Jump to content
PirateClub.hu

Photomanipulation


glevis
 Share

Recommended Posts

Angel style:

http://godlev.deviantart.com/art/Angel-60758816

 

Ez a kép tényleg egész jó lett remélem a szegediek felismerik: :D

 

Szeged_The_Sun_City_by_GLevis_by_godlev.jpg

Edina_by_godlev.jpg

 

Összes feltöltött képem:

http://godlev.deviantart.com/gallery/

Módosította glevis
Code tag
Link to comment
Share on other sites

Szegedes elég jó a lányok nem annyira, az Edinás elég szimpla az Anitásnak meg a színei, szélei nem klafolnak. Lányok: 3 képet egymásra raksz abban mi a kreativitás?!
Előszőr is nem klafol hanem klappol... Ez csak két kép a többi brush. A szélei? Nem tudom alul direkt olyan mivel a felhőn ül és ott a párát nem lehet élesen elválasztani. :) Amúgy köszi az építő kritikát ez mindig jól jön majd megnézem a te képeidet is :P
a második az nagyon jó lett. Grat
THX

 

Az Edinásból csak ennyit tudtam kihozni nem volt vmi jó minőségű az adott kép SE W300-al készítette. Egyébként felkérésre készítem a képeket fontos h előtte ismerjem a személyiségét ízlését. Neki teccet :D

Link to comment
Share on other sites

Előszőr ...

Először is először nem előszőr.(csak hogy visszavágjak!) :P

...fontos h előtte ismerjem a személyiségét ízlését. Neki teccet :D

:lol: A minőségjavításra tipp: fractal méretezés nagyra, álomhatás, majd kicsinyítés és jöhetnek a retus eszközök.

Többi képedhez: szintezés, gard. görbe, blending beállítások mondanak valamit.

Ez csak két kép a többi brush.

Jah tom...

Amúgy köszi az építő kritikát ez mindig jól jön majd megnézem a te képeidet is :PTHX

Csak nyugodtan, habár nem egy kategória a képeiddel.

Link to comment
Share on other sites

THX Flegeton a képjavítási instrukciót és a kommentet. Megnéztem a kézzel rajzolt képeidet de az tényleg nem az én stílusom... Én nem szeretem az Animét...

Jah de nem néztél körül elég jól, ha a képeimet keresed akkor pl egy kezdő munkái topikot nézd meg. Egyébként a manga csak egy stílus és nem állandóan csak olyat csinálok.

 

m33ck: hát öö nem sok, de azért van. Meg leírtam hogy jó ha fikázzák az embert.

Glevis se vegye magára, csak ne pro-za ennyire magát hanem inkább még dolgozzon a fejlődése érdekében.

Link to comment
Share on other sites

Visszatérek az oldalra rendesen is... Már elég régen jártam itt, szal először is üdvözlöm Flegetont B) (majd kéne beszélnünk, csak hát megint itt a suli) Na van aki ismer, van aki nem, de ő is megfog, mert mostantól rendszeresen látogatom újra az oldalt.

Hát most így nézegetve a képeket, az utolsó kép nekem már majdnem a tökéletes kategóriába tartozik (mivel tökéletes soha sincs) effekteket nagyon jól használtad, és most már a szárnyak is odaillenek. :rolleyes: Úgyh ez a kép most nekem nagyon bejön. Grat és csak így tovább

Link to comment
Share on other sites

Emphatize_by_godlev.jpg

 

Az embernek, ahhoz, hogy megérthessen, megfigyelhessen valamit, következtetéseket vonhasson le, előbb tudatában kell lennie önnön létezésének. Létezésének pedig csakis azáltal lehet tudatában, hogy akar valamit; vagyis tudatában van akaratának. Akaratának, amely élete lényegét alkotja, az ember csak mint szabad akaratnak van - és másképp nem is lehet - tudatában.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...