Jump to content
PirateClub.hu

Mindennapjaink, reggel, délben, este...


gery11111
 Share

Recommended Posts

Én úgy emlékszem, hogy még "csak" 4 éve volt... na mindegy 1 év ide-oda nem sok :D

 

Megnéztem a tolvajok városát : hááááát..... nem rossz film,de az első 45 perc felért egy vallatással... aztán beindult. 8/10

 

PSC-n (playstationcommunity.hu -n ) meg lecseréltem az avataromat, aki akarja csekkolja meg Szikla85 néven futok :P

Link to comment
Share on other sites

ez a mindennapjaim: :D

augusztusba elkaptak a rendőrök motorozás miatt.. (nem volt rajtam bukó)

kaptam 15.000 ft helyszíni bírságot. na én ezt nem fizettem be

és most pénteken jött levél a bíróságtól.. még nem tudom mi van benne..

értesítő jött hivatalos levél érkezéséről..

na a lényeg, leehet h lesz vmiféle tárgyalás..

na most az a kérdés h a tárgyalás az miből áll egy ilyen dolognál? meddig tart? miket fognak kérdezni?

kicsit bevagyok rezelve ez miatt :D

Link to comment
Share on other sites

hát woofer nem akarlak elkeseríteni, de az a 15k most már valószínűleg minimum a háromszorosára duzzadt, de egyébként volt rajtad bukó vagy menőztél, hogy tudsz e így motorozni? bocs hogy megkérdem, de ha volt rajtad akkor tudsz szólni, hogy ácsi én vagyok Talmácsi.... izé volt rajtam sapka, s ha jól tudom már polgári perekhez is lehet kérni hazugságvizsgálót.

 

Kérdésedre a válasz : szerintem 1-2 órás lesz alap dolgokat fog kérdezni a T. Bíróság. Ha viszont elmarasztalnak, de anyagi gondjaid vannak (s jól tudom) kérhetsz részletfizetést is, sőt nagyon minimális esetbe eltekintenek 1 kisebb összegtől, de inkább menjél be, mielőtt a 15k ból 150-300k-t csinálsz.

Link to comment
Share on other sites

áh, helyszíni bírságnál nincs kamat ezt tudom, és a levélben írták (felvettem már :D ) 15.000 ft-ról írtak, kamat nincs..

(ám ha befizetem, és elküldöm a bíróságnak levélben h befizettem [a csekket] akkor még tárgyalásra se kell mennem)

ám nem én vezettem a motort, haverom vezette, én mögötte ültem, nála volt bukó, nálam nem, viszont nála meg a jogsija nem volt :D :D szal őt is meghúzták 15.000-re

 

és szó sincs menőzésről, kb. 400 métert mentünk, és siettünk boltba, megkértem h vigyen el, zárás előtt 5 perccel indultunk, mikor odaértünk , én leszálltam a gépről, és pont akkor jöttek a kékek ..... ki gondolná h pont azon a pár száz méteren fognak meg..

olvastam olyat h valaki meg 40 évet ment jogsi nélkül, s csak utána fogták meg..

 

ám csak azért kérdeztem, ha mégis úgy alakul, h mennem kell tárgyalásra, akkor mire számítsak.... mer kicsit azért bevagyok rezelve :D

 

U.I. : Kitől lehet kérni felhasz.név változtatást? nekem ez már nem tetszik, újat meg nem akarok regelni....

Link to comment
Share on other sites

Én úgy tudom ha egy kedves adminnak írsz és megindokolod, hogy miért akarsz új nevet akkor megváltoztatják :D

 

Amúgy ez eléggé szívás, hogy pont elkaptak :D Bezzeg aki meg itt a főúton repeszt 200-al azt tuti nem kapcsolják le -.- sok idióta.

