Jump to content
PirateClub.hu

Fradi vagy Újpest ?


Rakovics
 Share


Recommended Posts

  • Replies 930
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...

Azzal azért lehetne vitatkozni, hogy nincsen sztárja a Manchesternek! Pl.: C.Ronaldo, vagy Rooney!

 

Mindenesetre én Fradista voltam, vagyok, és leszek!

Egyetlen valamire való csapat a magyar ligában.

A legjobb hír, hogy visszatér Tököli Attila, és végre lesz egy befejező csatárja is a FTC-nek!

 

Hajrá Fradi!!!

Link to comment
Share on other sites

Kinek kell Rósa??

A fradi már nem mélyrepülésben van, mert 6. a tabellán, és egy meccsel kevesebbet játszott a többieknél.

A liláknak van pénzük, de nem igazán tudják kezelni.

Ha a fradi kijön a gödörből anyagilag, lever mindenkit!!

 

és az összes újpesti a Debrecen elleni Magyar Kupáról beszéljen

Módosította guru
mellőzd a trágár szavakat! (guru)
Link to comment
Share on other sites

Jaaaaj te ******! Mondjuk a wolverhamptonnak kell, de hat akkor a fradinak is kellhetett ha 1 ilyen szirszar jatekost leigazolt^^ paff! Az a 6. hely + annyira 6. h ha csak 1x kap ki mar ismet a kiesesen aggodhattok! eheheh

Kérlek, h van az h nem tudjak kezelni a pénzt, de még igy is a legbiztosabb anyagi hatterrel rendelkezik az nb1-ben?! A semmibol is pénzük lesz? Hooogy van ez?

 

Magyar kupa? ehh... Nekünk bl indulás kell!! :P

 

 

meg az Ute a mai két itzenegyesről beszélhet..Mivan már? lefizették a bírót?!?! SZÁNALMAS!!!!

 

 

Ja 2 tizenegyes amibol 1-et az ellen rúgot! Hmm...

Nem is tudom, hogy kinek kell befujni a 80. percben 0-0 nál tizenegyest?

Az mtk elleni meccs utan masnap suliban mivel fogadott az osztalytarsam? Idezem: "Na a fradi mar megint csak tizenegyessel tudott nyerni!" Na ez az ami szanalmas...

Módosította spirituell
A fórumon tilos a káromkodás, illetve egyéb sértő kifejezések használata!
Link to comment
Share on other sites

most nem azért mert nagy Fradista vagyok és nem is értek annyira focihoz.De miben értékelhetőőbbb?ezt nem nagyon értem.Szerintem a Fradi volt a magyar fociban az egyetlen jó,lesz is az egyetlen jó.de ez szurkolók kérdése B)

Link to comment
Share on other sites

Magyar bajnok (20): 1929-30, 1930-31, 1932-33, 1934-35, 1938-39, 1945 tavasz, 1945-46, 1946-47, 1959-60, 1969, 1970 tavasz, 1970-71 1971-72, 1972-73, 1973-74, 1974-75, 1977-78, 1978-79, 1989-90, 1997-98

 

Magyar Kupa győztes (8): 1969, 1970, 1975, 1982, 1983, 1987, 1992, 2002

 

Szuperkupa-győztes (2): 1992, 2002 . :)

Link to comment
Share on other sites

Összességeben persze, ezt en is tudtam. De tudod én nem azért szeretem az Újpestet mint sokan a fradit, mert h olyan nagy múltja van. Nézd csak meg azt is h kiket neveltek ki, hany idegen legios? Az Ute játéka nekem mindig is szebb volt szebb lesz mint barmelyik masik magyar csapate!

 

EDIT: De azert azt a múltbeli különbséget nem kell am annyira eltúlozni!

Link to comment
Share on other sites

2szót ismerek mindig és soha,

FRADISTA mindig,

újpesti SOHA!!!!

 

Amúgy nézd meg a szavazás eredményét mennyivel jobban szeretik a FRADIt!

 

Jah latom, de tudod az a 46 az ugy 46 hogy ha kiesnenek az nb1-ből maradna 26, akkor meg ugyan ott vagyunk. :mellow: De baz, 1 embert mondj aki Újpesti szurkolo volt es most fradista, vagy forditva!

A szavazás eredményéhez még annyit, hogy 1x kell csak az UTE-nek kijutnia a Bl-be maris mindenki őt szeretné, (de lehet h még a selejtező is elég lenne. lásd loki!) és mindenki az Újpest re kattintana. ;)

Link to comment
Share on other sites

Nekem meg van egy volt újpesti drukker haverom, aki a seggét se törli újpesti cuccokkal, mert még az is szégyen.

 

Szerinted kit vernek meg előbb az utcán, ha újpesti vagy?, vagy ha fradista?

 

Az igen! Akkor mert UTE drukker?

A szavaidból úgy erzem h csak nem akartad h az enyem legyen az utolsó szó!

Ja és ha az a fradista olyan huje mint amilyen te vagy, akkor biztos lehetsz benne h fradistat vernek meg előbb! :D

Azert örülök h nem minden fradista olyan mint te! (lasd: Yeti Peti)

Link to comment
Share on other sites

nem értem hogyan jövök a szóba....de legalább nem fikáz senki!! tiszetl!De nem értem hogy most abból hogy valaki fradista vagy újpesti mi a ***** kell ekkora ***veszekedést szítani?!?!

no de nem gond! hiszen a ti bajotok......

De azért hajrá Fradi!!

Módosította spirituell
A fórumon tilos a káromkodás, illetve egyéb sértő kifejezések használata!
Link to comment
Share on other sites

na végre.Abbahagytátok.Már elég is volt.Nemis ismeritek egymást.És az hogy most más drukkerek vagytok egyből arra következteti a másikat hogy :"Fúj! Ez újpesti/Fradista utálni kell!!!Na mindegy!

Béke nektek!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...