a kezemben, az 5310 kezelőfelülete gyorsabbnak tünt számomra. Kamerája hivatalosan ugyanazt tudja, de valamivel szebb képeket csinál. Plussz nekem kinézetre is szimpatikusabb :)

Árkategória kábé ugyanaz, talán pár ezerrel drágább, de a 40e-s kategóriában bennelesz, ha jó helyen veszed :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Üdv!

 

 

Kinéztem barátnőmnek egy MotoKRZR K1-est, szerintem elég korrekt árban hozzá lehet jutni és 300 óra készenléti idő mellett 6 óra beszélgetési ideje van.

Jól is néz ki (főleg feketében tetszik nekem nagyon).

 

Neki viszont bordó-narancsban(?) venném:

2024131070100311833oZuisI_ph.jpg

 

Szóval véleményeteket kérném, megbízható telcsi-e, nem kell minden hónapban szervizbe vinni? Egyebek....

 

köszi előre is!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...