Jump to content
PirateClub.hu

Virtual Tuning


myke
 Share

Recommended Posts

  • Replies 715
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nem kapok le mindenkit, és én is olvastam, hogy nem sokat foglalkoztál vele.

 

hogy mostanában oltós kedvemben vagyok... lehet azért van, mert hetente 2-3 ember vesz fel msnre innen a pirateclubról, és a nagy részük hú ezt csináld meg nekem, hú azt csináld meg nekem, hú ezt hogy kell, hú azt hogy kell kérdésekkel borogatnak, ami önmagában még nem gond, csak tudod ezek az illetők b@sznak annyit csinálni, hogy egy kicsit is utánanézzenek! olyan alap dolgokat szoktak kérdezni, hogy hol van a layer paletta... na bumm! akkor mit akar a photoshoppal?

 

és mióta egyre többen találnak meg, egyre kevésbé vagyok mókás kedvemben, de ez amit ide írtam, csak érdekesség képpen írtam (1 hónap)

 

de fene a pofámat...

Link to comment
Share on other sites

lehet azért van, mert hetente 2-3 ember vesz fel msnre innen a pirateclubról, és a nagy részük hú ezt csináld meg nekem, hú azt csináld meg nekem, hú ezt hogy kell, hú azt hogy kell kérdésekkel borogatnak, ami önmagában még nem gond, csak tudod

és mióta egyre többen találnak meg, egyre kevésbé vagyok mókás kedvemben, de ez amit ide írtam, csak érdekesség képpen írtam (1 hónap)

de fene a pofámat...

 

:) Átélem a helyzeted csak én másképp kapom az ívet...Nem photoshoppal kapcsolatosan kérdeznek hülyeségeket, hanem feltöltésekkel kapcsban...de lásd te is jó ember vagy mert még szóba is állsz velük :D Nem azért mondtam h lehurrogsz mindenkit, csak én is kérdeztem a maszkolás dolgot mert sötét folt... de mind1, kértem máshonnan segítséget :) Bocs :D

Link to comment
Share on other sites

igen, gondoltam, hogy arra gondolsz, de a maszkolás is egy olyan dolog, hogy max 2 oldal egy photoshop könyvben, csak 1 ici-pici utánajárást igényel!

 

nekem persze nincs kedvem, se időm, se energiám pirateclubbon photoshop tanfolyamot indítani, ezért nem írtam neked le azt a 2 oldalas kisregényt

Link to comment
Share on other sites

Jó nyugi... :)

Csak ne szólj le minket én se kerestelek meg... :) (Vagy igen :S nem tudok róla)

Bocs ha hülye láma voltam és nyugodtan megmondhatjátok hogy ne rakjak be több képet!

Szerintem gyakorolj még 1-2 hónapot és utána rakd be, mert az hogy beszinezel egykét dolgot a kocsin igénytelenül, az nem VT.

Link to comment
Share on other sites

Szaisztok itt van az én 1. vt-m!

Az Alap:

http://www.autogaleria.hu/kl.php?kep=autok/infiniti/g35-coupe/infiniti_g35-coupe_r6.jpg&kid=5464

 

És amit kihoztam belőle:

 

sibgadogha_www_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Légyszi Értékeljétek!

 

Egy kicsit igényesebben megcsináltam :

 

infiniti_g35-coupe_r6_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Légyszives Írjatok véleményeket!

Link to comment
Share on other sites

Igen mondjuk némó nem nagyon kellett volna oda ...

De ha már igen akkor legalább a szereplőket kellett volna!

Kezdek én is itthon már foglalkozni vele csak még mindig a bodykit-el gyűlik meg a bajom <_<

Link to comment
Share on other sites

ne másoknak vétézz, hanem magadnak... ne másoktól kérdezd, hogy mi kéne a képre

azt rakjad rá, amit te úgy érzed, hogy jól áll rajta. a kritika meg olyan dolog, hogy minden embernek más tetszik. nem tudsz mindenkinek ugyanúgy tetsző vétét csinálni.

Link to comment
Share on other sites

kösz enisz ezt a tanácsot megfogadom :):rolleyes: egyéptként nekem nagyon tetszik ez a "bőre" a kocsinak... de ki fogok találni valami mást.... mert én is unom...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Itt az egyik mostani alkotásom!

Gif-be raktam!

Nekem már kicsit jobban tetszik mint az előzők!

9teec5.gif

De ti tudjátok!

Lehet a felírat nem kellett volna ... :S

De ha valakit érdekel fel tom rakni rendes képbe is!

Link to comment
Share on other sites

Jó eddig minden szép zsoca de nézz be a body-kit körnnyékén nagyon látszik hogy az piros volt vagy valami pirosas árnyalat ha okos voltál elmentetted psd-be és elkezded azt is szerkeszteni kicsit sötétebb zöldre bentebb!

Lehet hogy most a pokolba se kívánnál :) de ott még bal oldalt a kipufogónál is belementél :S

Én se vagyok nagy szaki de ezek nagyon látszanak!

Egyébként az összkép jó lenne!

Szerk:Most meg fox ölni :S de még1 hibát találtam az üveg színe sem egyezik és ez valahogy...

Enisz mi a véleményed az enyémről?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...