Jump to content
PirateClub.hu

Mindennapjaink, reggel, délben, este...


gery11111
 Share

Recommended Posts

Mit zenélsz ha szabad érdeklődni? Addig megvan hogy gitározol.

 

Mmmm, mármint hogy? Bocs nem teljesen értem a kérdést :D

Jazz, blues, rock, metál (speed, trash, doom, heavy), de szeretek bármit átalakítani hangzásilag, kivéve a gépzenét. Meg még basszusgitározok+billentyűsök+konga. Nem tudom erre voltál-e kiváncsi, de a kérdést sem nagyon értettem :)

Link to comment
Share on other sites

Nem gondoltam volna hogy a mai, technológiai robbanásokkal tarkított világban még kapok levelet, amit a postás hoz ki nekem. Meg is lepődtem rendesen, aztán az érdeklődésemet elég gyorsan leváltotta a csalódottság, ugyanis bölcs vezérünk ajándékozott meg pár keresetlen sorral (Viktorka). Hogyasszongya, településemet feloldozták az adósságok alól, így én is fellélegezhetek. Ezért elpazarolni egy alig használt A4-es papírlapot, hát gratulálok. Már csak arra lennék kiváncsi hogy a családomat mikor szabadítják fel a devizahitel alól... persze nyilván majd csak akkor amikor már elárverezték a fejünk fölül, ami úgy néz ki már nincs is olyan messze... na sebaj, wifi már van mindenhol, a buszmegállóban meg még meleg is van :D

Link to comment
Share on other sites

ez most ugye valami rossz vicc akart lenni a "szeretett" hadvezírenktül? Ám én is jobban örülnék ha ilyen levelet kapnék, hogy tisztelt adozó, az ország összes emberének hitelét/ tartozását az állam átvette... akkor lenne hepaj, akkor lexarnám, hogy havi 90k ért robotolok napi 8-9 esetleg 12 órákat

Link to comment
Share on other sites

Szikla, és te még szerencsés helyzetben vagy, mert van bevételed (hmmm... emlékszem hogy én állandó 12 órában toltam nyolc órában bejelentve, havi 70.000 pengőért minden nap). De aki nem TUD dolgozni, mert hiába kilincsel, nem kell sehol,hát... az csak szép csendben (vagy még harcolva) várja hogy lassan betemesse a hegyomlásnyi f*s. Szóval, én azt mondom örülj hogy van munkád barátom :)

Link to comment
Share on other sites

félre értesz :) Ugyanúgy dolgoznék, de sok minden nem érdekelne már. Viszont lakótársam öccse, pont az ellentétem... 25 éves , nem dolgozik, csak játszik ergo időmilliárdos. Nem rég kapott 1 melót el is ment, 2 napig birta, mert izomláza volt a "szegény"nek. De ha azt mondod neki, hogy vigye végig mondjuk a Metal Gear Solidot arra nincs izomláza... jah s sokszor idegesit a hülyeségeivel, s most osztottam ki .

Link to comment
Share on other sites

Az ilyen emberekre különösen pipa tudok lenni... ezüsttálcán kapják a lehetőségek és miután rászartak még szét is kenik miközben sok-sok embernek már az is csoda lenne ha dolgozhatna. De jól tetted hogy kiosztottad, bár sajna szerintem értelme nincs, mert az ilyen embernek az kell hogy az élet úgy istenesen megropogtassa, aztán már ugrana a szuvas vackorért is.

Link to comment
Share on other sites

Aki ma fiatal pályakezdő és talál munkát netán,az gyorsan menjen el a templomba

egy imát elrebegni.Az idősebbik lányunokám aki 22 éves,talpraesett lány,

még véletlenül sem talál munkát magának.Na persze termékbemutatós cégeknél lenne napi

14 órában amiből 6 órásra bejelentik és kap ötvenezret.A többi jutalék lenne kb,húszezer.

Egy éve elhunyt a lányom és ez az unokám hozzánk költözött.Azóta eltartjuk a nyamvadt nyugdíjunkból.

Sajnálom szegényt mert ezer helyre beadta az önéletrajzát és még válaszra sem méltatják.

Szinte az egész család a Dunújvárosban lévő álláshírdetéseket böngészi de semmi.

Sajnos ez van.Ezért tanult.

Link to comment
Share on other sites

Vadica, először is részvétem... másodszor pedig csak annyit (ez a kevésbé fontos véleménykifejtés), hogy csodálkoznak a népek hogy mindenki menekül az országból. Aki szerencsés ki is jut, aki még szerencsésebb kinn is tud maradni. Itt vagyok 26 évesen és már dolgoztam mindent, hagytam magam kihasználni ezerféleképpen és eljutottam oda hogy állok és várok, mert tenni nem tehetek semmit szóval (sok-sok ezer emberrel együtt szerintem) átérzem ezt a kálváriát amibe ennek az országnak a vezetősége hajszolt mindannyiunkat (nem politizálok, mindegy hogy bal vagy jobb).

