Jump to content
PirateClub.hu
bikatoke

Navigációs kérdések (új)

Recommended Posts

Remélem, a még jól működő rendszerről csináltál egy biztonsági mentést, / Ezt tudom ajánlani mindenkinek, mielőtt BÁRMIT!!! is csinálna a készülékével! / és ha ez meg van, akkor azt vissza másolod, és működni fog a készüléked!

Sajnos nincsen biztonsági másolatom a rendszerről. máshogyan nem lehet megoldani hogy a navigációt működésre bírjam ?

Sziasztok!

Kaptam egy Novogo S700-ast, hogy próbáljam meg frissíteni a térképet. Gondoltam magamban, hogy ez könnyű lesz, csak ráteszem az új térképfájlokat a kártyára és kész is, de mégse lett egyszerű, mert a program dátuma 2007 jul 9. és ez már nem szereti az új térképeket.

Van arra esély, hogy az IGO8 elinduljon ezen? Azt nem szereti ha felrakom a kártyára a mappákat és átnevezem fájlokat, mert azonnal egy X-el áthúzott SD kártyát tol az arcomba indítás után. Valamit a sys.txt-vel kellene talán ügyeskedni, de nem találok hozzá semmit.

Egy olyan kérdésem lenne,hogy a rich-poi-t is ugyanugy kezeli az Igo8,mint a sima poi-t ?

Hellóó!

MOst vettem egy WayteQ x960BT HD-t Sygic Lite full Europe navigációs szoftverrel, de hangnavigáció nincs rajta!

Tudnátok segíteni ilyen hang beszerzésében és telepítésében??

Köszi előre is!

Edited by agentzs1
programokból áthelyezve

PePeZk!

Azért LITE mert ki van véve belőle a hang!

http://navigyurci.hu/2010/06/21/sygic-lite-a-wayteq-x920bt-n-%E2%80%93-varosi-gyorsteszt/#more-6716

narkika!

Ha a NaviPro-s poikra gondolsz, akkor NEM, mert azt az userdata/poi mappába kell rakni!

Ha viszont az új (kb 30MBos) RICH poi-kra, akkor igen!

hgabesz!

Én Primo 2-t javasolnék csak térképekkel és POIkkal (Eszter hang nélkül), mivel a készülék egy alap iGO8ra lenne elég!

Edited by agentzs1
direkt link szerkesztve

Van egy ilyen telefonom de nincs rajta gps!! MIO EXPLORE K70

és ez nekem most nagyon kéne valaki fel tudna nekem rakni, de olyat amihez nem kell net!!!

Előre is köszönöm!!!

elvileg ez egy gps és nincs rajta!!!!

PePeZk!

Azért LITE mert ki van véve belőle a hang!

http://navigyurci.hu/2010/06/21/sygic-lite-a-wayteq-x920bt-n-%E2%80%93-varosi-gyorsteszt/#more-6716

narkika!

Ha a NaviPro-s poikra gondolsz, akkor NEM, mert azt az userdata/poi mappába kell rakni!

Ha viszont az új (kb 30MBos) RICH poi-kra, akkor igen!

hgabesz!

Én Primo 2-t javasolnék csak térképekkel és POIkkal (Eszter hang nélkül), mivel a készülék egy alap iGO8ra lenne elég!

Hello!Nekem Android Igo 8.4.3.179971-es verzios igo-m van telefonon,és a RICH poi-t egyáltalán nem kezeli,ha bemásolom a poi mappába navigácio közben nem lát semilyen hasznos helyet sem,csak a sima POI-val,de sima TopMap-os poi-t meg már nem találok frisseket,mindenhol csak RICH poi-t. :( Vagy az a baj,hogy az android verzios Igo8 nem kezeli a RICH poi-t?Köszi a választ! :)

Egyik ismerősömnek kellene valamilyen navigációs program Nokia C5-03-as telefonra. Olyan aminek a navigáláshoz nem kell net, magyar nyelvű és könnyen lehetne frissíteni a térképet. Tudtok ajánlani valami jót?

Van egy LG LN555 navigációs berendezésem, igo van rajta, azt szeretném megtudni hogy jött rá ki uj frisités mármint az igo-ra közép és kelet europa valamint ha igen hogy kell telepiteni , mert még sosem csináltam ilyent, köszönettel előre is :)

Ha hivatalos verzió van rajta, akkor a leírás szerint!

Ha nem hivatalos, akkor letöltöd az új térképeket, és bemásold a régi helyére a maps nevű mappába. Egy országból CSAK! egy térkép legyen!

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy IGO8- at futtató jól mukodo PDA-ra hiába teszek fel amerikai térképet azt nem ismeri fel.

Esetleg nem jó a verzió? A térképek androidos IGO-n jól mennek.

Üdv : zaccaria

Talán nem mindegy, hogy IGO 8.0, vagy IGO 8.3 a verzió, mert nem egyfajta térképeket használnak!

Sziasztok! Felraktam a legújabb topmap-ot, de meglepődve tapasztaltam, hogy kereskedelmi egységekre (autószalon, áruházak, üzletek, plázák) nem tudok rákeresni (név szerinti keresésnél), mint ahogy korábban.

Tud valaki valami megoldást rá?

Köszönöm!

Esetleg tedd fel a NQ-t, én inkább azt használom.

mjapu

Pm ment! Türelmes olvasást! ;)

Nekem is van egy mio c720 miomap navival. sehogy sem sikerül felélesztenem az igo8at benne...:S :( Megírnád h kell?

