Jump to content
PirateClub.hu

Hogyan tudjuk, hogy Jedi Knight függök vagyunk-e?!


adam0921
 Share

Recommended Posts

Honnan tudjuk, hogy Jedi Knight függők vagyunk?

 

Mik az ismérvei annak, hogy szerény személyünk teljesen bele van habarodva a

Jk-ba:

 

Reggel mikor felkelsz, hívod a mesterséges intelligenciát, hogy hozza már a reggelit?Aki természetesen nem jön, majd nyomatsz egy dbs-t az ágyadról, egyenesen az új akváriumra, amit Karácsonyra kaptál.May the water be with you! Die Fish! Jól indult a napod már látszik? Családod nőnemű tagja éppen öltözködik, majd benyögöd unott hangon, hogy: Ne itt csináld Chewbie! Ez meg egy biztos pont volt arra, hogyan kapjunk 1 hetes szobafogságot 1 beszólással. A ház ura éppen reggeli kávéját fogyasztja, mikor te látod, hogy háttal áll neked. Chatkill! Rányomatsz egy dfa-t a papucsoddal, minek eredménye, hogy a fater szarrá égeti magát a kávéjával. Leküld egy sallert, de természetesen te képzett vagy a harcművészetek terén, így pattintasz, és orrbavágod a csáveszt. Apud felmondja a szolgálatot. Most már sima út vezet az intézet felé? A suliban minden rendben megy. A tanárod megkér, hogy menj fel a naplóért. A napló természetesen éppen egy másik tanárnál van, de ez ne zavarjon hisz ctf-ben megtanultad hogyan kell elvenni mástól a zászlót. A tanárt orrbab*szod és futsz a naplóval ahogy csak bírsz. Tudod ez lámarun de nem számít semmi. Mikor Beérsz látod a tanár ott ül a ?flagpadon?(tanári asztal) Rákiáltasz k**va any*d ne álld el az utat, és ráugrasz az asztalra. 1-0! Itt a vége röhögj kérlek :s

 

 

Ezt szerintem csak jk sok értik (jk2) dbs...flagpad.... ctf.... :)

Link to comment
Share on other sites

Reggel felkelsz és hivod a mesterséges inteligenciát h hozza a reggelit... nem jon és nyomatsz egy dbs t (dbs = egy ütés a levegőben jk ban) utána öltözködik a nő h n ecsináld Chewbie a ház ura kávézik és te látod hogy háttal ál neked (akkor szoktak háttal álni amikor irnak közbe és megölöd:D) rányomsz egy dfa t (ismét egy ütés a levegőben csak hatásosabb) a pattintintasz egyet (amikor ütni akar lepattintod hogy ne tudjon megütni :D ) suli... tanár felküld a naploé a naplo másik tanárnál van jöhet a ctf (ctf = capture the flag valami olyan h lopd a zászlot és azzal futni kell ha megvan a zászlo) futsz és ez a lámarun amit gondolom nemkell elmagyaráznom :D flagpad (az az ahonnan ellehet egyik elyröl vinni a zászlot és másik helyre kell vinni ahol a mi zászlonk van) :D

 

valahogy erröl szol remélem érted xD

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hihi, kicsit megszállott. :D Még jó, hogy a valóságban nincsenek ilyenek. :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

ilyen velem is volt máramikor sokat moháztam(multi) még kiseb koromban az volt hogy pont azéletött mielött bementem aludni majdnem meghaltam és semi életem nem volt még vagy 3 náci lött én meeg elorditottam magam hogy k*rva anyátokat ba*meg na őket megöltem maradt 8 életem és errem lövöldözés és puf ott rohan egy elenfél engem lő én meg ba*meg aztán meghatlam

ezütán elmentem aludni és olyan 05 fele tesóm mondta, hogy elorditottam magam, hogy kur*a anyátokat nácik és ülve maradtam pár percig

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

hát igen a kockaság ártalmas tud lenni, de sokszor inkább vicces :)

én sajna JK-t csak singleben tudtam nyomni, még nagyon rég, mert nem volt még netem... :P :?

a pirateclubos klán ötletben benne lennék, ha sokakat érdekelne, meg ha lenne időm az egyetem mellett :S

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...