Jump to content
PirateClub.hu

Iskolai Vagy Katonai Történetek


riska
 Share

Recommended Posts

Hogy én is mondjak 1-2-őt.

Nálunk általánosba nagyon durva dolgok történtek. Nem is volt olyan hét, hogy ne kapott volna valaki intőt vagy ne lett volna az igazgatónál.

Az OF-t késsel fenyegették az egyik szülő

A másik gyerek petárdázott az udvaron

13 éves osztálytársamat a saját mostoha apja felcsinálta és emlékszem, hogy a napközibe jött be a csaj anyja, hogy te büdös kurva, hogy voltál képes lefeküdni apáddal. Ennek következménye az lett, hogy a csajt terhesen (saját mostoha apjától volt a gyerek) bevágták egy nevelőbe. A gyereket elvetették.

Aztán 2 osztálytársam elszökött 2 napig kereste őket a rendőrség.

Az apróbb balhékról nem is beszélek. Nagyon komoly volt a felső tagozat, de ha szarban volt valaki akkor ment a falazás ezerrel. Mindenki falazott mindenkinek.

 

Nálunk általános beírások voltak, semmi extra, mert a mi osztályunkba ez nem sokat ért.

 

Talán akkor volt egy kis gond mikor egy nyári táborba nyaralt az osztályunk és átmentünk egy másik táborba, és a tanáriba az osztálytársam bekopogott baseball ütővel. Na azt nem szívlelték.

 

Nagyon sok balhé volt még. Az osztályfőnöki volt a kedvenc óránk, mert ott nem unatkozott senki.

 

Aki érdekel még írok a régi szép ídőkről. Több, mint 10 éve voltak ezek a Storyk, de nagyon sok mindenre emlékszem még.

Link to comment
Share on other sites

Nekem oszt.társaimmmal esett meg ,hogy télen hazafelé (Gödre) autókat dobáltak hógolyóval.Az egyik hógolyó azonban beszállt egy nyitott kocsiablakon.A kocsi +állt, ők meg elszaladtak.Mind a 2-en más felé.Az egyiket azonban elkapta a csávesz , picit megemelte és lazán megfejelte.De szerencsére a gyereknek nem lett nagy baja. :lolhit:

 

 

 

 

Tegnap hallottam, enyhén megfejelt :lolhit: osztálytársamról, akiről régóta gyanítjuk ,hogy "meleg", azt, hogy beivott és feldugta az ujját egy hörcsög seggébe. :blink: lol

Link to comment
Share on other sites

macsek90:

 

Nekem is van egy hasonló történetem. Akkor 12 éves osztálytársam petárdázási mániába szenvedett ennek szezonjakor. Egy nagy szórakozása volt, hogy a kocsik visszapillantó tükörjére ragasztotta a petárdát és meggyújtotta aztán futás. Egyszer azonban mikor szerelte fel az egyik kocsira akkor kikopogott belőle a tulaj, ugyanis nem vette észre a haver, hogy bent ül valaki szép nyugodtan ragasztotta a cuccost. Na ennek a véga az lett, hogy az kocsi tulaj bevitte a rendőrségre és a rendőrök jól kiszopatták, mert éjjel 2-ig benttarttották és csak akkor hívták fel a szülőket akik eléggé idegesen mentek be a kapitányságra. Na most otthon ezt meg is érezte mikor hazavitték.

Link to comment
Share on other sites

Hát ez télen volt, mentünk haza haverokkal suliból amikor megdobáltunk egy házat és véletlen becsesztünk egy ablakot :) asszittük nem lesz belőle semmi para másnap meg érkezett egy feljelentés a suliba :D

 

 

nálunk pontosan ugyan ez volt csak BKV busz teteje és iskolán belülről ment a hógolyó

