Jump to content
PirateClub.hu

Fradi vagy Újpest ?


Rakovics
 Share


Recommended Posts

  • Replies 930
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

há mivel adtak pár fradi meccset a tv-ben és akárhogy hallgattam márpedig szolt sz Újpesti szialmazás gratula hozzá büszkiék lehettek magatokra :D de azért magyarázd be magadnak hogy nem szigtátok az újpesttet :D nah sebaj majd röhögünk a blsz IV-en :D

Link to comment
Share on other sites

Tisztelt 01Petya!

Neked van bajod az Újpest szurkolokkal?? :blink:

Én bármikor néztem egy fagyi meccset,mást se hallottam csak azt hogy fasszopó ujpesteztek egyfolytában! én is mondhatnám hogy ennyit a zöldekről! egy normális dalt se tudtok irni,ugyanazt szajkozzátok állandoan,már évek óta! miről beszélűnk akkor? :legyint

Link to comment
Share on other sites

há mivel adtak pár fradi meccset a tv-ben és akárhogy hallgattam márpedig szolt sz Újpesti szialmazás gratula hozzá büszkiék lehettek magatokra :D de azért magyarázd be magadnak hogy nem szigtátok az újpesttet :D nah sebaj majd röhögünk a blsz IV-en :D

 

nem is azt mondtam, h nincs, csak azt, h nem az összesen, és nem mindig.. ez nagymértékben függ az éppen aktuális vezérszurkolótól, mert példáúl van olyan is, aki szinte az egész meccset "végigszidatja" a táborral (persze ennek is csak kis része az újpest), és van normális vezérszurk. is, aki inkább a buzdítással foglalkozik mintsem a szídással.. de még attól is, h mondjuk 500-1000 ember ott a táborba szíd, nem kell leáltalánosítani az összes fradi szurkolóra..

 

sztem márpedig nem lehet olyan meccs, ahol nem kezdik el a zöldek szidni a jobbakat (Újpestet). De miért csak a hazai meccsekről mondtad? :D

 

pedig volt.. és azért a hazai meccsekről mondtam, mert azokon voltam kint.. hogy nem tellik rá, h leutazgassak vidékre, hát bocs..

Link to comment
Share on other sites

sztem pedig nincs annál undorítóbb, mint mikor nem jelenlévő csapatot, vagy annak szurkolóit szidják, függetlenül attól, h éppen ki kit szid. <_<

 

Ja, és találtam egy jó kis mondatot az OnLilán: "Fradi-veréssel indult az esztendő!"

Link to comment
Share on other sites

FÁJ A fradiSTÁKNAK AZ H NEM AZ NB1 BE VANNAK MEG H SOKKAL JOBBAN MEGY MOSTANÁBAN AZ ÚJPESTNEK..............UGYHOGY CSAK ENNYI AMUGY AZ IGAZ H ÁLLANDÓAN A MECCSEK ELEJÉN BÁRKIVEL IS JÁCCOTT A fradi MINDIG ÚJPEST SZIDÁS VOLT.

 

 

HAJRÁ ÚJPEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

Ó TI xxxxxxxx fradisták 1. LESZÜNK A TABELLÁN.

 

A SZAVAZÁSBAN AZÉRT VEZET A fradi MERT AKI NEM ÉRT A FOCIHOZ CSAK AZT NÉZI HOGY MEIK CSAPAT A HIRESEBB

 

Tisztelt 01Petya!

Neked van bajod az Újpest szurkolokkal?? :blink:

Én bármikor néztem egy fagyi meccset,mást se hallottam csak azt hogy fasszopó ujpesteztek egyfolytában! én is mondhatnám hogy ennyit a zöldekről! egy normális dalt se tudtok irni,ugyanazt szajkozzátok állandoan,már évek óta! miről beszélűnk akkor? :legyint

 

 

 

IGY VAN 1 ROHADT NORMÁLIS DALT NEM TUDTOK IRNI NEKÜNK VAN EZER, DE NEKTEK......?

Link to comment
Share on other sites

az a saját véleményed, h általánosítasz-e vagy sem, mindenesetre mindkét táborban akadnak olyanok, akik csak a balhét keresik, huligánkodnak. Ezeket nem csipázom. Az ilyenek még a csapat összeállítását sem ismerik, csak a balhé kedvéért beesnek a meccsre. Itt nem rád célzok Ády, csak vannak ilyenek.

Link to comment
Share on other sites

 

ez igaz..............Tavaly ezért vesztettük el a bajnokságot, mert a "kedves" szurkolók berohantak a pályára, ezért eltiltották a Szusza Ferenc stadiont....

 

Ha ott jáccuk a setétvár elleni meccset akkor talán megvan a bajnokság

 

 

 

Csak az a baj hogy ott van az a "ha" szó.......

 

 

 

Mindig Újpest, örök Újpest......................

