Jump to content
PirateClub.hu

Milyen telefont vegyek?


Thomas
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

nem minden bluetooth-os telóhoz lehet headset-et csatlakoztatni ,de a legtöbbhöz igen .

Szerintem például egy Motorola V3xx vagy egy Nokia 3110 classic nem rossz kis telók. Az első 23 a második 24ért van T-mobile-nál . De nem tudom hogy milyen szolgáltatónál akarsz venni vagy talán kártyafüggetlent...

Link to comment
Share on other sites

mondanál egy példát?

20k alatt bluetooth-os teló és nem alcatel :D

minden bluetooth-os telóhoz lehet headset-et csatlakoztatni?

én is a Nokia 3110-et ajánlom.

http://mobilarena.hu/teszt/nokia_3110_classic_elavult_nem_klasszikus/adatkommunikacio_akkumulator_osszegzes.html

A2DP támagogatás van, 2 oldalon is ezt olvastam :)

esetleg ott a 3109. ugyanaz mint a 3110, csak kamera nélkül, 1-2 ezerrel olcsóbban. ha 20k-ból akarsz kijönni, akkor ez is sokat számít :)

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

én nem szeretem a samsungokat de egész jó áron van most és végülis nem egy csúcsmobil ,de használható.

 

itt egy teszt.

 

http://mobilarena.hu/teszt/samsung_d900_finomsagok_boltja/bevezeto.html

 

ha inkább az egyszerűségre hajtasz akkor a fentebb említett két teló (sbxslade és én írtam) is jó áron van és valahogy ha nekem nem egy közép-felső kategóriás teló kéne akkor inkább a nokia vagy a motorola mint a d900.

Link to comment
Share on other sites

pufko! hol nézted ezt az árat? mert én a sony ericssonnál néztem, és ott 95.900ft.

 

3G

Gyors szélessávú internetezés. Videohívások, audió- és videostreamelés, internetböngészés, multimédiás üzenetküldés és e-mail, akár utazás közben is.

Kézírás-felismerés

Szövegbevitel az érintőképernyőn keresztül: Amikor a tollal beír egy karaktert, a rendszer átalakítja a billentyűzetnek megfelelő betűvé vagy jellé

Videohívás

3G telefonja segítségével láthatja, hogy kivel beszél. Videohíváskor élő videoképet láthat arról, akivel telefonál, és partnere is láthatja Önt.

TrackID? - zenefelismerés

Mi is a szám címe? Vegyen fel pár másodpercet a zenéből, és a TrackID? (a Gracenote Mobile MusicID támogatásával) pillanatokon belül visszaküldi a szám címét, előadóját és az albumot a telefonjára.

Érintőképernyő

A képernyőn megjelenő ikonok vagy menüpontok tollal történő megérintésével navigálhat a telefon menüjében.

Beépített kamera

Beépített digitális kamera képernyős képkeresővel, dedikált menük, közvetlen együttműködés a telefon kép- és üzenetkezelő funkcióival.

hasonló telefonok: x1, g502, g900, g700 szipi

Link to comment
Share on other sites

Folyamatos elérhetőség

Üzleti alkalmazásainak folyamatos elérhetősége hatékonyságát növeli. A SonyEricssonP1i készülékkel bármikor hozzáférhet vállalati postafiókjához, naptárához és névjegyzékéhez. Függetlenül attól, hogy éppen hol tartózkodik.

Teljes értékű mobil iroda

Vigye magával irodáját. A szükséges sebességét az 3G technológia biztosítja. A teljes körű irodai alkalmazásokkal telefonja segítségével útközben is megtekintheti és szerkesztheti dokumentumait.

Szórakozásra alkalmas

A SonyEricssonP1i készülék pihenés közben is Önnek dolgozik. Hallgathat zenét. Képeket készíthet 3.2 megapixeles kamerájával és elküldheti blogjára. Vagy lazíthat egy játékkal.

Symbian? OS

Nyílt operációs rendszer mobil eszközökhöz, amely lehetővé teszi új alkalmazások letöltését a telefonjára.

iSkoot - Skype a mobiltelefonján

Kezdeményezzen és fogadjon Skype hívásokat, csevegjen és nézze meg, hogy ismerősei közül ki van online A P1i támogatja az iSkoot használatát - ingyenes szoftver amellyel telepítheti a Skype alkalmazást telefonjára.

Link to comment
Share on other sites

Nem valami új modell és most valóban kb feleannyi mint amikor megjelent. Kb 60 körül van új állapotban sok boltban . :) Ha nem fontos a nagy érintőkijelző és a qwerty billentyűzet meg a kamera akkor inkább egy nokia n73-at vagy e51-et javasolnék. Mégis csak nokia és 60 körül van mindkettő. Az n73 még talán jobb is mint az se mert a kamerája ugyan olyan(jobb is) és wlan is van benne és szerintem HSDPA támogatás is ami ugye az se-ben nincs.

Link to comment
Share on other sites

hát nokiában egyre többet csalódok. most 6288-am van, elég döcögős volt a hozzájutásom: boltból elhoztam, 2 óra múlva küldöm vissza, mert az új teló 7-es gombja nem jó. amikor a forgalmazó rendelt 4 készüléket, 3 hibás volt eleve (egyik be se kapcsolt) és a 4. került hozzám. ennek néha a hangszórója nem szól, én kontakthibára gyanakszom. amúgy elég sok ismerősöm panaszkodik a Nokiára... remélem az SE-ben nem csalódok majd;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...