Jump to content
PirateClub.hu

Twilight - Alkonyat


PaRaMoReMaNiA
 Share

Recommended Posts

Azt írtam, ami hirtelen és pontosan eszembe jutott és amelyek nagy kedvenceim is. Nem akartam filmcímekkel vagdalkozni, aztán meg kiderült volna, hogy mégsem pontosan az a címe, vagy a témája. :D Mondhatnám még a Penge-t is, vagy a Drakula 2000-t, de akár az Alkonyattól pirkadatig-ot is. Én ezeken "nőttem fel", ez pedig valahogy nem illett a képbe nálam! :D

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A Twilight Saga egy 4 részből álló fiataloknak szóló romantikus regénysorozat......Na most ezek után nem tudom miért is beszélünk bizonyos gyenge akció-jelenetekről.... A fő szál Bella és Edward szerelme. Ennyi.

Egyébként a film nem a legtökéletesebb, vannak benne hibák, és persze nincs is benne minden, de ahhoz pont elegendő, hogy akit megérintett, megvegye a könyvet és elolvassa.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Azért írtam hogy "néhány mondatban" :)

Nem azt írtam hogy írja le a forgatókönyvet :D :D

 

Én nem olvastam egyiket se könyvbe, de nem is fogom szerintem :) Annyira nem vagyok oda az olvasásért nagyobb terjedelemben.

Mondjuk egyszer elkezdtem olvasni egy könyvet, de ellapozta a szél így nem tudtam befejezni :(:D :D

Link to comment
Share on other sites

Reni én az első részre írtam h megvan nos.. a második részről infó:

 

Újhold - New Moon (Alkonyat 2 - Twilight 2)

 

Rendező: Chris Weitz. Főszerepben: Kristen Stewart, Robert Pattinson.

Amerikai premier: 2009. november 20.

 

Szóval még aludni kell pár napot :)

Link to comment
Share on other sites

jaaa november 20...óóó :( xD akk marad a könyv...a felét már elolvastam xD

 

meg a trailerekből informálódtam xD húúú nagyon várom már a harmadikat is meg a negyediket is :D

könyvben meg mire sikerül elolvasnom mindet érettségi meg kressz mellett... :/ áh nem most lesz az xD

Link to comment
Share on other sites

hát nemazt néztem, hanem csak hogy film... és van...nemfoglalkoztam a premier dátumával, mert feltételeztem, h már amerikában premier volt...és speciel nem az érdekelt, hanem hogy megcsinálták e már filmben vagy még nem :) mert pl az Eclipsenek is és a Break dawnnak is találtam trailert :)

de vhogy amit szergej belinkelt az sokkal áttekinthetőbb volt :) és így szembe is tűnt

 

gondoltam jobb tisztázni, mert nagyon lenézőnek hat amit írtál, mintha azt feltételeznéd, h nemtudok angolul...

Link to comment
Share on other sites

Sry, tényleg csak azt feltételeztem, hogy el is olvastad tényleg amit az imdb írt. Mindegy, ebből ne csináljunk vitát, nem olyannak szántam. Mellékesen csak 1 apró megjegyzés még, az Eclipsenek és a Breaking dawnnak a valódi trailerét aligha láthattad, maximum egy fanmade videót, mivel maga az Eclipse premierjének időpontját 2010. június 30-ra tűzték ki, a Breaking dawn meg még később jön, így trailer még nagyon nincs.

Link to comment
Share on other sites

Hát srácok, kinek a pap, kinek a papné!!!!!!!!!!!!!!

 

Szerintem nézhető film, valakinek jobban tetszett, valakinek nem. Nekem bejött a film, de nem fogok ráfüggni napokon keresztül. A könyvet most olvasom, és szerintem olvasmányos és nem rossz, sőt mi több, nekem tetszik a könyv meg a film sem rossz.

 

Amúgy szerintem a vámpír csak giccs az egészben, működne nélküle is a dolog, hiszen ez egy romantikus történet, de szó mi szó nem rossz benne. A romantikus filmről van szó, akkor meg Az Oroszország Ház a legjobb, Sir Sean Connery-vel, meg az Egy makulátlan elme örök ragyogása Jim Carrey-vel, hogy én is dobálózzak a filmekkel.

 

Összegezve azért nem rossz film, lehet róla kritikát mondani, lehet osztani, de van akinek tetszik, van akinek nem. Én személy szerint nagyon várom a folytatást.

 

Remélem naponta raktok be valami infót:P

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Nem igazán érdekelnek a rossz vélemények,nekem tetszett a film, és a könyvet is elolvastam.

Akit érdekel, ezen az oldalon fennt vannak a sorozat részei(New Moon,Eclipse,Breaking Dawn,Midnight Sun), és a szerkesztő saját " Twilight 5.rész" (Night Light) is. www.twilightniky.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

Nem igazán érdekelnek a rossz vélemények,nekem tetszett a film, és a könyvet is elolvastam.

Akit érdekel, ezen az oldalon fennt vannak a sorozat részei(New Moon,Eclipse,Breaking Dawn,Midnight Sun), és a szerkesztő saját " Twilight 5.rész" (Night Light) is.

www.twilightniky.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Én elöször youtuben néztem. Elég rosz minőségben láttam, de akkor is nagyon megtetszett és többször is megnéztem. Aztán még a New Moont is elolvastam (Twilight folytatása), ami elég fura tőlem, mert már vagy 1-2 éve nem is olvastam semmien könyvet. Az első film is amit itt letöltöttem az a Twilight volt :D

 

Nagyon a hatása alatt vagyok, kb 1 hónapja mikor elöször láttam és azóta nem telt el nap, hogy hoztam volna szóba. :D

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...