Módosította guru
Link to comment
Share on other sites

az a saját véleményed, h általánosítasz-e vagy sem, mindenesetre mindkét táborban akadnak olyanok, akik csak a balhét keresik, huligánkodnak. Ezeket nem csipázom. Az ilyenek még a csapat összeállítását sem ismerik, csak a balhé kedvéért beesnek a meccsre. Itt nem rád célzok Ády, csak vannak ilyenek.

na, legalább valamiben egyetértünk :)

Link to comment
Share on other sites

Tavaly ezért vesztettük el a bajnokságot, mert a "kedves" szurkolók berohantak a pályára, ezért eltiltották a Szusza Ferenc stadiont....

Ha ott jáccuk a setétvár elleni meccset akkor talán megvan a bajnokság

 

Mondjuk, a Szuszában nem is lett volna 18 ezer Újpest-szurkoló, mint ahogyan ennyien voltunk a Puskásban.

A másik dolog, h ezt a témát nem szívesen firtatom, mert eléggé sz*rul érintett, de több tényező is amellett szólt már a "döntő" meccs előtt, h nem mi leszünk a bajnokok.

Link to comment
Share on other sites

igaz, h jelenleg ugye nem egy osztályban vannak, de az őszi hazai meccsek jórészén nem is volt újpest szídás...

Mivel nem is játszottak egymás ellen úgy nem is lehett szidás...Ha meg mégis volt akkor megmutatják fradi drukkerek, hogy mekkora gyökerek... <_< És ezzel nem azokra gondoltam akik itt vannak az oldalon, hanem akik mást nem kiabálnak csak ezeket... :angry:

Mindenhol csak balhéznak...Nem volt még 1 olyan TV híradó ahol nem mutatták volna a ˝fradi˝

drukkereket miképp balhéznak...Ezek már nem is drukkerek... :angry: <_<

Link to comment
Share on other sites

Na azért nem kell annyira általánosítani. Mert, hogy van egy szurkolói réteg akik nem a foci szeretetéért hanem a balhék miatt járnak focimeccsre, azért nem kell otromba :) szavakkal általánosítva megnevezni az egész szurkolótábort. (egyébként a Fradiról beszélek :) )

És az, hogy akkor is hergelik egymást a csapatok amikor nem is egymás ellen játszanak az is hozzá tartozik valamilyen szinten a dolgokhoz, bár e két csapat esetében ezt lehet kicsit túlzásba viszik. Az egészre szerintem megfelelő példa a Football Factory című film.

Link to comment
Share on other sites

Hát az újpest csak azóta van a Fradi előtt, mióta óriási pénzügyi válságban vannak. Hát előtte sok köze nem volt hozzá, és ezután sem lesz. Azt el kell ismerni, hogy tavaly jó formában volt az újpest, de ez nem látszik meg ebben az évben. A bajnoki címre semmi esélyük. A Fradi pedig amint rendbe tudja tenni a dolgokat a pénzügyi részlegen, újra jobb lesz mint a lilák.

Link to comment
Share on other sites

nah persze akkor mindenki röhögött az Újpesten amikor az UTE volt pénzügyi válságban mégis NB1-ben vagyunk, ugyhogy szerintem nem kéne azzal jönni hog pénzügyi válság meg iylenek mert arról a fradi tehet saját maga semmilyen másik futball válalkozás, vagy más szurkolók vagy akárki más a világon...

 

Link to comment
Share on other sites

speciel hamár felhoztad a hiradót, ugyan úgy látni benne az újpestieket is..

 

hagyjuk inkább a médiát, azok úgyis csak eltorzítják az eseményeket. A setétvár elleni meccs előtti állítólagos operatőr-dobálást is felnagyították, pedig csak üdvözöltük az operatőrt :D A másik, h a média mindig a szenzációt keresi, tehát az a szurkolótábor szerepel a híradóban is, aki a balhét csinálja, és ezzel általánosítanak jobb esetben (bár ez sem jó) csak azokra a szurkolókra, rosszabb esetben pedig az összes szurkolóra. Ez alól sem az egyik, sem a másik tábor nem kivétel.

 

... én kint voltam hát szarul esett :(

 

én is ott voltam

Link to comment
Share on other sites

És az Újpestet támogatták a szurkolók és nem azzal voltak elfoglalva, hogy hogyan lehetne megalázni a másik csapatot... <_<

Mintha a Fradit nem támogatnák a szurkolók. Még mindíg több ezer ember kíváncsi a Fradir így is, hogy a másodosztáylban játszik. Rengeteg bérletet vásároltak az emberek. Voltak akik többet is csak, hogy támogathassa a csapatot. Meg volt az a póló árúsítás, akkor is rengeteg pénzzel támogatta a Zrt-t a szurkolótábor. Megnézném az újpest szurkolókat, hogy fordított esetben mi lenne. Ma ők kerülnének a második ligába. Vajon többen járnának-e ki a meccseikre, mint mikor az élvonalba rugják a bőrt.

Link to comment
Share on other sites

Megnézném az újpest szurkolókat, hogy fordított esetben mi lenne. Ma ők kerülnének a második ligába. Vajon többen járnának-e ki a meccseikre, mint mikor az élvonalba rugják a bőrt.

 

Aki igazi szurkoló, az kitartana az Újpest mellett szerintem az nb2-ben is

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...