Jump to content
PirateClub.hu

A macska és a zsíroskenyér problémája!


jula
 Share

Recommended Posts

Mindenek előtt két tényt kell ismertessek:

1. A macskák mindig a talpukra esnek!

2. A zsíroskenyér, mindig a zsíros felével lefelé esik a földre! (mörfi! :) )

 

Képzejük el, hogy egy macska hátára egy zsíroskenyeret kötözünk zsíros felével fölfelé! Ha a macskát kb. 2 méter magasságból leejtjük, mi fog történni????

 

Remélem megtaláljuk a megoldást erre a kardinális problémára! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ez nem semmi.... :D mivel nem vagyok egy macska fan ezért úgy gondolom a fejére esne... és utána dőlne csak a zsíros kenyereés felére...:P

Link to comment
Share on other sites

:D :D tudományos szempontból nézve én ezt mondom (csak ennyi maradt meg a kémiaórán):

 

*nem mindegy hogy milyen zsírt használunk ami azt jelenti hogy minél nehez az adott álatt a táplálékláncban vagy csak az élővilágban, annál nagyobb az állat zsírjának töménysége és akkor nem hagyhatjuk figyelmen kivül azt se hogy a cicus naponta vesz-e magához proteint mert ettől lesz nagyobb %-os a "zsírban" lévő zsír. ami azt jelenti hogy a következők közül választhatunk:

 

*tyúkzsíros kenyér: macska a talpára esik

*libazsíros kenyér: a levegőben megimbolyog főleg szélben de végül talpra ál

*disznózsíros kenyér: az oldalára esik és enyhébb borda zúzódás követezhet be vagy csak viszketni fog neki

*tevezsíros kenyér: 101% hogy cicánk a hátára esék és ezért megsértődik hogy ő mért nem esett a lábára

*és végül, sima kenyér: cicánk csodálatos titkos mátrix-os erejét bevetve megállitja az időt és megeszi a kenyeret majd leönti egy kis tejjel majd "time bullet off" opciót haszálva tovább megy az idő és elhúzza mind a 9 életét a tett helyszínéről

 

persze ezek csak az én feltevéseim mert még ki kell próbálni a zsíroskenyeres kisérletet esőben, szélben, hurrikában, tájfunban, Katrina hurrikában meg még mi egy más :D

Link to comment
Share on other sites

Sokak szerint a zsíros macska a levitáció állapotába kerül! Ez is egy ojan kérdés ami évszázadok óta foglalkoztatja az emberi fajt! Sok ilyen kérdés van még, pl.: "Hogyan lehet erényövben szarni?!" vagyhogy "Miért a fű közepén van az a tábla hogy fűre lépni tilos?!" !

Link to comment
Share on other sites

sztem ha mondjuk 1-2 összetevőjét megváltoztatjuk a kisérletnek, akkor 1értelműbb válaszokat lehet kapni. Pl: ha mnodjuk a amcsaka hátára 1 olyan zsíroskenyeret kötsz ami 1 egész, 1 kilós kenyér, és még a kenyérre ráköcc mondjuk 1 ipari kiszerelésű 10literesvödrös zsírt, akkor biztos hogy a zsíroskenyér kerül alulra.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 3 weeks later...

Erre szoktam azt mondani hogy ki kell próbálni. :P

 

Háát nézzük az elméletet...

 

- A macskának jóval nagyobb a tömege, ezért mindenképp az esik talpra, aztán lehet hogy kidől, és háttal dörgölőzik egy kicsit, akkor a zsíroskenyér zsíros fele is talajt ér...

- Vagy a macska addig karmolászik míg a zsíroskenyér le nem csúszik a hátáról, a macska talpra esik, a zsíroskenyér meg ahogy megszokhattuk tőle.

:D

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...