Jump to content
PirateClub.hu

A művészet lényege


Creoque
 Share

Recommended Posts

http://index.hu/video/2007/03/24/itt_a_tavasz_dagad_a_fasz/

 

Menyhárt tamás elmélkedése a világ dolgairól

 

:blink::lol::blink:

 

Sok igazságot mond a srác és igazából csak harmadjára figyelsz arra amit mond, mert elsőre szétszakadsz a röhögéstől... :):P

Módosította spirituell
Áthelyeztem a Gumiszobába!
Link to comment
Share on other sites

de érdekes ez a dolog, a művészetnek nincs lényege mert mindeki számára más és más lesz a lényeg, az is művészet ahogy a pók a hálóját szövi, vagy ahogy a szél fújja az avart, ahogy a méh mosdik a harmat könnyeiben, a művészet nem az amikor néhány ecsetvonást dobont egy vászonra vagy mindent a végtelenségig aprólékosan megmintázunk...az igazi művészet nem innen fakad....a művészet az önmegvalósítás egy szinonímája...számomra legalábbis...minden egyes munkámban egy érzést egy pillanatot mutatok meg, úgy h a szemlélő is átérzi....a pillanat varázsát...számomra ez a művészet :)

Link to comment
Share on other sites

ha érti a müvészet lényegét akkor mért nem boldog megtalálta ami fontos?

 

ezen "müvészek" egy része tehetségtelen akarnokok hisztis gyerekként a müvészet megfoghatatlanságába bujva probálják elhiteteni a többiekkel hogy ök mekkorák és mi nem törödünk velük ....

 

én nem vagyok müvész de ugy gondolom ha valaki az akkor nem tud nem alkotni és ebben örömét is leli .. ezek csak szenvednek és pozolnak közben másokat lealázva mintegy jogként követelik a pénzt azoktól akiket lealáznak ...

mostanában sok az extrém sport meg extrém müvész meg hasonló bátor lenne az a valaki annyira extrém hogy megbotránkoztatás nélkül önmaga?

Link to comment
Share on other sites

azt mondod is ?

kicsit durva leszek ...az érthetőségért .. megközetitem a szintet :nézetem szerint a következőt mondja !" bepisiltem.? és ezért az anyám a hibás mert megszült b.meg "

ebben is van igazság nem is kevés bepisilt és h az nanyja szülte... ettöl még nem müvész csak hisztis

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Hát van benne vmi amit mond... szóval az télleg igaz hogy nem szabad erőltetni mer az már nem művészet.

Pölö ha leülsz tök üres fejjel és asszondod hogy te márpedig írsz egy dalt (ez csak példa) és több óra szenvedés után összehozol valamit az 98% hogy tök sz*r lesz :D

 

Másrészről viszont elég beképzelt csákó :D de jót röhögtem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...