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hát tavaj a bparádé napján felmentünk 4 haverral miskolcra (2 14 éves 15 16 az én vok) mint minden h2. héten reggel volt kb 9 a boltok ahova akartunk menni nem voltak nyitva fogtuk magunkat de a plázába 1 liftbe. errre haverom "No akkor tageljünk"így is lett csak mikor felértünk az egyik degenerált kezébe maart az alkoholos és a biztonsági meglátta.a szopás ezután kezdődött én és a 15 éves gyerek elmehetett volna mert nem látta nálunk a tollakat, de hát a haverokat nem hagyjuk a szarba mearatunk . eőször csak le kellet volna nyalni csak hogy jött egy másik biztonsági és az hívta a rendörséget hogy elkaptak 1 tagelő bandát.10 minre rá 6 rohamrendőr jött ki mivel én voltam a legidegesebb hozán jöttek először.zsebeket tás kát kiüríteni:pillangó volt nálam meg a zsebem be 3 yoja (azt nem vettem elő)a 15 éves gyereknél boxer meg vipera(azt se találták meg) ezek után igazoltak ..... 2 hónapra rá kapolm levelet hogy nincs priusz a másik 2 gyereknek csak gyámügyi szarja volt :D megúsztam van még egy régebbi sztori de az a bíróságon végződött:D

Link to comment
Share on other sites

Én ennyire jó gyerek lennék? :lol: Emléxem egyszer asszem 8.ba vagy 7.be technika órán a tanár kiment és mi lemezvágó ollóval elvágtuk a vezetékeket a teremben :lol: , de úgy igazán sok helyen :lol: .Azután mikor a tanár megjött és észrevette akkor azt mondta h ebből rendőrségi ügylesz, meg hogy ki kell fizetnünk mindent meg h nekünk kell megcsinálni a vezetékezést :lol: Azóta se történt semmi az "üggyel" kapcsolatosan...

 

 

Ui:Riska jöhetnek még a sztorik!!! :D

Link to comment
Share on other sites

12 voltam mikor ez történt . 1 haverom háza mellet állt 1 régi kocsi kb. 5 éve ott ált(ő aszmondta) hát fogtuk és 3 gyerek segítségével szétvertük

de kurvár a szét korményt kitéptük platót leemetük leégettük róla a kereket kitéptük az űlést....

másnap ki volt rakva ré egy papír hogy az az autó a szembe szomszéduké monom jó viccc tovább vertük az autót kiderült hogy ténleg az övé volt a bíróságon hál isdtennek haver meg én is ellégé el vonk látva pénzel úgyhogy megúsztuk :D

Link to comment
Share on other sites

Ilyen dobálás nekünk is volt, mi homokgombócokat dobáltunk ki a teremből, és szintén berepült néhány kocsi ablakán, aztán a tulajok jöttek be balhézni, de nálunk sem történt semmi. Egyszer meg spanomnál voltunk, aki szembe lakott a sulival. Légpuskával lövöldöztünk mindenfelé, mikor egyszer csak csörgött a telefon. A suliból keresték haverom anyját, mert mint kiderült, eltaláltuk az ebédlő ablakát, ahol éppen az igazgató ebédelt :D

Link to comment
Share on other sites

ja írok.....bementem klotyóra és az egyik osztálytársam is wc-zett éppen dobott egy sárgát....miután végeztem felhúztam a sliccem és egy kicsit meghúztam a fanszőrzetem.erre felkiáltok:

-Aú! a fanszőrzetem!

erre az osztálytársam megszólal:

-fúj!Peti!Neked van?

mondom igen...miért neked nincsen???

-azt mondja nincsen mert ő mindig borotválja

mondom:

-te egy buzi állat vagy.

erre azt mondja :

-Téged kifognak nevetni majd a lányok!!!!

én meg:

-Engem??na szevasz buzikám!!!!!

 

ennyi!de egyébként ennek a fiúnak metélt a F@#a de nem a vallása miatt!!! :o:o:o:o

 

volt egy olyan....nem voltam ott de egy megbízható forrásból hallottam!:

Haveromék a barátjuknál aludtak és kimentek az utcára vandálkodni és éppen egy nagy farkat akart rajzolni SPRAy-yel az aszfaltra amikor a társa felkiállt egy emeletes házba:

-Mit nézel hülye cigány?

