Jump to content
PirateClub.hu

Evolúció vs. Teremtés


ace
 Share


Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

nem olvastam egy kommentet sem, csak elmondom h az evolúció baromság, szép kis dajkamese, csak az a bibi h elég sok helyen meg lehet cáfolni, és meg is cáfolták, most is cáfolják, és valsz meg is fogják még párszor. Elég sok helyen már ugy is tanítják h tudják h nem igaz, de benne van a tantervben. elég szépen össze van rakva , a nagy tudós professzorok sokat gondolkozhattak rajta, ezt elismerhetjük, de h a világot és az emberiséget mind mind Isten teremtette az nem vitás. nagyon röviden ennyi lenne, de órákig lehetne gépelni erről.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem teremtés. Nekem senki ne próbálja bemagyarázni, hogy valami szaros majomból fejlődtünk ki!

Ha mi nem is, de Te mindenképpen ezt bizonyítottad ezzel a hozzászólásoddal!

Amúgy én nem hiszek a teremtéseben, akkor az a sok történelmi lelet és dolog amit tanultunk az iskolában, az mind csak baromság?Azért én arra vagyok igazán kíváncsi, hogy egy egyházi iskolában, hogy tanulják a történelmet...az ókorral kezdik, mert az őskort nem tudják megmagyarázni?

Link to comment
Share on other sites

Evolucionisták kérem nézzék meg ezt a videót!

http://www.teremtes.com/letoltesek.php

Köszönöm!

 

EVOLÚCIÓ

Belenéztem, és amint lesz több időm végig is nézem. Így elsőre, nem értem miért járatják le magukat és vallásukat így a hívők?

Láttam viszont egy érdekes filmet "Az élet relytéjének megfejtése" címmel, ami szintén Isten mellett érvel, és szerintem elég jól. De mégis EVOLÚCIÓ !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
evolúció, mert nekem sokkal logikusabb, mint a teremtés

http://www.youtube.com/watch?v=6xKDKq_PPbk&feature=related

 

 

ez annyira gyenge szöveg, mármint h sokkal logikusabb. sztem semmit nem értesz belőle, már bocs. mert annyira bonyolult kacifántos és tudományos módon magyaráznak el benne mindent, h azt nincs ember aki megérti, max 64 diplomával, 600évesen. :)

 

ja és azt tudtátok h az evolúció szerint az összes anyag egy kis pontba gyűlt össze a világegyetemben, és ez a pont kissebb volt mint ennek a mondatnak a végén levő pont. na és ez az egész felrobbant, (ősrobbanás) és kialakultak a galaxisok meg a nemtommik és így lettünk. ez tök logikus egyébként 80milliárd évenként fejlődött mindíg egy kicsit és itt vagyunk. ha az evolúció igaz nem érünk semmit, sőt károsak is vagyunk mert szennyezzük a környezetet. nincs értelme az életnek, és egy embernek sincs semmi értéke. semmilyen tudományos vagy akármilyen bizonyítékkal nem tudták bizonyítani h ez a marhaság igaz. ez csak egy elmélet. ÉS ITT AZ ÓRIÁSI DOLOG MÉG AZ, HOGY AZT MONDJÁK ERRE H VALLÁS VS. TUDOMÁNY. AHHOZ SEMMILYEN HIT NEM KELL H ELHIDD AZ EVOLÚCIÓT? AZ ADJA MAGÁT VAGY MI? H A NAGY SEMMIBŐL VAGYUNK, EHHEZ NEM KELL HIT? AKKOR KÉRDEM ÉN HOL EBBEN A TUDDOMÁNY. ÉS INKÁBB EZ AMI LEJÁRATJA AZ EMBEREKET H EZT NEVEZIK TUDOMÁNYNAK: H A NAGY SEMMIBŐL VAGYUNK, PERSZE BIZONYÍTÉK NINCS RÁ, DE A HÜLYE EMBER ÚGYIS ELHISZI.

 

AKI EZT OLVASTA GONDOLKOZZON PICIT. KÖSZÖNÖM.

Link to comment
Share on other sites

gondolom, a teremtés alatt a Bibliába leírt teremtést gondolod. én a teremtésben hiszek, de nem a Bibliában leírtba, ezért az "Én másképp gondolm"-ra szavaztam.

Ez érdekes, milyen teremtésben hiszel? Minden gúny nélkül kérdezem, csak felkeltetted az érdeklődésem.

Link to comment
Share on other sites

A Biblia mivel magyarázza az őskort meg a dinoszauruszokat? Nemtom, szerintem csak régen az emberek kitalálták, hogy van egy hatalmasabb valaki aki reményt ad nekik, végső esetben hozzá fordulhatnak (imádkozás), mert szükségük volt erre. Igaz, hogy az evolúciós elmélet is ferde egy kicsit, de nekem valahogy tisztábbnak tűnik mint a teremtés. Az logikusabb, hogy volt a semmi ahol volt egy lény és az a semmiből csinált mindent?

Bocsánat ha megsértettem valakit.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
A Biblia mivel magyarázza az őskort meg a dinoszauruszokat? Nemtom, szerintem csak régen az emberek kitalálták, hogy van egy hatalmasabb valaki aki reményt ad nekik, végső esetben hozzá fordulhatnak (imádkozás), mert szükségük volt erre. Igaz, hogy az evolúciós elmélet is ferde egy kicsit, de nekem valahogy tisztábbnak tűnik mint a teremtés. Az logikusabb, hogy volt a semmi ahol volt egy lény és az a semmiből csinált mindent?

Bocsánat ha megsértettem valakit.

 

Logikusabb az evolutió???

Két éve tanulok orvosin, azelőtt (és most is) oda vagyok a természettudományokért és ahogy egyre jobban bele kell merülnöm pl. az emberi test felépítésébe, annál inkább nyilvánvaló számomra, hogy ez nem lehet evolutiós fejlődés műve, csakis Isten csodálatos alkotása. Nemcsak annyiból áll, hogy van kéz, meg láb meg stb... hidd el nekem hihetetlen és így van ez az egész világgal. "Milyen nagy alkotásaidnak száma Uram! Valamennyit bölcsen alkottad, tele van a Föld teremtményeiddel!", ezt mondja Dávid király a Zsoltárok 104:24-ben és mennyire igaza van...!

Dinoszauruszokról pedig nem ir, mert a Biblia sem irhat le mindent (bármekkora nagynak is tűnik a terjedelme:-) )Bár Jób könyvében van szó egy olyan állatról, amiről ma nem tudunk.

Imádkozés-hitélet stb... ha nem is próbáltál közeledni hozzá, miért beszélsz úgy a dologról, mintha szakértő lennél a témában. Hidd el, akiknek reményt adott, azok reményt is kaptak, te magad irod, hogy szükségük volt erre. Ezek szerint neked pl. nincs szükséged rá, ez saját szubjektív jogod, a szabad akaratot, de ne vedd semmibe azokat, akiknek hiszik az igazságot.

Üdv: Salbi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...