Jump to content
PirateClub.hu

Jó horror filmek!!!


gorilla-unit
 Share

Recommended Posts

Fűrész 1-2-3-4-5

Végső Állomás trilógia

Sziklák szeme 1-2

Halálos Kitérő 1(van 2 is de nem láttam mert nincs szinkronosan)

 

meg még vannak a nálam "alsó kategóriás" horrorokak is hely de azok nem anyira dúrvák, beszaratósak.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

amik nekem és egypár barátomna kbejöttek:

-Átok 1-.2-.3.

-A túlvilág szülötte

-Fehér zaj

-Véres valentin

-Péntek 13.

-Kör --> mikor a kiscsaj kimászik a Tv-ből ott én futotam :lol:

hirtelen ennyi a jobol

Amiket most fogfok megnézni:

-Coming Soon(Sub)

-Az átjáró

-Ideglelés --> a hozzászolások miatt

-REC(Sub)

meg még ugye a Fűrész sorozat összes része,amik nem ijesztőek,de viszont rohadtul gusztustalanok

nekünk is az ilyen ijesztgetős filmek jönnek be,valamelyik nap nésztük meg a Dermesztő szél c. filmet,abban nekem az a jelenet tetszett mikor az a csávó kihányt egy csigát és a csiga szteppelt :lol:

röviden ennyi,ha tudtok valami jo ijesztgetőset,szoljatok!!!

csácsá

Link to comment
Share on other sites

Droga:Nem annyira parásak de elég hangulatosak, szóval tehetsz velük egy próbát!

Halálos hallgatás

Barlang(The Descent)

A Szem(koreai változat)

A Betolakodó

Arang

stb:Az Ideglelést meg egyedül tessenek nézni!

Link to comment
Share on other sites

Swarm az Ideglelést leszedtem és azt hittem h rendes film,közbe ilyen dokumentumfilm és nem néztem meg, de meg fogom,akkor a Barlang-ot láttam azon kb. egyszer ijedtem meg, amkikor a csaj mögött ott áll az az emberke,a Halálos hallgatást leszedtem csak nem tudtam kicsomagolni,de megkeresem még 1x és ujraprobálkozok, a Szem-et is megnézem ha már ajánlod és köszi az ötleteket :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Szerintem Stephen King oltári horrorsztorikat tud írni, és ezek általában filmben is nagyon jók. Érdemes megnézni egy párat. Én mondjuk mindet láttam. Kevés olyan van, ami nem olyan jó. :rolleyes:

Olyan filmet, amitől féltem volna, sajnos még én sem láttam. Talán a The Darkness. De lehet, hogy csak azért, mert az volt életemben az első horrorfilm, amit láttam. :D

Egy kisebb lista a kedvencekről: (biztos van több is, de zokni az agyam, nem emlékszem mindnek a címére :rolleyes: )

 

Stigmata

Gothica

Végső állomás 1-2

Alone

Mushroom

Fűrész 1-5

Őrültek háza

Link to comment
Share on other sites

Rec, Ideglelés, Midnight Meat Train, Silent Hill, Halálos Hallgatás, Cloverfield, Fűrész 1-2-3, Texasi láncfűrészes a 74es is, Végső Állomás 1-2-3-4, Túlvilág szülötte, Sziklák Szeme 1-2, Kör 1-2, A szem, X-akták - Hinni akarok de akár a régebbi is, van még 2 film amik már átvágnak a misztérium kategóriába: Donnie Darko(klasszikus), Pillangóhatás és végül egy elgondolkodtató: A gépész

 

Az Ideglelést egyedül nézzétek de tényleg ! :)

Link to comment
Share on other sites

Szerintem meg az Ideglelés jobb, de kinek mi?

Snoopdogg:A Donnie Darkonak meg a Gépésznek nem sok köze van a horrorhoz.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kör, Texasi láncfűrészes mészárlás, A szem,Halloween, Átok...stb!Ezekben sincs túl sok vér mégis horrorfilmek.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Átok 1-2

Végsó állomás (mind a 4)

Sziklák szeme 1-2

Halálos kitérő trilógia, igaz a 3. már nem annyira jó de nézhető

Holtak hajnala , Holtak naplója (zombisok közül)

Pokolba taszítva

Hívatlan vendég

Karantén

 

 

kb. ennyi

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 5 months later...

A Ragyogás c. film Jack Nicholsonnal, Poltergeist, A Köd (első változata) bár az annyira nem horror, de mégis érdekes ;) és még talán a Dolog, bár ez is inkább vmi misztukis, de végülis horror-ba sorolható, ja ennek is az első változata. Na meg vannak a jó kis 80-as évekbeli tini-horror filmek az Élőhalottak visszatérnek sorozat, Holtak napja, Rémes egy éjszaka és ezek társai.... Nem vagyok egyáltalán nagy horror-os, de ezek jók, na meg tervezem emgnézni a Temetetlen múlt c. filmet, Harrison Ford-dal.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...