Jump to content
PirateClub.hu

Jeni képei


m3jo
 Share

Recommended Posts

Látom szép kis társaság összegyült gondoltam én is megosztom képeimet

előző héten csináltam ezeket.

 

Teljes mérethez kattints a képre!

 

SUBARU IMPREZA 2005 TUNING

subaruimprezatuning2005ca1.jpg

 

 

SUBARU IMPREZA 2006 SERIA

subaruimprezaseria2006vyr2.jpg

 

FORD FPV GT-P

ford_wallpaper_by_jenwoodkicsi.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 Db Hilary duff nagyfelbontású kép.A Háttér régebbi saját készítés+ a közepén örvénnyel + rácsháló .

 

Hilary duff szó saját betűtipus.A Digital a3yss a designer és a by jenwood nem saját betűtips egy két +módosítással.

 

A kivásáeról igazad van de azt mindig elszórom mert kapkodok esetleg valami tippel megdobhatnál hogy lehet szebben csinálni.

 

:nekem barnán is hilary daff marad.

Link to comment
Share on other sites

Alfa csatornán babrálj a kijelöléssel a haj környékén. Vagy ha nem megy akkor kis blend vagy valami efektel takard ki (álomhatás pont jó: megduplázod a réteget, felső átfedés aló meg blur akkorára mi még tetszik neked is. –ezt lehet a kép más részein is).

 

Hilary duff szó saját betűtipus.

Hasonlít a visitorsra.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mindig is nehéz volt autós képet csinálni ez most sem sikerült igazán szóval mind a 3 képen az autó csak úgy oda van rakva ergo olyan hatást kelt mintha a levegőbe lógna (menne).A szöveg valahol jó de 1-2helyen nagyon nem pl. a by Jenwood köré a sárga szín nagyon ronda és nagyon nagyba is írtad a neved. Meg az egész olyan berakok egy szép képet v. többet a kocsi mögé és kész. Lehet sok munka van benne de ilyen hatást kelt.

Ha választani kellene azért akkor azt mondom a harmadik a legjobb.

Link to comment
Share on other sites

Köcce gabi89 megfogadom a tanácsaidat és elkövetkező képeimen változtathatok.

 

Bár még ne várjatok tőlem tökéletes képeket mert nem vagyok annyira pro a rajzolgatásba ménnél többet foglalkozik vele az ember úgy fedez fel újjabb és újjabb dolgokat így találki jobb és jobb ötleteket.

 

Link to comment
Share on other sites

de miért kell olyan nagy Jenwood meg designer, annyira jó nem vagy.

 

Igazad van de majd idővel csak kinövöm:D (nem te vagy az első aki megszólt megpróbálom hanyagolni)

 

NA itt van mégegy (jómagam két szép cicával"bár a balos élőbe elég csúnyácska így képen még jó is):D"

 

band_h_desig_by_enkics.jpg

 

ja és figyeljétek a jobb alsó sarkat ott a jenwood és már majdnem olvashatattlan.:D

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

na szóval mégegyszer köszi a segítséget a brush-ok használatával kapcsolatban mindenkinek.

 

most mivel tom már használniezért egy régebben készített paintos képemet javítottam fel photoshoppal és elsősorban brushok használatával.

 

PAint

subaru_paint.jpg

 

ÉS az új kép

 

FULL BRUSH

subaru_paintzzzz_masolata.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

az utolso kettö nem teccik... ez az utolso... nos lehet h szakmailag joh, de maga akép stilusba nem jön be...

az elötte lévőnél meg a baloldali csaj feje, nos a napszemüveg miatt elég érdekes kicsit UFO feeling...

 

 

viszont a "2007. Jul 31. 11:48" közölt képeid naon bejönnek, bár a név tényleg nagy egy kicsit...

ui: hogy csináltad azt a kettöt???

üdv

szejc

Link to comment
Share on other sites

Most keveredtem ide és megnéztem a képeket, ha nem gond akkor hozzászólnék, de nem rosszindulatbôl. Meglátásom szerinta legelsô 3 képnél vannak megjelenítési hibák: az elsônél a logóval van bajom, egy kicsit finomabban domborítva szebb lett volna, az autó kivágása pontos, de a blur tool-al egy picit el kellett volna dolgozni a széleit és akkor természetesebb lett volna a kép. a másodiknál nem szép a retusálás a keréknél ill. az autó lebeg a levegôben, nem simul bele a képbe, hiányosnak érzem, a harmadiknál nem szép az árnyék ill. az autónál itt sincsenek a szélek blur-özve, egyébként azekbô lehetne egy nagyon jó képet csinálni.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...