Jump to content
PirateClub.hu

Foci


gabineo
 Share

Szerinted melyik a jobb?  

119 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. csapatok

    • Manchester United
      26
    • Real Madrid
      32
    • FC Barcelona
      21
    • Chelsea FC
      13
    • FC Bayern München
      10
    • AC Milan
      17


Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Manchester, egyértelműen. Milan a maffia kapcsolataira épít, vett BL szereplés, stb... A Chelsearől ugyonezt tudom elmondani, az amikor a bíró a BL csoportkörben 6 percet hoosszabbított, hogy a Chelsea egyenlítsen a Barca ellen. Akkor vált világossá, hogy a bírü le volt kenve, történetesen 2 sárga után nem állított ki egy chelseast, (ez megtörtént a mostani Liverpool elleni meccsen is) és az volt a vicc, hogy a 6 perc hosszabításból kb. 4 lement, amikor egyenlített a chelsea (bár én úgy láttam, hogy ott Drogba kezelt...) és rögtön lefújta a bíró a meccset. Milyen dolog ez már? Meg murinhohoz kiment a bíró beszélni.... megbeszéltek valamit és visszament. Egyértelműen le volt kenve.... De ez csak 1 példa a sok közül. A Chelsea nem csapat, hanem csak jó játékosok halmaza. Ott mindíg szerencsével nyernek meccseket, az utolsó pillanatban. A felsorolt csapatok közül szimpatikus még a Barca, és a Bayern is.

Link to comment
Share on other sites

II-Adi <--- Fullra egyetértek veled!!! Hajrá MU! Cselzi meg csak utolsó pillanatokba tud nyerni... Kenik a bírót sűrűn...

 

Olasz fociról meg annyit h az nálatok foci h 11-11 ember fexik a kapuba??? Béna védekező csapatok... MU meg is szórta a Roma-t... Úgy kell nekik...

 

AC Milan-nak meg csak szerencséjük volt ellenünk ---> Védelmünk nem volt... Se Ferdinand se senki... na majd idén... kifüstöljük azokat a bénákat...

 

Annó Giggs mondta amikor el akarták vinni az olasz bajnokságba: "Én csatár vagyok, mit keresnék az olasz bajnokságba???"

 

Link to comment
Share on other sites

huh az előttem szóló milyen nagy MU fan!

persze szerencse....

ja és nem cselzi hanem chelsea...

béna védekező?

miért lenne béna? ki nyerte a VB-t tavaly? és a BL-t?

jövőre is a MU-nak fogsz szurkolni? nem kellene szidni az olasz focit, az angol sem volt látványos 10-15 évvel ezelőtt csak akkor lett ilyen, amikor elkezdtek külföldi játékosokra építeni a csapatot.(liverpool,Arsenal)

akkor is FORZA ROSSONEROS!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Cselzi meg csak utolsó pillanatokba tud nyerni...

És akkor mi van?Ha a mu a 91.percben nyer akkor hurrá meg minden de ha Chelsea akkor már fújj!

Kenik a bírót sűrűn...

Jól vagy?

Olasz fociról meg annyit h az nálatok foci h 11-11 ember fexik a kapuba???

Úgy látszik te se nézel focit!

AC Milan-nak meg csak szerencséjük volt ellenünk

Ellenünk?Tied a csapat?Szerencse?Úgy leiskolázták a mu mint állat szal kuss!

Védelmünk nem volt... Se Ferdinand se senki... na majd idén...

Szegények még védelemre sem jutott!!Idén is mus leszel?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...