Jump to content
PirateClub.hu

Palik Lászlo vagy Czollner Gyula vs Wéber Gábor


Kimi.Raikkonen
 Share

Palik vagy Czollner vagy Wéber  

127 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Palik vagy Czollner vagy Wéber

    • Palik
      93
    • Czollner
      13
    • Wéber
      21


Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A téma címe és alcíme alatt van olyan hogy Szavazás Panel megnyitása.

Adsz neki címet, hogy Palik vs Czollner.

Utána Szavazás hozzáadása (ehhez is beírsz valamit, pl. Palik vs Czollner :) ), majd választási lehetőség hozzáadása.

Az elsőhöz beírod Palikot, a másikhoz Gyulát :)

Link to comment
Share on other sites

Én nem csípem Palikot...miért? Mert állandóan szapulja Gyulát, azon kívül csinálja már évek óta a közvetítés "bizniszt"...de még manapság is tud akkora hülyeségeket mondani, hogy a hajam égnek áll! :D Gyulát meg azért nem bírom, mert hagyja, h Palik porig alázza, azon kívül...valami eszméletlen rossz a hangja amikor kiabál (meg amúgy is)! :blink: A Wéber Gabi jógyerek, ért a témához, vezethetné mindig ő, én örülnék neki, vagy ha Dávid Sanyi visszatérne :D !

Link to comment
Share on other sites

Palik inkább de ha ottvan a Gyula akkor aztán tuti hogy jó futamnak nézünk elébe!:D"Gyula vagyok és nagyképű"- ááá milyen állat volt! én azóta ezen röhögökPalik inkább de ha ottvan a Gyula akkor aztán tuti hogy jó futamnak nézünk elébe!:Dnem tom emlékeztek-e rá?"Gyula vagyok és nagyképű"- ááá milyen állat volt! én azóta ezen röhögök

Link to comment
Share on other sites

Palik! :lol:

 

részlet spa-ból 98 táján: "egy egész roncstelep a pálya!" :lol:

 

Amikor Gyulám takuma-t mondott jenson helyett: "Te Gyulám, akkor vegyük át mégegyszer: Ez egy BAR-Honda. És benne Button ül." Vagy nem tom hogy volt de kb. ez :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Wéber Gábor ma is fantasztikus munkát végzett a mikrofon mögött. Tárgyilagos és felismeri a pilótákat.

Czolner Gyula tisztában van a szabályokkal, megvan az érzéke a közvetítésre, de akarva-akaratlanul részrehajló Fernando Alonso felé. Ami inkább annyit tesz, hogy az ő mércéje Alonso és hozzá viszonyít. Amit nem is tesz rosszul, hiszen a jelenlegi mezőny legjobbjáról viszonyít, csak rosszul komunikálja le.

Palik László egyedi stílusa miatt jó nézni az unalmas futamokat, mert beszólásaival a legdepressziósabb embert is a röhögőgörcs kínozza. Viszont az utóbbi években kevesebbet készül a közvetítésekre, ami meg is látszik a rengeteg tévesztésből, amit elkövet.

Lapaj lehet, hogy nem szolgál rá, de dinuszauruszként hat a képernyőn. Elismerem a szakmai tapasztalatát, de nem tudta átvenni az újkori Forma-1 gondolkodásmódját. Ő az az ember, akit azért tart az rtl klub, mert nagy a múltja az autósportokat tekintve.

 

Wéber Gáborra szavaztam, de...

... párosítást tekintve egy eseménytelen futamra Palik-Czollner, míg egy izgalmas futamra a Czollner-Wéber duó az alkalmasabb nézői szempontból. Míg egy Palik-Wéber közvetítést szinte elképzelhetetlennek tartok.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...