Jump to content
PirateClub.hu

Assassin's Creed with lightsaber


master.89
 Share

Recommended Posts

Sziasztok

 

Csináltam egy képet ps-el és szeretném a véleményeteket. Nem vok oan nagy ps kreátor még de fejlődök :D

 

Művem:

http://kepfeltoltes.hu/080715/acsw0000_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Módosította Gabi89
Direkt link használata tilos.Máskor használj Code tagot. [code] [/code]
Link to comment
Share on other sites

igen... pl, de még ott van az a tényező is, hogy elvileg a kard világít... méghozzá erős kék fénnyel. magyarul a ruhának egy kicsit világoskék beütésének kéne lenni, és szerintem a csuha alatt is, az arcának is kékesnek kéne lenni :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Na már azóta én is elgondolkoztam rajta és már csinálom az újat :D

Már az arcát meg csináltam ha meglesz a többi része is akkor feltöltöm.

 

Na készen is van:

 

http://kepfeltoltes.hu/view/080715/m_sodik_fejleszt_s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Extrák: - kard fénye a ruhán, markolat sötétítés, kis ragyogás a kard elejénél:D

 

Rem jobb lett :)

 

üdv

Módosította Gabi89
Direkt link használata tilos.Máskor használj Code tagot. [code] [/code] /Másodjára/
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

ember, ez jó lett! miért kéne háromszög a végére? nézz meg megint egy sw filmet akkor, ott is le van kerekítve a vége :D

 

tetszik az ötlet, viszont szerintem kicsit rövid a kard. így inkább macheta-ra hasonlít :P

 

de tetszik, ügyes vagy!

Link to comment
Share on other sites

öööm, lehet, hogy nem látszott a szereplőkön, most hoyg mondod tényleg nem. :D viszont ha belegondolsz, akkor egy rudi ami előtted világít, az rád is veti a fényt, úgyhogy master.89 jobban megcsinálta mint dzsordzs lukász csapata :P

 

szerk: ha van rá lehetőséged, akkor vegyél a kezedbe egy neon csövet, és nézd meg, hogy hogyan világítja meg mondjuk az arcodat, vagy akármi mást, ami a közeledben van!

Link to comment
Share on other sites

ember, ez jó lett! miért kéne háromszög a végére? nézz meg megint egy sw filmet akkor, ott is le van kerekítve a vége :D

 

tetszik az ötlet, viszont szerintem kicsit rövid a kard. így inkább macheta-ra hasonlít :P

 

de tetszik, ügyes vagy!

 

Amikor 3. részben Winduu (vagy hogyírják) a kardját odarakja Sidiushoz, és ezt közelről mutatják, látszik hogy háromszög alaku. erre tisztán emléxem mert moziba néztem haverokkal és beszéltünk róla hogy, jéé nemis tudtam h ilyena vége. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

én értem mit mond, de szerintem hülyeség :unsure:

 

vegyünk alapul egy laser pointert (amivel tanárok szoktak mutogatni előadásokon például)

mert ha jól értettem azt próbálta magyarázni

 

ha világítasz vele, akkor nincs olyan "külső ragyogása" mint ewgy lézerkardnak.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...