Link to comment
Share on other sites

Ennél már csak azt bírom jobban, mikor a nagy magyar hazafik elkezdik azokat szidni akik elmenekülnek az országból. Hát én úgy vagyko vele , hogy alig várom hogy itt hagyjam ezt a helyet, az első adandó alkalommal úgy el fogok innen menni, hogy vissza se nézek :D

Link to comment
Share on other sites

3 napja alig birok aludni éjjelente, mivel jön a bölcsesség fogam. Ma szabadnapos vagyok, így gondoltam elmegyek az Újpesti SZTK-ba, hogy valamit csináljanak a fogammal, a gáz az, hogy nem vagyok bejelentve Újpesten. Erre a doki mondja, hogy ez az egy osztály van, ahol nem látják el az adott kerületen kivüli embereket. Na le a gyógyszertárba, hogy valami mégis legyen, mivel én ilyen pocsék időben nem fogok kétszer másfél órát utazni...

Link to comment
Share on other sites

Uh... átérzem a bajod :\ Nekem 2 jött anno, majdhogynem egymás után, Apranaxot ajánlom, kettőt beveszel és a fájdalomküszöböd ugrik 4 emeletet szóval ilyen fogfájások meg se rezegtetnek.

Link to comment
Share on other sites

thx a tippet, szerintem az lesz a következő painkillerem. Este bevettem 1 algoplexet, s olyan jól aludtam, hogy csak fél 11 kor keltem, ami 3 napnyi 4-5 órás alvás után jót tett

Link to comment
Share on other sites

Hát részvétem szikla :D Az enyém remélem még sokáig ott marad ahol most van mert eléggé megszenvednék vele, lehet nem is lenne elég hely ott hátul neki és ki kellene húzni "pár" fogat. Orvos beszélt valami ilyesmit :D Így is félek a fogorvosoktól hagyjanak már ezzel :D

Link to comment
Share on other sites

köszi Sony, de el kell, hogy keserítselek, mindenkinek át kell mennie rajta olyan, mint a tűzkeresztség. A nyelvemmel probálom kitapintani, hogy hol is lehet, de az ínyemnél érzem a fájdalmat, ami algo plexnél nem vészes, hiába a flexxel vágja el a fájdalmat :D

Link to comment
Share on other sites

Kezdem megszokni a fájdalmat, így ma kapásból 3 aranyköpésem is lett a fogorvosokról :

 

- Ha elmegyek a fogorvoshoz,s felteszek neki egy kérdést akkor az a fogaskérdés?

- Ha a fogorvos felvágja az ínyemet, akkor az nem lesz ínyemre...

- A Fogorvos adjon egy vésőt, hogy bevéssem a tudatomba a dolgokat!

 

Holnap végre nem megyek robotolni, de kedden egy hosszú napom lesz (10-22 ig), s utána szerdán megyek (végre) a fogtündérhez vagy a fogtörpéhez.

Link to comment
Share on other sites

szerencsére olyanok a lakótársaim, hogy könnyen kitudok bontakozni, s könnyen tudok bármiből szóviccet csinálni, de volt olyan is, hogy lakótársam sütött el :

 

Annyi volt a lényeg, hogy a 2 laktótársam egy pár, s a fiút (aki itt az oldalon Coldhand) tavaly szakított a barátnőjével, s öngyilok akart lenni. n meg félkomába azt hittem, hogy viccel adtam neki egy életlen kést, erre Melinda a barátnője megszólalt, hogy nem késlekedtél :D legalább újra. Másik viszont az algoplexes, hogy annyira gyenge, hogy csak flexel tudja elvágni a fájdalmat...

 

ám a második aranyköpésre jött még egy ihlet :

 

A fogorvos, amikor az ínyemet felvágja, akkor tudom csak meg, hogy nem ínyenc :D

Link to comment
Share on other sites

tegnap de kiakasztott ez a facebook, már nem maga a facebook, hanem akik rajta vannak ><

egyik elkezdi kiírni a depis hülyeségeit, írtam a gyereknek egy hosszú üzit h ez így nem jó, meg nem kéne a világnak megosztani, meg senki sem kíváncsi rá stb.stb. erre meg azt kapom vissza h ne avatkozzak bele a dolgaiba.. akkor kérdem én, mégis mi a francért írja ki? -.-""""""" van ebbe logika? mert sztem nincs......

