Jump to content
PirateClub.hu

Chip a kalózok ellen?


Zeaber
 Share

Recommended Posts

ebből szerintem sem lesz sok...ha belegondolunk max az lenne a megoldás ha minden cég beleépítené a chipet minden alaplapjába, de ha pl csak a "nagyok" akkor meg kisebb cégektől vásárolnának a userek alaplapot, az meg nem érné meg a nagyoknak mert megerősödhetnek a kisebb cégek. Fordítva meg semmi értelme h belepakolja ilyen kis chinese cég az alaplapjába azt még el is riasztaná a vásárlókat :D

Link to comment
Share on other sites

Oszt akkor mi van ha lesz benne csipp? Aki eddig nem vette meg a windózt meg a offiszt az ezután se fogja szépen gugli windóz alternatíva gugli mondja linux júzer meg szépen felteszi a linuxot ingyen (pl ubuntu) szépen telepítéskor megkapja hozzá az open ofisz.org ot és örül mer ingyen van. Ezzel is kik szívnak a gémerek XD ha játszani akarnak majd költenek. Amúgy meg ingyen game úgyis lesz mindig. A zenészek meg feldughatják az audio cd-t addig amíg van mp3 lejátszó addig lesz mp3 is. Mellesleg lesz úgyis viva meg mtv meg vh1 meg hasonlók és a jó számokat majd rippelik onnan a többi úgyis hulladék már valaki ezt előző hszekben firtatta. A filmekről meg annyit hogy kamerás felvétel akkor is lesz meg lesz 89 tv is amin majd megy fél év múlva vagy 1 év múlva.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem meg ugyan ugy majd megcsipelik mint anno a ps2-ps1. Hát ez amatörség, hardveres védelmet is kilehet softwaresen védeni, legfejebb majd futatni kel a háttérben hogy átverje a csippet. A hardveres csipp is egy kodelfogadó rendszeren alapul majd olyan koddal etetik meg hogy softwaresen is elfogadja. A chipeket is fel lehet tőrni, fogsz egy írható chipet fiszafejted a kodot majd egy kis programozás és minden játék indul. Az az ember vagy nemért a számitógéphez vagy nagyon bizik magában. Ha meg véletlenül olyan kodolási rendszert használnának ami miatt nem lehetne csak nagyon hosszú idő alatt, vagy csak szuper számítógépekkel, akkor ott vannak a hekereknek az internetes zombigépek amit ha csatasorba álitanak még az összes szuperszámítógép is kevés lenne ahoz a kapacitáshoz.

 

Emberek ti el vagytok tévedve:

''Igazság szerint azért van ez, mert az egyszer oké, hogy valamelyest visszajön a fejlesztői pénz, de nekik és vannak kiadásaik útközben, nem csak a fejlesztés. És ha nem több pénz jön vissza, akkor nem tudják a következő játékot/zenét/szoftvert pénzileg megvalósítani.''

Szóval akkor már nem lesz következő windows, mert nincs rá pénz nem is tudtam hogy csődbe ment Bill Gates én meg naivan azt hittem hogy a villájába volnult vissza akkor most a microsoft részvényeimet is dobjam ki az ablakon mert nem hogy nővekszik hanem csökken, meg a kicsitse olcsonak mondható office.

A lényeg kevesebb bevételük lesz a kiadoknak mid zenei mind játék, de még mindig gyártanak játékot nem? Vagy akkor összeomlott a zenei és filmes szakma, szegény madonna most kéregetnie kell, vagy Bruce Willis is kénytelen majd minimál bérből élni. Azt nem értem ha így tönkrement minden akkor miért éri meg még mindig csinálni, csak egy válasz van a pénzért, hát akkor miről beszélünk.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...