Jump to content
PirateClub.hu

The Avengers - A bosszú angyalai


janoshman
 Share

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...kár hogy vörös koponya nem került be a végén a spoilerbe :( ugyanis amerika kapitány film végén megérinti a végtelenség kockáját és átkerül egy másik dimenzióba, ugyanezt a dimenzió kapuját nyitja meg Loki a filmben s hija skrullokat

Link to comment
Share on other sites

Mikor jön már végre egy NORMÁLIS minőség? A mostani mozis értékelhetetlen, beszédet alig lehet érteni a kép meg borzalmas. R5 minőség szerintetek mikor jön?

 

Mellesleg mielőtt lekalózoznátok :D Tegnap voltam moziban és bármenynire is szerettem volna megnézni kitoltak velem ugyanis a szemét Westend nem indított csak 10:45kor avengerst így nem tudtam megnézni (mert 12:45kor má rmennem kellett ) szóval én próbálkoztam de most mozi közelébe nem fogok eljutni míg nincs vége a sulinak az tuti. Szerintetek fogják még adni június végén, július elején? :D

Link to comment
Share on other sites

....kár hogy Vörös koponya nem fog szerepelni AK2-ben irhattak volna egy flashbacket hogy amikor Loki megnyitja a dimenzió kaput valami átjön a Földre egy poros eldugott kisvárosba majd a végén pedig spoilerben hogy mutassa hogy red skull voltaz :(....de mindegy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Hát nekem annyira nem tetszett :| Bár nem vagyok annyira oda ezekért a filmekért, de az vasember tetszett(Story is színész(ek) is).Ez a film csak annyit ért el hogy már arra se tudok ugyan úgy nézni. Nekem ez a Hulk meg Thor annyira irreális hogy még sci-fi be se illenek.(Bár nem tudom hogy ez a film annak van-e titulálva).

 

Lehet szidni érte :D

Link to comment
Share on other sites

nincs extended változat

“Don’t forget to stay through the credits!” volt a reklámszöveg

"Ne felejtsd el végignézni a stáblistát…"

stáblista alatti Thanos részt pletykálták, hogy bővítik, de nem.

Now, Disney has clarified exactly what they meant, and it turns out that they just meant the shawarma scene after all. In order to end the rumors, the text of the original Facebook post has even been updated to now say, “Don’t forget to stay through the credits and enjoy your shawarma!”
magyarán, nézd a film végi zabálást

forrás

http://comicbook.com/blog/2012/08/30/the-avengers-will-not-have-a-new-after-the-credits-scene/

csak a zabálást forgatták később

The Avengers - No extended cut on DVD/Blu-ray

Whedon sees the theatrical version as his DC

http://www.movie-censorship.com/news_en.php?ID=3503
http://www.movie-censorship.com/news_en.php?ID=3680

Link to comment
Share on other sites

sony vegas: minden filmből vágnak ki jeleneteket, a lemezeken lesz is kimaradt jelenetek, de ha nem sikerült vagy nem passzol a kész műbe akkor kimarad.

az első vágás kb. 3 órás volt

his first cut clocked in at approx. 3 hours, he shortened it to 2h 15m

My first cut was three hours long and it’s now down to 2 hours and 15 minutes, and I’m extremely proud of that

http://www.movie-censorship.com/news_en.php?ID=3503

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Az első részt megnéztem, vártam is eléggé, de hogy is mondjam, minden szereplő filmjét láttam külön, azok nagyon tetszettek, ennek a filmnek talán egy baja van, hogy egymást érik az akciók, pörög nagyon, ez végülis nem probléma, csak talán kicsit sok. Ettől függetlenül tetszik és meg szeretném nézni a következőt is, amennyiben lesz ;)

Link to comment
Share on other sites

Bosszúállók - Spoileres pletyka Coulson-ról

 

Szeptember 25-én érkezik meg a boltokba külföldön DVD és Blu-ray kiadásokban a Bosszúállók, melynek tartalmát az amerikai rajongók már ismerik, de az Egyesült Királyság lakosai némileg mást kapnak...

SPOILER! A legfőbb különbséget a kétfajta kiadás között az egyik legfontosabb Bosszúállók jelenetben figyelhetjük meg, méghozzá Coulson halálakor. Az eredeti, nálunk és amerikában is piacra dobott verzióban Coulson ügynök mellét átdöfi Loki lándzsája, amely egyértelművé teszi, hogy a férfinek nincs esélye a túlélésre, láthatóan kilóg a mellkasából a fegyver. Ezzel szemben a brit változatban megszerkesztették ezt a jelenetet és utólag eltávolították a pengét (előtte és utána képek a folytatásban). Rengeteg elmélet született arról, hogy miért kellett kiretusálni a lándzsát, egyesek úgy vélik, hogy a brit cenzorok szigorúbbak, mint az amerikaiak, míg mások azt állítják, hogy az átszerkesztéssel a Marvel - rajongói nyomásra - ad még egy esélyt Coulson visszahozására a jövőbeli filmekben. A valóság azonban az, hogy az Egyesült Királyság cenzorai mit sem tudnak arról, hogy ők vetették volna le a pengét, szerintük ez nem befolyásolja a film korhatárbesorolását. Két lehetséges megoldás létezik tehát: vagy valamilyen oknál fogva egy helyi illetékes a lándzsa eltávolítása mellett döntött vagy a Marvel valóban szeretné visszahozni Coulson ügynököt a második fázisban.

 

thumbnail.php_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

cinestar

Link to comment
Share on other sites

Én a német verzióról tudtam ezt.

Disney says that numerous countries, among them being Germany, Austria and Switzerland, got this censored version.

We could confirm that the Russian releases are cut and that the Scandinavian releases are most likely affected, as well

Német BD

avengers_1.jpg

Olasz BD vágatlan

av_uncut1.jpg

Német BD

avengers_2.jpg

Olasz BD vágatlan

av_uncut2.jpg

http://www.movie-censorship.com/news_en.php?ID=4135
http://www.movie-censorship.com/news_en.php?ID=4149

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...