 

Mai napom nagyon jó volt, egyre gyorsabban telnek megint a napok.. Már pár nap és február és névnapom, elkezdek gyűjteni egy jó telóra (már 3. éve a nokia 5130-am van xD), szóval ajándékok helyett inkább pénzt kapok ilyenkor nagyszülőktől :D

Link to comment
Share on other sites

akkor isten éltessen sokáig Sony :)

 

Látszik, hogy öregszem basszus 7,5 órát dolgoztam, s olyan szinten vagyok fáradt, hogy már most fekszek le..., de előtte gyorsba megnéztem a Rangot.... s írtam róla 1 pár soros kritikát a PSC-n amit engedelmetekkel megosztanék . Tényleg pár sor találkozzunk a 28ik oldalon :D

 

Rango

 

Délelőttös műszakot letudván, most kora estére kerestem valami könnyed filmet. Igazából régóta rajta volt már a pendriveomon, s csak arra vágyott, hogy tv-m en keresztül végignézzem, hogy utána jöjjön róla pár soros akármi... Először is tudni kell, hogy kollégám összekeverte Stallone klasszikusával ( Rambo) :D hogy miért azt mai napig nem tudom.

 

Na a filmről pár mondat : Első 20 percet ha kibírod elalvás nélkül, már nyert ügyed van! Kb olyan érzésed van, mintha egy techno / drum and bass (tök mindegy de pörgős zenék) helyett elvont,komoly zenét kellene hallgatnod, miközben azt várod, hogy induljon be. Utána viszont jönnek a jobbnál-jobb beszolások (1-2 n rendesen röhögtem is) s közben aláfestő zene. Sokáig vacilláltam a 6-7 pont között. Végül döntöttem. Rango : 7/10

Link to comment
Share on other sites

Nekem az elmúlt 1 hét csak a rohangálásból állt... főleg, hogy kollégámnak meghalt az anyja :( arra nincs erőm sokszor, hogy feljöjjek ide írni 2 sort.. meg most benyeltem valamit, mert este a derekam úgy fájt, hogy csillagokat láttam háborúzni, most meg már az orrom is folyik rendesen... hétfő este legyen, mert akkor jön a jól megérdemelt (?) 1 napos pihi

Link to comment
Share on other sites

Megvan a lehető legjobb módszer arra, hogy leszokj a cigiről! Kell valami letiltás a fizudból :D Szeptember ota tiltanak a fizumból, s a lényeg, hogy a cigit főleg az elmúlt 1 hónapba nem is nagyon akartam (pedig most rohadt jól kaptam) :)

 

Hát ez a hétvége nekem valóságos kínszenvedés volt, mivel betegen dolgoztam kétszer 10 órát, főleg szombaton kivántam egy sírkövet már a Tesco egyik pénztárához :D

 

Pénteken meg haverral megyünk megcsekkolni a Die Hard 5-t...

Link to comment
Share on other sites

Rosszul kezdődött a mai napom.Felkelés után irány a wc persze cigivel a kezemben.Szokásom hogy a hamut a wcbe pöccintem úgy hogy megemelem a hátsómat.Na most ez nem jött össze mert a cigit nekinyomtam a hátsófertályomnak ami iszonyatosan égett utána.

Nekiálltam felmosni és ahogy a nyeles felmosót csavartam bele a vödörbe,eltört a pamacs fölött,én meg zutty,ráestem a vödörre.

Nyakig hypós vizes lettem.Irány a zuhany és átöltözés.Elindultam a boltba vásárolni és visszafelé mivel a hótól nem látszott a jég,dobtam egy hátast.A kosárból útnak indultak a joghurtok,tej kiszakadt,tejföl elrepedt,egyedül az üdítő maradt épen de az jó messzire gurult.Én meg próbáltam felkászálódni mert fájt az egész hátam és gondolkodtam menjek vissza a boltba vagy ma nem eszek joghurtot.

Most azon agyalok merjek e nekiállni palacsintát sütni mivel tök új palacsinta sütőm van mert a régit kidobtam.Mivel még nincs 9 óra sem,mi fog történni velem a nap folyamán.Előre félek!Mit félek?! Rettegek!

Link to comment
Share on other sites

Csúnya dolog a káröröm de most jóízűt nevettem a hozzászóláson :D Bocsi :/

 

Múlt hetem is egy szívás volt, úgy néz ki ez is az lesz, dolgozat dolgozat hátán :D Mondjuk panaszra nicns ok, a februárt egész jó jegyekkel indítottam, de inkább nem kiabálom el :D

 

De hogy én is írjak valami "vicceset". Múlt hét szerdán!!! hátraestem a székkel de baromi nagyot egész magasról pont a farkcsontomra (tudjátok ami a gerinc legalján van a lágyéknál :D) és mikor tüsszentek annyira de annyira borzalmasan fáj, lehet el van repedve vagy valami. Majd jövőhéten elmegyek orvoshoz :D

Link to comment
Share on other sites

Sony : Erről amit vadica írt nekem a Sváby Andrással futott "Ez nem a te napod" c. műsor jutott eszembe...