és csak annyit láttak hogy a társuk esik össze és azt üvöoltözi:

-Mivel dobálsz cigókám?!?!?!

később kiderült hogy nem dobálták hanem légpuskával mellkason lőtték :D:D:D:D

fájhatott neki :D:D

 

Én meg múltkor majdnem összeverekedtem az énektanárnővel...kezet emelt én meg lefogtam hogy álljon le...de ez egy éve volt! :D:D

 

Link to comment
Share on other sites

mit mondtam volna? :D:D:D:D:D:D elég szépen fogalmaztam.volt egy olyyan történet a suliban hogy haverrral lementünk kajálni azt valmi moslékot adtak amiben krumplimaradékok voltak.nem is kellett több elkezdtük egymást hajigálni meg lődözgetni kanállal....kaptunk érte majdnem egy igazgatóit......

meg egyik táborban barátom kijött a WC ről éppen nagy dolgát már elvégezte és az egyik lány megszólalt:

-Te!mi az a Barna folt a pólód hátulján Husi(így hívják a gyereket :D becenév)?

-Hol?hol?-kérdezi.-Ja!Baszki leszartam a pólómat :D:D !!!

és ezen oltári nagyot nevettünk.....akkor.....Igazgatónk egy vén kujon és már a tanári karból vagy 3-4 tanártól van gyereke....és most felavatta a sztech tanátunkat is aki meglehetősen jó bőr csak zacskót kell húzni a fejére :o:o:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...
mit mondtam volna? :D:D:D:D:D:D elég szépen fogalmaztam.volt egy olyyan történet a suliban hogy haverrral lementünk kajálni azt valmi moslékot adtak amiben krumplimaradékok voltak.nem is kellett több elkezdtük egymást hajigálni meg lődözgetni kanállal....kaptunk érte majdnem egy igazgatóit......

meg egyik táborban barátom kijött a WC ről éppen nagy dolgát már elvégezte és az egyik lány megszólalt:

-Te!mi az a Barna folt a pólód hátulján Husi(így hívják a gyereket :D becenév)?

-Hol?hol?-kérdezi.-Ja!Baszki leszartam a pólómat :D:D !!!

és ezen oltári nagyot nevettünk.....akkor.....Igazgatónk egy vén kujon és már a tanári karból vagy 3-4 tanártól van gyereke....és most felavatta a sztech tanátunkat is aki meglehetősen jó bőr csak zacskót kell húzni a fejére :o:o:lol::lol:

Jáj Lol ezen akorát röhögtem!

 

Nekünk vmeik nyáron volt vmi tábor és pont szezonja volt a makknak. Töménytelen mennyiségű makkot szedtünk össze és az arrajáró autókat bombáztuk vele. Vonaljóra rátettük, és lőttük, de volt olyan is hogy marákszámra dobtuk. egyszer egy cabrio arrajárt, vmi kopasz izomállat sofőrrel mi meg a fa mögül (az autót meg a hapit nem láttuk) vagy 3 marék makkot bedobtunk a kocsiba. fú na ott aztán volt szaladás. Végül is semmit nem kaptunk de féltünk a hapitól mint állat xD

Link to comment
Share on other sites

Mi is általánosban garázdálkodtunk... Hógolyóhajigálás ezerrel, csak a légáramlat miatt mindig lecsúszott az autóról. Na persze én a legügyesebb mondtam h na látjátok azt az IFÁT?

Szélvédő, ifás sofőr ordítva rohant felénk, csak megállította a kerítés...

De annyi marhaságot meséltek osztálytásak, amikor nem voltam épp velük... Hűtőben szalonnasütés, csak a hűtősgáz kiszabadult, és egy kisebb tűzvész :D

Meg egyszer 1 kicsi lámpát kb egy hétig bekapcsolva hagytunk táborban Tihanyban, és a végén nem tudtuk lekapcsolni, mert tojást lehetett rajta sütni...