Hello!Nekem Android Igo 8.4.3.179971-es verzios igo-m van telefonon,és a RICH poi-t (kb:40Mb)egyáltalán nem kezeli,ha bemásolom a poi mappába navigácio közben nem lát semilyen hasznos helyet sem,csak a sima POI-val,de sima TopMap-os poi-t meg már nem találok frisseket,mindenhol csak RICH poi-t.Vagy az a baj,hogy az android verzios Igo8 nem kezeli a RICH poi-t?Köszi a választ!

Sziasztok!

Valaki megtudná mondani melyik az utolsó igo8.3 verzió száma PDA-ra (320x240)?

És esetleg egy linket is tudna adni?

Olyan kellene ami eredeti gyári szkinnel van.

Elöre is köszi.

s520

Sziasztok!

Van valakinek friss adatbázisú SpeedCam-ja? :)

Meg még az érdekelne, melyik a legfrissebb térkép?

Hali!

Valaki tudna arra megoldást, hogy a Myguide 4000 NAV típusú gépem, amin jelenleg egy mio 269+ rom fut, miért nem akar kommunikálni a pc-vel?

Egy kép hogy felismeri a pc:

http://kepfeltoltes.hu/120328/459512993N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

De sem a (MioTransfer sem pedig a Windows Mobile Eszközközpont)nem érzékeli :(

Valakinek tipp hogy miért lehet ez?

Esetleg az Active Sync?

Win7 alatt nem működik

Azt, hogy Win7 fut a gépen, kellett volna tudnom? Ha nem találod a megoldást a Win7-re, akkor keress esetleg egy olyan gépet, ahol még XP fut, és ott próbáld, vagy egyik partíciódra tegyél XP-t! Az XP az ActiveSync-el biztosan látja!

Vagy az, vagy pedig veszek egy kártya olvasót

Nem kell leharapni a fejemet csak informálódtam, hogy hátha valaki tud rá megoldást win 7 alá

Abban igazat adok én hibáztam, hogy nem írtam milyen OP van a gépen

Sziasztok!

Vettem egy CNS Globe gps-t térkép nélkül. Olyan kérdésem lenne, hogy erre hogyan kell térképet föltenni, ha lehet igot? (vagy térkép mellett még mást is kell föltenni?) Esetleg tudtok adni egy leírást kb 0-ról elkezdve hogy mit hogyan kell csinálni, és mi micsoda? Nagyon új vagyok a témában és kb semmit se tudok. Milyen térkép mire jó, mi kell hozzá, stb-stb.

Olvasgattam fórumot is hátha megtudom csinálni, de nem látom át a dolgokat.

Köszi!

Olvasgattam fórumot is hátha megtudom csinálni, de nem látom át a dolgokat.

Pedig jó lenne olvasgatni is, főleg még ilyen kérdés előtt, és inkább az elején!

Ui: Én Primo 2-t tennék erre a készülékre!

Hello Mindenki!

Hátha valaki találkozott már hasonlóval.

A kérdésem a következő: pda-ra telepíteném az igo8.3-at. A telepítés el is indul, (a 2577-es mappából) de mintha egy végtelen ciklusba kezdene végig fut a csík a kijelzőn és nem befejezi hanem rákérdez hogy újabb az amit telepítene és akarom -e? ha igen akkor ez ismétlődik a végtelenségig, ha nem kérem, akkor meg nem indul az ikonról csak ha belépek a igo könyvtárba és kézzel elindítom az igo.exe-t.

előre is köszi

s520

Sziasztok.

Olyan kérdésem lenne, hogy Mio Moov 200-ashoz (cobia 300_32) nem tudná valaki feltenni a gyári szoftverét? Használtan és hibásan vettem(nem vette be az USB), ezt megoldottam, de teljesen üres. Semmilyen file nincs rajta, csak egy miomap nevű exe, de ezzel nem tölt be a gép, hanem újraindul. Szóval ,ha valaki tud rá jó megoldást, hogy hogyan állítsam vissza a gyári állapotot, akkor várom a válaszát. (A miomore desktop nem veszi be.) Kérem hogy ha valakinek van eredeti fájlokkal rendelkező gépe, akkor a fájlait ossza meg velem. Köszönöm.

Sziasztok Gps re szeretnék telepíteni programot mert alapjába nincs rajta térképpel ....nem pc szoftvert az nem jó mint rájöttem...Köszönöm előre is

Szerinted ebből megérti bárki is, hogy konkréten mit szeretnél?

Üdv!

Lenne egy kis problémám a dreimgo dg120as navi kütyümmel.

Elég régi volt az adatbázisa ezért szerettem volna frisiteni, csináltam egy biztonsági mentést a kártyáról is meg a belső memoriájáról is aztán szépen leformáztam, szedtem le hozzá új igo-t felraktam a kártyára, átírtam a sys file-ban a dolgokat a régi sys filbean lévőkre és nem csinált semmit bejött a kép és nem mozdult semerre.. Gondoltam visszarakom az eredetit és megprobálok csak térképet frisssíteni, mostmár bejön a menű, de ha rámegyek a navigációra nem tölt be csak visszadob a menűbe és kiirja hogy nem tud elindulni valamiért.

Van valakinek valami ötlete, hogy lehetne megoldani hogy müködjön rendesen lehetőleg friss térképekkel?

Köszi előre is!

Az agáz, hogy a gép belsőmemoriája 30mb és 2gb-os a memokártya hozzá, és ha a kártyára másolom fel az igo8 akármelyik verzióját akkor nem indul el egyáltalán...