 

Vadica : nyugi nekem is volt régebben hasonló szitujaim, mondjuk nem wc-n lévő cigizéses sérülés, hanem csúszkálás a jégen persze akaratlanul...

 

Tegnap találkoztam haverommal, s megint voltunk biliárdozni :) Látszik, hogy fejlődök, mert most simán nyertem 4-2 re összesítésben :) Lakótársamnak, s egyben barátomnak megvettem a születésnapi ajándékát, aminek remélem nagyon fog örülni :) Anyunak pénteken lesz a születésnapja, s mivel szabadnapos leszek megyek ki hozzá haverral. Anyu egyébként nagyon szereti a Dankó vörösbort, így hát adta magát, hogy mit vegyek neki, így tegnap késő délután-kora este bementem az újpesti Tescoba, ahol meg is vettem, s mivel nekem meg a ruhaszárítóm ment tönkre, így azt is kellett vennem. Estére vettem magamnak egy üveg vörösbort (nekem a Gléda vörösbor bejött) meg is ittam lakótársammal este :) Pénteken lehet, hogy mozi is befog jönni, amit haverom fizet, mivel a legutóbbi mozit én fizettem. De az is poén, hogy Anyut a Die Hard 5, engem a Felhőatlasz, húgomat pedig a Hobbit érdekli, haveromat meg szintén a Die Hard 5 érdekli jobban. Na a poén viszont az, hogy haverral utoljára moziban a Die Hard 4-t néztük ráadásul a legelső fizumból :) A tavaly áprilisi Titanic 3D-t azért nem írtam bele, mert ott mindenki magának vette a jegyet.

Link to comment
Share on other sites

na fain, muter kifizette a csekket (bírságot) szóval már nincs gond :D

 

viszont van 1 másik gond.. van paypal-omon 1 dollár 18 cent :D

és azon vacilálok, h ptc-re béreljek refet (3 futná belőle), vagy inkább vegyek hirdetést ptc-re (1000 látogatót kapok) és ott helyezzem el a refflinkem? (hátha tudnék szerezni direct-et)

Link to comment
Share on other sites

Lehet, hogy okosabb vagyok, mint egy ötödikes, de hülyébb, mint egy hetedikes :D, de mi az a PTC? Ám ha rám hallgatsz inkább gyűjtögessél, s a zavvi.com-t figyeld, mert ott szoktak brutális akciók lenni (anno itt vettem 1800 forintért) Vision Street fare polót vagy durván 5000 forintért Jack & Jones pulóvert.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hát... nem vagyok valami jó az "írj, mi van veled, milyen napod volt" ésatöbbi kategóriában, általában túl sokat agyalok hogy ez vajon kit érdekel és ha nem, akkor miért nem és különben is miért beszél valaki mögöttem mikor egyedül vagyok a házban?

Na, poént félre, nem túl friss a sztori, de tanulságos. Hétfőn voltunk fellépésen, aztán ugye mit csinál az egyszeri ember egy rock koncerten? Ja, fugát tisztít. Szóval beittunk kicsit mindannyian, mi zenészek annyira nem, merthát csak mienk a cucc, vigyázni kell rá. Minden rendben ment egészen addig ameddig el nem blattyogtam a pulthoz az ikszedik sörért, ahol kb. 3 percig fűztük egymást egy leányzóval (magyarul Cleva bácsinak se kép se hang). Fél fülemet megütötte a mondat: "Na, hadd vegyem fel mán' a gitárt, na haddmááá', játszottam a seregben" Mondom magamnak áááh, ott vannak még hárman, elzavarják. Hát nem, csattanás után úgy robbantam le a pultról, azthittem szétvet az ideg. Látom a fazon áll és nézi a földet, gitárnak hálistennek a közelébe sem volt, ellenben mesteri módon földhöz b*szarintotta a sörét, pont a pedálom mellett, nem kevés malátafürdővel büntetve az eszközt.

Természetesen mivel áram alatt volt teljesen megállt, a szívemmel együtt, szóval... akkor és ott véget ért a buli én meg meggyászoltam a szeretett hardvert (a kocsmatündérrel kifizetettem, szóval legalább anyagi károm nem keletkezett).