meg ugyanott a szobánk teljesen tropa lett. Az ágy lába és a fotel 2 lába tört le, asztallábakat kicsavartuk, az izzók kiégtek a szobában, poharak eltörtek... Megy egyik este a másik csoport elvileg jött volna megverni egyik osztálytársat... Mindenki késekkel és egyéb dobó-vágó eszközökkel aludt volna, ha épp nem römiztünk volna...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nálunk is voltak. pl. mikor 10 voltam,télen egy jó kis hó golyó csatát rendeztünk a bicikli tárolóban(a tároló kibaszott nagy volt,de nem akkora mint az udvar :D )két csapat volt.a nyugat és a keleti szárny.(ezt úgy kell érteni hogy pár osztály a suli nyugati részéből,pár pedig a keleti részéből.délután 4 óra után ment a csata.volt muníció bőven.minden csapatban tizen gyúrták a hógolyót,és kb. 40 ember volt egységekre osztva,tehát nyolc egység volt.mindegyik csapat még az az előtti nap,csinált egy hóvárat(de ilyen sutyi helyen,mert volt 2 r*hadt nagy 3 méteres bokor volt).indult a támadás.a kettes egységben voltam,és az indult megtámadni az ellenség védelmi vonalát.indultunk.én és a 4 haverom szét törtük a várat.de közbe az ellenséges egység is széttörte a várunkat.elindult a nyilt csata.kb. már este 7 óra volt,mikor indult.a 10 ember még mindig gyúrta a muníciót.már szinte mindenki elesett a csatában este 9-re.csak 20 katona maradt.benne voltam én is(10-10 ember a csapatokban)közbe mindenhol hazamentek a munició gyúrók.szerencsénkre nem volt ott a portás mert szabadságon volt.de jött az éjszakai portás,és észre vette,h mi történik a tárolóban.eltaláltuk a palit egy-két helyen,és kihívta a rendőröket.szépen le ejnye bejnyéztek minket,haza vittek,de senki s tudta meg az eredeti sztorit.(még a szülők se,mert mindenki füllentett :) ) kb. ez a legjobb

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Azért mert a tárolóban havgolyóztatok, azért meg akart ***ni??? :D Örülnénk ha lenne miből hógolyózni most :D De tuti most már csak Airsofttal tuningolva nyomnánk :D Hóerődítményeket fel az erdőben, mindnekinek 1-1 térkép, és hadd szóljon :D

 

De szigorúan védőszemüvegben, nekem egyszer "életet"mentett... Gimiben is ment még bőőőven a havazás :P ugye korfüggetlen játék lévén, és én meg felvettem a védőeszközt. persze a suli egy része fel van szórva kaviccsal, h ne legyen dagonya esőben. És onnan kaptam egy tuninggolyót, és telibe szemre, csak a védőszemüveg dolgozott :D hálisten... De a lyányokat "fürdetni" se rossz móka, már ha benne vannak :D

Link to comment
Share on other sites

Ahoy!

Nagykanizsán az egyik iskolábann történt:

Tanár egyest akart adni ,,brazil" tanítványának, a gyerek erre bepipult, balhézott, társaival megfogták

a szerencsétlen tanarat, a lábánál fogva kilógatták azzem a másodikról.

A tanárnak nem lett baja azonn kívűl h. összecsinálta magát (vajon miért??? :) )

Azóta is tanár, de már csak a földszinten tanít!!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Velem is volt egy nagy baromság még idén nyáron a haverjaimmal elmentünk mászkálni csak hát nagyon untuk magunkat aztán kigondoltuk hogy kéne valami jó dolgot csinálni hát felmásztunk az ovoda tetejére aztán jött az ovoda gondnoka és nem tudod felmászni és elkezdett velünk ordibálni meg kihívta a rendőröket mi meg leugrottunk a tetőröl (kb 3m) a haveromnak eltört a lába de őt elkapta a faszika totál betojt (mondjuk mi is) amikor kihívta a rendőröket mi meg elfutottunk a szarba de a haveromat meg bevitte a korházba.Még van pár ilyen történetem csak akkor engem szivattak meg meg a haverjaimat de elég rendesen.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

hazafelémenet buszon észrevették h nincs jegyem (ekkor az 1x nem vettem pech) aztán mondta az ellenőr h szálljak le és maradjak ott mert jönnek a rendőrök!! persze én h*lye lettem vna megvárni hát futottam mint az őrült!!!! aztán v 10 utcával arréb már lassítottam mert nem bírtam!!! aztán pont ott mentek el a rendőrölk mellettem de szerncsére szemlyleírást nem adott az ellenőr!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...