Jump to content
PirateClub.hu

Milyen mobiltelefonod van?


tibiole
 Share

Recommended Posts

3-at használok

 

Nokia 5140: Ultra túlélő (elhagytam tél elején, tavasszal meg is találtam a kertben:D) hibátlan csak akksit kelett cserélni:D

Nokia 5140i : Azért vettem mert az előzőt aszitem elhagytam örökre:D

 

Nokia 9300 i: nemrég kaptam ajándékba egyet:)

 

 

Sztem Nokia rulez!

Link to comment
Share on other sites

az egyik barátomnak ugyanilyne van és tényleg nagyon jó szép a kijelzője, amikor volt angliába tök szép felvételeket készített vele... de hát 50.000 ft.-ért már tudjon is egy-két dolgot... XD :P :P Szval én sony ericsson w810i fan vagyok!

 

Ja és még annyit hogy ahogy eddig láttam a sony ericssonok viszik a pálmát, vagyis a legtöbb embernek sony ericsson-ja van! Na ezt jól megmondtam!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nekem egy Sony Ericcson V630i-m van,IMÁDOM.

Info:

Habár a V630i egyértelműen a K610i Vodafone számára „átcsomagolt” változata, dizájn elemeit sokkal inkább a Walkman készülékektől örökölte. Erre utalnak az öt irányú navigációs pad narancssárga zenelejátszó vezérlői, vagy a hátlapon lévő jellegzetes walkmanos karikák.

 

 

 

 

Erőteljes Walkman hatások

 

 

 

A hagyományos kialakítású modell testvérénél pár tizedmilliméterrel szélesebb és egyetlen grammal könnyebb. Pontos méretei: 102 x 45.7 x 16,9 mm és 91 gramm. Belső memóriája mindössze 10 MB, de az alapcsomag ezúttal lényegesen nagyobb, 256 MB-os Memory Stick Micro™ (M2™) kártyát tartalmaz. Egyszóval bővíthető memóriás készülékről van szó, de sajnos idehaza egyelőre M2 kártyát egyáltalán nem lehet kapni.

 

 

 

 

Védtelen kamera

 

 

 

A videóhívásokhoz használt kamera VGA felbontású, míg a hátlapon egy fixfókuszos 2 megapixeles modul kapott helyet, mellyel maximálisan 1632 x 1224 képpontos fotók készíthetők. A kijelző felbontása változatlanul 176 x 220 képpont. És ha a sajtófotóknak hinni lehet, akkor ezúttal a live! menü sem lesz annyira egyhangú. A készüléket fejlett zenelejátszóval vértezték fel, mely az MP3 mellett AAC, AAC+ és eAAC+ formátumokat is kezel. Azt, hogy ezek közül csengőhangként mit enged használni egyelőre nincsenek pontos adatok, mivel a Vodafone eddig valamennyi általa forgalmazott japán-svéd modellből kiiktatta az MP3 csengőhang lehetőségét. A készülék júniusban jelenik meg 250-300 eurós áron.

 

 

A készülék tudása dióhéjban:

 

* GSM 900 / 1800 / 1900 + UMTS 2100 (3G)

* 102 x 45.7 x 16.9mm, 91 gramm

* 176 x 220 képpontos 262.144 színű TFT kijelző (1,9” – 28 x 35 mm)

* 2 megapixeles kamera videó felvételi opcióval

* VGA kamera a videóhíváshoz

* 10 MB belső memória + 256 MB M2™ kártya az alapcsomagban

* Infravörös, USB 2.0 és Bluetooth átvitel

* Java MIDP 2.0 + 3D

* Modem funkció

* SMS, EMS, MMS, E-mail kliens és Push e-mail (M-IMAP)

* WAP 2.0 és NetFront teljes HTML böngésző

* Lejátszó: MP3, MP4, AAC és eAAC+ zenék, H.263 és MPEG-4 videók lejátszása

* PictureDJ és MusicDJ alkalmazások

* Vodafone RadioDJ és Mobile TV live! szolgáltatások

* Fájl kezelő, PC szinkronizálás és kihangosító

* USB kábel, Sztereó headset és 256 MB M2™ kártya az alapcsomagban

 

5520_V630i-front.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...