Tanulság: fellépésnél mindig tartsd a cuccaidat kartávolságon belül, a piát meg inkább hozasd oda.

Link to comment
Share on other sites

Itt mindig mindenkivel csak rossz dolgok történnet? :D

 

Én most egy hosszú és nehéz hét elé nézek, de majd csak kibírom valahogy. :D Aztán már mindjárt itt a 6 napos tavaszi szünet, végre pihen az agyam egy kicsit. mondjuk most nem panaszkodhatok szépen felhúztam egy kicsit az átlagom :D Habár lehet csak azért van ez mert még fizika dolgozatot nem javított ki ebben a félévben. x'd

 

Egyébként csak az én évfolyamom (és tényleg mindenki még aki érti is) utálja a fizikát? Én például nagyon érdekesnek találom de mikor a hülye számolásokra kerül sor akkor inkább megírom a dolgozatot rosszra mert fingom nincs az egészről és megtanulom az elmélet részét és azzal kompenzálok. Csak arra leszek kíváncsi, hogyha senki se megy el fizikával tovább tanulni (vagy még ha azzal is megy, akkor is ki lesz az aki PONT tanárnak menne mikor alig kapnak valamit és a fiatalok meg egyre rosszabbak xd) akkor kik fognak fizikát tanítani majd az én gyerekemnek pl. :D

Link to comment
Share on other sites

Senki se zárta a szívébe a fizikát ahogy látom :D Én még szerethettem is volna, mert nagyon értelmes és kedves tanárnénit kaptunk, csak sajna segghülye vagyok a reál tárgyakhoz, kivéve kémiát, azt szerettem tacskó korom óta :P

Versenyen csakis a legjobbakat kívánom, a szájfelvágáshoz inkább nem szólok mert ez az egyetlen fájdalom amit nehezen viselek... nagyon nehezen :D

Link to comment
Share on other sites

az elárul mindent, hogy általánosban fizika óra elején elaludtam, s kémia óra végén keltem fel? :D Hulla vagyok egyébként, ez volt a harmadik hosszú napom bent, s még 2 ilyen lesz (13-22:30 között pénztár, kód futár stb...)

Link to comment
Share on other sites

az elárul mindent, hogy általánosban fizika óra elején elaludtam, s kémia óra végén keltem fel? :D

 

Azért jó arc volt a tanárod hogy nem keltett fel :D

Én is hulla vagyok, most jöttem meg próbáról, március 15-re felkért a helyi önkormányzat hogy koreografáljam meg a zenei részét a műsornak. Megálmodni nem nagy cucc, de összehozni, na az már kemény mint a tarzan talpa.

Link to comment
Share on other sites

Azért jó arc volt a tanárod hogy nem keltett fel :D

Én is hulla vagyok, most jöttem meg próbáról, március 15-re felkért a helyi önkormányzat hogy koreografáljam meg a zenei részét a műsornak. Megálmodni nem nagy cucc, de összehozni, na az már kemény mint a tarzan talpa.

 

Hú ezt mondtad volna, hogy akkor nem feleltet amikor tudtad az anyagot, de amikor nem tudtad persze, hogy kihivott... :) Nem is értem miért voltam átlagosan kettes belőle :D Na az éjjeli alvásom hagyott némi kívánni valót : lefeküdtem olyan fél 2 körül alszok, mint a tej egyszer csak arra kelek, hogy nyitva a szemeim :D na ki a wc-re lakótársaim készülődnek, mivel délelőttösök. Nézem hajnali 5 óra... megkérdezik, hogy felkeltettek e ? mondom nem hanem a hólyagom van tele... aztán elkezdtünk beszélgetni már ha láttunk beszélgetést ember s zombi között... :D na olyan negyed 6 körül vissza is feküdtem, s nekem az ébresztő fél 10re van állítva, mivel én délután 1 re járok, s este fél 11ig termelem azt, amit nem láttok soha se :D Este fél hatig semmi gond nincsen, amig feljutok szünetre... ott olyat éreztem, mintha valaki vagy valami fejbe csapott volna arra kelek, hogy vajas az orrom xD na azt még gyorsan benyomtam (mármint a szendvicset) aztán nézem van még olyan 10-15 perc a szünetből na akkor alvás :D alig birtam felkelni ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...