 

a másik ismerősöm meg Buddha-nak képzeli magát xD

a hülye kis tinipitsák (~13-14 évesek) meg osszák a szerelmes meg érzelgős hülye idézeteiket... azt hiszik ettől lesznek nagylányok.. ugyanezekre az egyénekre jellemző még hogy azt is megosszák h elmentek..... sz*rni.. ésatöbbi :D -.-"

 

kiakasztó xD tudom ott van az is h ne olvassam az üzenőfalat, meg tiltsam az ilyen hülyéket, de .. vhol azért mégis szórakoztató ezeket olvasgatni, barátok közt után esti agyradírnak tökéletes... :D

 

szerk (mindig szerkesztek, csak miután posztoltam, azután jut eszembe h még van mit írnom xD).: meg ezek is kiakasztóak h a lájkolós oldalak így gyüjtenek lájkot, h 'LÁJK HA SEGÍTENÉL RAJTA'... pff jóember.. attól mert kapsz rá 142342 lájkot, attól még nem lesz jobb neki xD bah..

 

a másik ami kiakasztó , h vki vhova ír egy hozzászólást, majd jön egy troll, és benyögi h "you dont say"..

nekem még ilyet nem írtak, de ha valaki ilyet írna nekem, tuti képen törölném...

Link to comment
Share on other sites

engem az akasztott ki, amikor 14-én mentem a fogászatra Újpesten, s nem láttak el, mert nem az adott kerületbe lakok. Na most erre 2 dolgot tudnék írni :

 

1. Ha nyaralok mondjuk Balatonon, s rám jön a fogfájás akkor a Balatonról haza kell utaznom Pestre, egy ellátásért?

2. Akkor mi a f@szomért fizetek Egészségügyi ellátásért??? Aztán lementem a gyógyszertárba, hogy valamivel kibirjam szerdáig. Lehet, hogy írtam, de sry ha igen...

 

érdekes párbeszéd alakult ki köztem, s a patikus között :

 

Én : Szia! Fáj a fogam, mit tanácsolsz?

Patikus : Szia! Fogorvost!

Én (magamba ) : Kösz ! Erre rájöttem magamtól is...

 

Na mindegy tegnap elmentem a fogászatra a XI. kerületbe, mert oda vagyok állandóra bejelentve, pedig 2 éve lakok albérletben a IV. kerületben. Tehát kb kétszer 1- 1,5 órát utaztam. Na, mint kiderült, hogy nem a bölcsességfogam jön, hanem begyulladt az ínyem, s az okozza a fájdalmat... kérdezi, hogy szokott e vérezni az ínyem . Mondom igen. Na a fogkő tisztítás volt, hát paráztam rendesen, amikor a tisztitó géppel lecsiszolták a követ, qva kemény módján, nem kérek érzéstelenítőt. Nem is fájt, inkább kellemetlen volt, utoljára talán anno így a fogszabályzó volt kellemetlenebb... hétfőn megyek vissza kontrollra, s akkor még 1 tömés is lesz, mivel van 1 fogam, ahol van egy pici lyuk... legalább elmondhatom, hogy a vérbe adás van :D

Link to comment
Share on other sites

Köszi Sony :) Na tegnap 2 nap pihi után újra meló, s kapásból 3 aranyköpéssel + 1 beszolással "leptem meg" kollégáimat :

 

Kaptam 2 diákot tegnap az első 2 arany köpés róluk szól.

 

Az egyik diákot Tullner Lacinak hívják, erre rávágom, s itt van Will Tullner

A másik valami arab kis csaj, ha jól emlékszem Imának hívják. Mondtam is neki, hogy Imá! Erre ő mondjad Gabesz! Jah csak mondtam egy imát :D

 

Na a beszolás viszont este a metrón volt. Ugye tegnap volt a magyar-román vbre ugyse kijutó selejtező, s totál káosz volt, s kolléganőmmel mentünk a metrón, s a kettes metrón tömegnyomor volt, míg a hármas metrón egyszerűen sok drukker szállt fel, köztük egy pár meleg emberke, én meg erre : aki b*zi velünk tart

 

A harmadik már a fogorvossal kapcsolatos, ugyanis mondtam kollégáimnak, hogy megyek egy fúrásra, így legalább én lehetek a fogból faragott királyfi :D

Link to comment
Share on other sites

A másik valami arab kis csaj, ha jól emlékszem Imának hívják. Mondtam is neki, hogy Imá! Erre ő mondjad Gabesz! Jah csak mondtam egy imát :D

 

 

arab? nem akarsz neki véletlenül bemutatni? :D (még mielőtt elkezdenél velem IS vicceskedni, nem, nem erre gondoltam -> ,,l,,)

látom mostanába nagyon megy a hülyeség...xdd

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...